פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized 7 חללים איומים בוודאי מעולם לא ישנו!

7 חללים איומים בוודאי מעולם לא ישנו!

כתרמילאים, זה בלתי נמנע שבסופו של דבר תישן בכמה מיקומים די מטונפים במהלך המסעות שלך. בין אם זה נובע מאילוצי תכנית התקציב, או סתם האמת שאין המון אפשרויות לישון ביעד המדהים, מחוץ למכה, שגיליתם את עצמכם.

במהלך חמש שנות הכביש שלנו ישנו בכמה חדרים די שטניים, אלה רק 7 מהרבה מקומות אירוח איומים שגילינו את עצמנו במהלך השנים!

ביירות, לבנון

זה ללא ספק המרחב הגרוע ביותר בו נשארנו אי פעם. היינו בביירות במהלך הטרנספורמציה של המזרח התיכון בשנת 2011. הרבה אנשים ברחו מסוריה, מה שגרם לכל חללי המלון בביירות להיות מלאים. גילינו רק 2 שהוצעו כשהיינו בעיר. האחד היה במחיר של $ 100 ללילה, כמו גם השני היה זה שבחרנו.

בברכה בחור ידידותי במיוחד שהראה לנו לחדר שלנו. עם פתיחת הדלת, הלסתות שלנו צנחו, אולם לא בדרך נהדרת. היינו המומים. הדבוקים לכל קיר, דלתות הארמונית, החלק העליון של השולחן, כמו גם החלון, היו חומר חום עם מערבולת פייזלי עליו. המצעים החומריים היו גוון מקסים של כחול טורקיז, עם כריות תואמות. אותו חומר בדיוק היה מודבק לתקרה. הנוף על המזבלה שבחוץ היה גם מגע נהדר. חדר המקלחת המשותף היה מחריד עם ג’וקים, שירותים שנראו כאילו מעולם לא נוקו כמו גם שיער סותם את ניקוז המקלחת.

פשוט תסתכל על השירותים האלה! מה קורה עם כל הבד?!
כשהתמקמנו, האמנו – ובכן, זה לא כל כך נורא, נכון? כשנסחפנו לישון, שנינו הריחנו משהו, משהו עבירה, כמו ביצים נרקבות. חיפשנו גבוה כמו גם נמוך עד שמצאנו את הניחוח הלא -טוב. מתחת למיטה שלנו היה צינור ניקוז שנדבק. ברור שהמרחב שלנו השתמש כדי להיות חדר אמבטיה, כמו גם כשמישהו השטף את האסלה בחדר האמבטיה הקרוב, הריח היה מגיע עם הצינור שלנו! ניק כיסה אותו מייד בשקית ניילון, פס אלסטי כמו גם השליך כרית מעליה למידה רבה.

כשהתמודד עם היום, החלפנו חללים (אך באותו מלון בדיוק) כמו גם גילינו את עצמנו עם חלל בהיר עם 3 מיטות, שולחן כמו גם ספה כמו גם לא חומר מודבק לקירות. עם זאת, גילינו פגזי פיסטוק כמו גם שיער במיטות. אנחנו די בטוחים שהבחור שמנהל את המלון ישן במיטות האלה בלילה הקודם, תוך שהוא מוריד על שקית אגוזים ענקית.

נשארנו במרחב הזה במשך 9 ימים כמו גם כשעזבנו, עברנו ליד חלל כמו גם ראינו את אחד המנהלים מתקפל את סדיני המצעים כמו גם שמיכות של מישהו שרק בדק … הוא המשיך ואז המשיך להחזיר אותם לארון.

מומבסה, קניה

אחרי יום של 11 שעות בנשיאה אפריקאית (שזה הרבה יותר כמו 24 שעות בזמן נסיעה רגיל) גילינו את עצמנו במומבסה, קניה. מותש, עשינו את השיטה שלנו לעיר כמו גם גילינו מלון שהיה קרוב למסעדה הגונה. המיקום מבחוץ נראה בסדר, אז קיבלנו החלטה לבדוק בו. מותש היטב לבדוק לחלוטין את החדר, הקמנו את רשת היתושים, הוצאנו את השמפו שלנו כמו גם סבון כמו גם פנו להרבה מקלחת נדרשת.

זה היה כאשר ראינו את זה.

התחתונים המלוכלכים והאפורים של מישהו הוטל מעל ראש המקלחת!

אז … החלל לא ניקה לפנינו?
פמבה, מוזמביק

לאחר טרמפים במשך יומיים כמו גם לקח אוטובוס אזורי ארוך במיוחד, גילינו את עצמנו בעיר החוף פמבה. הרחק מהחוף המהמם, זו רק עיירה מלוכלכת רגילה, עם לא הרבה אפשרויות לינה המוצעות. לכן, כשראינו אחד זמין, הלכנו על זה.

המרחב שלנו היה במרתף של בניין, ללא חלונות. זה היה מוסקי, לח כמו גם חשוך.

הריצוף היה לינולאום, שעלה לאורך כל הקצוות, חדר המקלחת נחשב כבלתי שמיש (על ידינו), ולכן בחרנו לחדר האמבטיה הטוב יותר בקומה העליונה. היו קורי עכביש לאורך תקרת חדר השינה כמו גם כשהתכוננו למיטה, כמעט צעדתי על עקרב קטן במיוחד וקליל במיוחד. כמו גם אם אתה מבין משהו על עקרבים, תבין שככל שהם קטנים יותר, הם עוקצים יותר. למרבה הצער, יש לנו רק תמונה של חדר האמבטיה, לא את חדר השינה.

זה היה חדר המקלחת “טוב יותר” בקומה העליונה – בסך הכל עם ג’וק כמו גם שירותים איומיםהונג קונג

This city is full of high-end accommodations, extraordinary night life as well as contemporary architecture. It’s likewise house to the Mirador Mansion, which is, in essence, a towering apartment or condo building with small square rooms. In this mansion you’ll discover hair salons, cyber cafes, tailors, hostels as well as people’s homes. The mansion is not aptly named, as the spaces as exceptionally small, it’s rather run down, it’s unclean as well as 90% of the time, the elevator is in use, as well as you’ll end up walking 10+ floors to your חֶדֶר.

Our sleeping quarters right here consisted of a 7 square meter space (yes, SEVEN) with two single beds, a shower room as well as a shelf. In between the two beds was sufficient space for one person to stand. ideal as we opened the door, the shower room was on our left, which was about the size of one on an airplane. It’s never perfect to have a shower room ideal next to your bed! החלק הכי גרוע? This shoebox of a space was $50 a night, which was the cheapest choice in Hong Kong.

Oh, wait, that’s not the worst part…we had to spend 10 days right here while waiting on our Chinese working visas to get sorted out!

The a lot of claustrophobic space ever!

Tsetserleg, Mongolia

We shown up in the bit town of Tsetserleg in time for the Naadam Festival. Seeing the celebration is a must, however so is booking your space in advance, something we neglected to do. We asked around at every hotel as well as discovered only one with spaces available. We truly didn’t want to stay there as well as even believed about setting up our tent, however were advised against doing so during celebration time.

So, we checked into the only location offered in town, which likewise happened to be haunted (or so the locals said). feeling sketched out as well as wanting to phone call Ghostbusters, we hesitantly checked in. We looked at many rooms, all of which were bad, as well as selected the very best of the worst.

The door didn’t lock. All a person needed to do was slide a card down the side of it as well as voila, it opened. There were no lights that worked, we had to take bulbs from the other rooms. The shower room was horrendous, without any toilet seat on the toilet, a sink that didn’t work, a shower that wouldn’t stop running, a stained bathtub as well as cobwebs with spiders along the ceiling. The beds were uncomfortable, the view was awful…but there’s more, inspect out this quick video we made!

Denpasar, Indonesia

We discovered ourselves in the funding city of Bali, during a especially long travel day. After haggling with numerous bemo drivers, enduring long windy roads, we just wished to lay down as well as go to sleep.

We were travelling during the high season as well as whatever seemed to be booked, except for one guesthouse. The space was dark, the beds were so-so, there were cobwebs on the ceiling, the floor was dusty, however the most amazing part had to be the bathroom. To this day, we still talk about this gem.

It was a grimy shower room with a bucket-shower, as well as who understands exactly how long the water was sitting there before we came along. The toilet was gross without any toilet seat, the floors were awful, however we were so greasy as well as sweaty from our day of travel that we endured it as well as showered. The next morning, we awoke at 9:00am, prepared for our breakfast (which was included in the space price) as well as discovered 2 pieces of rock-hard toast laying outside our door, together with two cups of chilly coffee. obviously breakfast was served at 7:00 am.

Oh man, this shower room was just brutal…

Kolkatta, India

This was the very first hotel we ever stayed at in India, as well as to be honest, it’s the only poor one we’ve ever had to sleep in during our travels in the Subcontinent. found in the heart of the ghetto, was our hotel, which was surrounded by prostitutes, medications as well as dodgy looking people. The space itself was so-so with dim lighting, a little fundamental bed as well as a bathroom.

The view was what truly made this location stand out, as well as we didn’t even have to pay additional for it!

איזה נוף!

We’ve stayed in lots of a lot more unruly locations in our travels, however these are the ones that we have pictures for! regardless of exactly how dreadful they were (are), they were all part of our journey as well as now we look back on these horrible spaces as well as laugh.

What aboאתה? מה המרחב הגרוע ביותר בו ישנת אי פעם? האם זה היה עני כמו זה בביירות?!

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא מקורבת באמזון כמו גם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מציין שאנו מבצעים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו כמו גם לרכוש מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *