פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized 10 טעויות בבלוגים לטיולים טיפוסיות (ואיך בדיוק למנוע אותן)

10 טעויות בבלוגים לטיולים טיפוסיות (ואיך בדיוק למנוע אותן)

בגלל המגיפה, נסיעה מעבר לים אינה פשוטה כמעט כמו שהיא נעשה שימוש. כמו גם בזמן שהיה זוהר לפעמים, בלוגים של נסיעות כבר היו הרבה עבודה קשה. עכשיו זה הרבה יותר קשה.

אם אתה רוצה להתחיל בבלוג נסיעות או לשפר את הקיים שלך, עכשיו כשהעולם מתעורר שוב, מאמר קצר זה יסייע לך למנוע כמה מהטעויות האופייניות ביותר.

מאמרים אחרים שתוכלו לקרוא:

כיצד להתחיל בבלוג נסיעות כמו גם להרוויח כסף תוך 6 חודשים (חלק 1 מתוך 2)

איך ולמה הפכנו את בלוג הנסיעות האישי שלנו לאתר נסיעות שכונתי

מורחב שהייה אמריקה בטמפה, פלורידה [אידיאלי לבלוגרי נסיעות]

פרסום עצמי של המסע שלך: מדריך לבלוגרי נסיעות

כיצד להרוויח כסף מבלוגים של נסיעות (רווחים מבלוג הנסיעות שלך)

תוכן העניינים

1. להיות גם גנרי
2. לא להשתמש ב- SEO
3. כמו גם הרבה מדיה חברתית
4. אין הרגל לחיבור
5. התעלמות מיילים
6. המשקיף על אבטחה
7. לא להתייחס לזה כמו לעסק
8. חוסר מחקר
9. תמונות גרועות
10. להיות בלתי תלוי
מסיימים

1. להיות גם גנרי

האם אתה מבין בדיוק כמה סופרי בלוג נסיעות יש בעולם? התגובה היא: כולם עם סמארטפון כמו גם חשבון אינסטגרם הם טכנית בלוגר נסיעות.

זה מצוין ליעדים המבקשים לפרסם את חוויותיהם כמו גם אתרי נופש, עם זאת זה מרמז על כך שבלוגר הנסיעות העיקרי זקוק לנקודת מכירה מובחנת (USP) כדי להתבלט. אז שאל את עצמך: מה אני יכול לעשות הרבה יותר טוב מ- 50% מכל האחרים? גלה את הגומחה שלך כמו גם כפול עליה.

לדוגמה, אינך צריך לצלם תמונות מצוינות של בתים נהדרים, אולם אם ה- USP שלך תופס זווית מובחנת בבניינים ידועים, אז העוקבים שלך יתכוונו במיוחד כדי לראות זאת.

2. לא להשתמש ב- SEO

בלוגים של נסיעות ששימשו כדי להיקרא “יומן”. עם זאת, האינטרנט הפך אותו לכל כך הרבה יותר.

כיוון שכך, בלוגר נסיעות נהדר צריך להבין בדיוק כיצד להשתמש באופטימיזציה של מנועי עיון (SEO) כדי להכניס את ההלחנה שלהם מול קהל גדול ככל האפשר.

אך קחו בחשבון שזה איזון. על ידי הלחנת הרבה עבור האלגוריתמים של גוגל, הרעש שלך יכול לחבר את הרעש. עם זאת, על ידי הלחנה רק לקהל אנושי, תנועת האינטרנט של המבקרים שלך לא תהיה גבוהה ככל שיהיה. לכן, בזמן שאתה צריך לגלות את היסודות של SEO, אל תשתגע עם זה טוב יותר!

3. כמו גם הרבה מדיה חברתית

אינסטגרם, פייסבוק, פינטרסט, טיק טוק – אתרי רשת חברתית אלה מציעים מגוון מדהים של שיטות לספק חומר לעוקבים שלך. עם זאת, גם התמקדות בזה הרבה מגיעה עם סיכון.

הסכנה היא שעם הזמן, הבלוגים שלך מתחילים להיראות כאילו מצלמת וידאו תמיד שם. נראה כי כל פעולה שאתה נוקטת מחושבת כדי לקבל את הכי הרבה קליקים או לייקים. שום דבר לא מרגיש אורגני, כמו גם הקהל יבחין בקרוב.

אם הבלוגים שלך יתארגנו גם תסריטים, תאבד את המטבע החיוני ביותר שיש לסופר עם הקהל שלהם: אמון. לכן, שמור על מצלמת וידאו שימושית כשאתה בחוץ כמו גם, עם זאת אל תתן לאינסטגרם להכתיב את חווית הנסיעה שלך.

4. אין הרגל לחיבור

אמן הלחימה, ברוס לי, נשאל על ידי אקוליט, “איך אני אגרוף מהר יותר?” התגובה של לי הייתה מושלמת: “אגרוף מהר יותר.” נקודת המבט היא בדיוק זהה לכל מי שרוצה להיות בלוגר נסיעות טוב בהרבה: “כתוב יותר.”

הצעדים החיוניים לבסוף להיות סופר טוב בהרבה הם פשוטים:

לכתוב כל יום;

תן לעצמך תאריך יעד;

כתוב על כל דבר כמו גם על הכל.

זה לא תמיד דרישה להתפרסם, אולם כניסה לתרגול של חיבורים על בסיס קבוע תחלק את הבליטות כאשר זה נוגע לבלוג הבא שלך.

5. התעלמות מיילים

לא כל דוא”ל שווה 10–15 דקות מזמנך, אולם תגובה להודעות היא שיטה מצוינת להגדלת הפרופיל שלך. אפילו בעידן האינטרנט מפה לאוזן עדיין נחשבת להרבה.

ואם אתה מפיק USP (ראה לעיל) במערכת האקולוגית בבלוג הנסיעות, האפשרויות הן נהדרות שאתרי בלוגים אחרים של נסיעות או אפילו כלי תקשורת יבקשו ממך לחבר עבורם סיפורים בתשלום. השגיח על המיילים שלך – אתה אף פעם לא מבין איזה סיכוי יכול להיות שם.

6. המשקיף על אבטחה

הנתיב הנתיב הכי פחות נסע כדי לחוות דברים מיוחדים הוא חיוני עבור כל בלוגר נסיעות. עם זאת זה יכול גם להכניס אותך במצבים לא בטוחים.

בחירת לינה מוגנת כמו גם נסיעות תסייע לירידה בסיכון, אולם להישאר ללא סיכון באינטרנט חיוני באותה מידה כמו להישאר ללא סיכון בעולם הפיזי.

אחרי הכל, נתח נהדר מחייך כבלוגר מבלה באינטרנט, אז היה זהיר בעת שימוש בחיבורי WiFi לא מוגנים וכן דאג להשתמש ברשת אישית מקוונת (VPN) כדי להישאר ללא סיכון באופן מקוון.

7. לא להתייחס לזה כמו לעסק

הם מציינים אם אתה עושה משהו שאתה אוהב, לעולם לא תעבוד יום בתוכךnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *