פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment טייפיי, מסלול טיול טייוואן: 20 דברים לעשות ומקומות לבדוק

טייפיי, מסלול טיול טייוואן: 20 דברים לעשות ומקומות לבדוק

מתכננים טיול לטאיפיי, טייוואן? להלן רשימה של הדברים הטובים ביותר לעשות ומקומות לבצע את המטרופוליטן של טייפה וסביבתה! תוכלו למצוא גם את זמני הפתיחה והסגירה, תחנות ה- MRT הקרובות ביותר ואת דמי הכניסה. כללנו גם מסלול טיול מדגם בו תוכלו להשתמש כדגם לבניית משלכם. תכנון נסיעות שמח!

מה מכוסה במדריך זה?

טייפיי 101
מוזיאון הארמון הלאומי
סיור בעיר טייפיי
סיור ג’יופן, שיפן ויהליו גאופארק
הפארק הלאומי יאנגמינגשאן
כפר ג’יופן וחוף צפון -מזרח
כפר אבוריג’יני וולאי אטייל ומעיינות חמים
Biitou Hot Springs (xinbeitou)
חוף פולונג
מקדש הקדושים
הר פיל
אנדרטת צ’יאנג קאי שק
אולם הזיכרון של סאן יט סן
מקדש דלונגדונג באואן
שוק שילין לילין
בניין משרדים לנשיאות
מקדש לונגשאן
מחוז קניות נוער ximending
שוק הלילה של שידה
שוק הלילה Raohe St.
מדגם מלונות תקציב טייפיי טייפיי בטאיפיי

טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️ פוסטים:

טייפיי 101

Taipei 101 הוא חלק איקוני מקו הרקיע של העיר. גורד שחקים זה במחוז קסיני, שנמדד בסביבות 509 מ ‘, נהג להחזיק את התואר כבניין הגבוה ביותר משנת 2004 עד 2010. מעליותיו הן גם חלק מהמהירות ביותר בעולמות. זה יכול להביא נוסעים מהקומה החמישית לקומה 89 בפחות מ- 40 שניות. בדרך כלל תוכלו לראות את הפלא האדריכלי הזה המופיע בטלוויזיה, מגזינים וחומרי קידום מכירות על טייוואן. הוא משלב אסתטיקה אסייתית עם עיצוב מודרני. סיפון התצפית מספק למבקרים עם 360 צפיות מדהימות של העיר למטה.

תחנת MRT הקרובה ביותר: תחנת Taipei 101 (קו אדום 2)
שעות פתוחות: מדי יום 9 בבוקר עד 22:00
דמי כניסה: NT 600 $

קבלו הנחה ודלגו על התור על ידי הזמנה מראש באמצעות KLOOK.

✅ כרטיסים מוזלים כאן

מוזיאון הארמון הלאומי

מוזיאון הארמון הלאומי הוא ביתם של מאות אלפים (בערך 700,000) חפצים המתוארכים מאות שנים. במתחם המשתרע יש תערוכות ותצוגות שונות המציגות את התרבות וההיסטוריה הסינית. אם אתה מעוניין בשניהם, תבלה שעות בפנים כדי לראות הכל. בפנים תוכלו לראות אלפי אוספים כמו קרמיקה, ג’יידס, גילופים, ברונזה ומטבעות רק כדי לתת שם כמה.

תחנת MRT הקרובה ביותר: תחנת שילין (קו אדום – 2) ואז קח אוטובוס R30 (15 $ $)
שעות פתוחות: מדי יום 8:30-18:30
דמי כניסה: NT 350 $

דלג על התורים בהזמנה עם קלוק!

✅ קבל כאן כרטיס דלג-קו!

סיור בעיר טייפיי

תמונה המסופקת על ידי קלוק
טייפיי מלא במקדשים היסטוריים ובמקומות מעניינים אחרים. להלן כמה לשקול לבקר:
טייפיי 101 – נהג להחזיק את התואר כבניין הגבוה ביותר בעולם. גורד שחקים איקוני זה מערבב עיצוב אסייתי ומודרני. יש לו סיפון תצפית המספק למבקרים נוף מדהים של הסביבה.

מוזיאון הארמון הלאומי – מוזיאון זה מכיל מאות אלפי שרידים ויצירות אמנות. חובבי היסטוריה יאהבו לחקור את המתחם הזה כדי ללמוד יותר על אמנות ותרבות סינית. יש המון תערוכות ותצוגות המספקות מידע על הממצאים שתמצאו בפנים.

אולם הזיכרון של צ’אנג קאי שק – אטרקציה זו היא אחת הפופולריות ביותר בטאיפיי. הוא נבנה כדי להנציח את Generalissimo Chiang Kai-Shek. תוכלו למצוא את אולם הזיכרון במחוז ז’ונגז’נג. כיכר החירות, אולם הקונצרטים הלאומי והתיאטרון הלאומי הם האטרקציות הבולטות במתחם.

קבר קדוש של קדושים – אטרקציה זו נבנתה בכדי לכבד את ההקרבה והגבורה של חיילי קומינטאנג שנלחמו במלחמת האזרחים הסינית. כשאתה חוקר תראה אלפי טבליות רוח. אתה יכול גם לצפות בהחלפת השומר במהלך ביקורך.

תוכלו לחקור את העיר בדרכים שונות: DIY, באוטובוס של סיפון כפול, או בסיור מודרך.

סיור DIY. מרבית מקומות העניין נמצאים בסמוך לתחנת MRT כך שיהיה קל לחקור בעצמך. אם אתה רוצה לראות את האתרים של טייפיי מבלי להזמין סיור, עבור למקומות לבדוק את החלק למטה. הזכרתי את התחנות הקרובות ביותר, דמי הכניסה, זמני הפתיחה והתרגומים הסיניים.

באוטובוס של סיפון כפול. אפשרות זו נעצרת באטרקציות גדולות רבות בטאיפיי. זוהי אפשרות אופטימלית עבור אלו הנוסעים עם הורים קשישים או סבים וסבתות וילדים. לאוטובוס יש גם WiFi בחינם ואוזניות המספקות פרשנות לכמה נקודות במהלך הטיול.

בסיור מודרך. זוהי האפשרות האופטימלית למי שרוצה מידע מפורט ותובנות לגבי האטרקציות בהן יבקרו. מדריך הטיולים יספק אנקדוטות מעמיקות ויענה על שאלות. רוב הנסיעות כאלה אורכות חצי יום.

✅ שמור כרטיס אוטובוס של סיפון כפול כאן!

✅ book A GUIDED tour HERE!

Jiufen, Shifen and Yehliu Geopark Tour

Image by Klook
This is one of Klook’s top selling tours. This isn’t a guided tour but a shuttle service that follows a whole day Taipei itinerary. It will take you to some of the best day excursions from Taipei which includes:

Yehliu Geopark – this geoparkהוא יעד מפורסם בגלל הנוף הייחודי שלו. תוכלו לראות תצורות שונות כמו ראש המלכה המפורסמת, מתנשקת סלע, ​​סלע פילים, גלידה סלע ונרות ים רק כדי לתת שם כמה.

יינג יאנג ים – אטרקציה טבעית זו מגלמת את העיקרון הסיני העתיק של איזון ודואליות או הידועה יותר בשם יין יאנג. תראה את הנוף המהמם של הגוונים הכחולים והצהובים במהלך ביקורך.

13 נשארים שכבות – הבניינים ההרוסים שתראו כאן יגרמו תחושה של נוסטלגיה. המוקשים הנטושים נושאים סוג מסוים של יופי למי שאוהב חורבות.

מפל מוזהב – לאטרקציה ציורית זו בג’ינג’אשי יש גוון מוזהב מובהק בגלל הפיקדון המינרלי הגבוה באזור. המפל עשוי להיראות מדהים מרחוק, אך מסוכן לשחייה או נגיעה בגלל רמת הרעילות הגבוהה שלו. צלם הרבה תמונות לפני שתמשיך הלאה.

ג’יופן – יעד זה היה בעבר עיירת כרייה פורחת בגלל מרבצי הזהב העשירים שלה. מהיר קדימה להיום, זו כעת אטרקציה תיירותית פופולרית. הנתיבים הנחשבים והצרים שלה מובילים לבתי קפה, חנויות ודוכני אוכל שונים. תוכלו לראות הצצות להשפעה יפנית בארכיטקטורת הבניינים בעיר.

שיפן – ברחובות הישנים של אזור זה יש סמטאות ונתיבים מוזרים שבהם תמצאו חנויות, בתי קפה ומסעדות. בתקופה היפנית, הרכבת החותכת בכפר הייתה מסלול חיוני להובלת פחם. Shifen Valtavel הוא אטרקציה ראויה לציון שתוכלו לבדוק במהלך שהותכם כאן.

מקום המפגש לסיורים נמצא בתחנת Ximen (לעתים קרובות במאפיית גאקודן ליד יציאה 4, אך תמיד מאשרים לפני ההליכה).

✅ שמור חריץ כאן!

הפארק הלאומי יאנגמינגשאן

אם אתה חובב טבע, טיול ליאנגמינגשאן הוא חובה! הנגישות שלו מהעיר הופכת אותה ליעד נוח למי שרוצה להתרחק מהג’ונגל הבטון. בפארק קטעים ושבילים שונים המובילים לפסגות בגובה משתנה. תוכלו למצוא גם מעיינות חמים, ופלורה ופאונה שונים. כמה מקומות שאפשר לבדוק אותם בעת חקר הפארק כוללים את פארק יאנגמינג, שעון פרחים, שבילי עשב של צ’ינגאנגאנג, שיאויוק, בריכת מנגואן ואגם הגופרית של Liuhuanggu.

כיצד להגיע לשם: מתחנת ג’יאנטאן (קו אדום 2), Board City Bus R5 או אוטובוס קטן S15 או S17 לתחנת יאנגמינגשאן. מחיר: NT 15 $
דמי כניסה: חינם

אם אינך רוצה את הטרחה של התחבורה הציבורית, הזמינו סיור ברשת. החבילה מגיעה עם הובלת מאמנים והעברות מלונות הלוך ושוב, ועצירה במעיינות החמים!

✅ הזמינו את הסיור הזה

כפר ג’יופן וחוף צפון -מזרח

ג’יופן יחזיר אותך אחורה בזמן עם בנייני הסגנון המסורתיים שלו, חנויות ובתי קפה מוזרים ודוכני אוכל. זה גם ההשראה לאחד המיקומים בסרט האנימציה הלהיט “Spirited Away”. בעיירה זו נתיבים וסמטאות צרות שתוכלו ללכת לאיבוד בהם ולגלות חיים מקומיים.

הסיור של קלוק מאפשר לך לראות את האתרים הבאים. הובלות הלוך ושוב והעברות במלונות כלולות בחבילה:

ג’יופן טאון כדי לחוות את תרבות התה הייחודית

פיטו קייפ ומערותיו וצוקי הים שלה כדי לראות נופים מדהימים

תצורות סלע בנניה להתפעל מהנוף המהמם

✅ שמור חריץ כאן

כפר אבוריג’יני וולאי אטייל ומעיינות חמים

הכפר האבוריג’יני הזה קרוב לטאיפיי והוא יעד לטיול יום פופולרי למי שרוצה לעזוב את העיר. כאן תוכלו למצוא מעיינות חמים ושבט האטייל הילידים. האן סינית היא הקבוצה הדומיננטית בטייוואן, אך התושבים המקוריים הם האבוריג’ינים או הידועים גם בשם יואנזומין. יש להם שפה, תרבות והיסטוריה משלהם. טיול ביעד זה מאפשר לך ללמוד יותר על שבטים אבוריג’ינים.

איך להגיע לשם: עבור לתחנת Xindian (קו ירוק 3), ואז עשו את דרכם לתחנת האוטובוס B לאורך דרך Beyii, וכביש אוטובוס של כביש 849 נוסעים לוולאי. לרדת מהתחנה האחרונה. מחיר: NT 15 $

Biitou Hot Springs (xinbeitou)

היפנים פיתחו את ביתו ליעד אביב חם במהלך כיבושם בטייוואן. מהיר קדימה להיום, זהו כעת נקודה חמה תיירותית עבור המקומיים והזרים כאחד. יש הרבה אמבטיות פרטיות וציבוריות לבחירה, הזמינו מוקדם כדי להשיג חדר.

איך להגיע לשם: מתחנת ביתו (קו אדום 2), העבר לרכבת שנמצאת ב- Xinbeitou.

חוף פולונג

תוכלו למצוא את החוף המהמם הזה ליד כפר פולונג במחוז גונגליאו. אטרקציה זו היא מקום פופולרי עבור מקומיים שרוצים להשיג את מינון הים שלהם בוויטמין במהלך חודשי הקיץ. חול הזהב המהמם ורוח הים הטרי הם שילוב מושלם ליום מרגיע. ישנם גם פסטיבלי פיסול חול בתחילת הקיץ.

איך להגיע לשם: עבור לתחנה הראשית של טייפה, תחנת נאנגאנג (MRT Blue Line 5), או Songshan Station (MRT Green Line 3). ואז, לעלות על רכבת לתחנת פולונג.

מקדש הקדושים

החלפת השומרים מתחילה!
קבר קדוש זה מציין חיילים שנפלו במהלך מלחמת האזרחים הסינית. תוכלו לראות שולחנות רוח ותערוכות המספקים מידע בזמןyou explore. admire the stunning Chinese architecture of the buildings after watching the guard changing. watch the changing of the guards happening hourly from 9am to 4pm and at 4:45pm.

How to get there: From Jiantan station (Red Line 2), take Bus 267, 556, or 902.
Hours open: daily 9am-5pm
דמי כניסה: חינם

הר פיל

This mountain provides some of the best overlooking views of the city. The trail is straightforward and relatively easy. Take the leisurely hike up after exploring Taipei’s top attractions. The optimal times to go are just before sunset and at night.

Nearest MRT Station: Xiàngshān station (Red Line 2)
דמי כניסה: חינם

אנדרטת צ’יאנג קאי שק

This iconic memorial hall is home to a substantial statue of Chiang Kai-shek. There are parks and stunning buildings in the complex. go for a stroll and take plenty of pictures during your visit.

Nearest MRT Station: Chiang Kai-shek (CKS) Memorial Hall (Red Line 2 or green Line 3)
Open: daily 9am-6pm
דמי כניסה: חינם

אולם הזיכרון של סאן יט סן

This is another monument to a terrific man Dr. sun Yat-sen. The hall has exhibits of sun Yat-sen’s achievements; this is the perfect place to learn more about this man and his place in history. The construction of the hall started in 1965 and finished in the 1970s. The hall is also a venue for exhibitions and performances.

Nearest MRT Station: sun Yat-sen (SYS) Memorial Hall station (Blue Line 5)
Open: daily 9am-6pm< entrance Fee: FREE מקדש דלונגדונג באואן Baoan Temple This folk religion temple was built in the 1740s and was initially a wooden shrine. As the centuries came and went, the temple underwent numerous renovations and reconstructions. This attraction is dedicated to Baosheng Dadi, a Taoist saint. It is 900 sq meters large and follows Feng-Shui design. visitors will see carvings, stone lions and stone bamboo windows. If you check out at the right time, you might see the festivities of the Baosheng cultural Festival. some of its activities include fire walking and a parade. Nearest MRT Station: Yuanshan station (Red Line – 2) Open: daily 6:30am-10:30pm דמי כניסה: חינם שוק שילין לילין Shilin night Market: Food Court Taipei is a bustling city with a vibrant night life, one of the go-to places for tourists is Shilin night Market. This area is home to many shops, restaurants and food stalls. eat till your heart’s content and try the many types of street food available. This destination is easy to reach because it is only approximately 70m away from the metro station. Nearest MRT Station: Jiantan station (Red Line – 2) Best Time to Visit: 5pm-1am דמי כניסה: חינם בניין משרדים לנשיאות During Japanese occupation, this building served as the office of the Governor-General of Taiwan. It then became the presidential office building of the Kuomintang. This attraction provides a glimpse of Taiwan’s colonial history and its political development over the decades. Nearest MRT Station: NTU hospital station (Red Line 2) Open: Daily, 9am-11:30am Entrance Fee: free (with passport) מקדש לונגשאן This temple dates back to the 1730s. It was built by settlers from Fujian, China. situated in Wanhua District, Longshan has survived for more than a century and the ravages of war and natural calamities. It is a house of worship for Buddhists and Taoists. If you have time check out the nearby night markets of Huaxi and Guangzhou. Nearest MRT Station: Longshan temple station (Blue Line 5) Open: Daily, 6am-10pm דמי כניסה: חינם מחוז קניות נוער ximending This area is a popular entertainment, dining and shopping district reminiscent of Tokyo’s Harajuku. You’ll find shops of global brands, bars and clubs. Ximending is a terrific place to cap off your night after exploring the top attractions of Taipei. Nearest Station: Ximen (Blue Line 5 or green Line 3) דמי כניסה: חינם שוק הלילה של שידה This market in a university district is a hit with the local youth with many bars, restaurants

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *