פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized דריכה לתוך עידן חדש של נסיעות …

דריכה לתוך עידן חדש של נסיעות …

מוקדם יותר השבוע, סבו פסיפיק חגגה אבן דרך: היא רשמה את נוסע 200 מיליון שלה, אשר הוענק שנה אחת של טיסות מקומיות ללא גבולות. כמו גם זה הכניס לי להאמין על הרבה דברים.

האמינה הראשונה שלי היתה, “וואו! איזה בחור בר מזל! ” הייתי מרוצה ממנו, כמובן, אבל אני כבר מתפרץ עם קנאה! שם הייתי, מתכננת את הנסיעות שלי במשך שארית השנה, כמו גם אני באמת יכול לנצל את אלה טיסות חינם לחלוטין.

תמונה באדיבות סבו פסיפיק
אבל אז הוא היכה אותי. תכננתי את הטיולים שלי למשך שארית השנה. 2022. טיולי תכנון. זו היתה הפעם הראשונה שאמרתי כי יותר משנתיים. בפעם הראשונה, כי המגיפה הראשונה גידלה את ראשו מכוערת. הוא הרגיש לא מציאותי, אבל הוא הרגיש גם תקווה. אינדיקציה כי ימים טובים הרבה יותר באים!

אבל זה לא האינדיקטור היחיד שהדברים מסתובבים לטובה. סבו האוקיינוס ​​השקט, כבר פועל 96% מהיכולת המקומית לפני הפנדמית, הוא גם להגדיר להחזיר 100% מזה החודש לאחר השתלטות על הרשת שלה, עמידה בהקלות הגבלות נסיעה. תוכנית התעופה של תוכנית התקציב רשמה גם עלייה של 200% בטיסות הטיפוסיות והטיפוסיות שלה, מ -2020.

“זה מניע לראות, כמו גם מרגיש אמון נסיעה חוזר,” מניות CEB נשיא ומנכ”ל לאנס Gokongwei ב 29 מרס Cebu האוקיינוס ​​האירוע ב Cebu. “אנחנו נרגשים לטוס בבטחה לכל היעדים שלהם כדי שיוכלו להתאחד עם משקי הבית שלהם, כמו גם אהבתי, או ללכת אחרי האינטרסים של החברה שלהם, או ליעדים הנוסעים.”

מוקדם יותר באותו שבוע, הספק המוביל הציע גם 100% של ה- CEB שלו עובר מאוד, שוברים תכליתי שלהם פתוח עבור אלה שלא בחרו תאריך נסיעות או יעד עדיין. שוברים אלה הציעו רק חמישה ימים. הייתי אחד הנשמות המזל שהיו מסוגלים לגנוב הרבה (כן, 30+ שוברי) ממכירה זו – ולכן תכנון הנסיעה דנתי קודם לכן. (Yayyy!)

אבל האינדיקציות אינן נמצאות בעננים. למטה ממש כאן על הקרקע, גם האינדיקציות נמצאות בכל מקום, מדי! רק תסתכל על המספקים העסק ההפעלה manila-baguio אוטובוסים כמו אניה הצלחה. השגרה החדשה ביותר שלהם היא כמעט חזרה ללוח הזמנים מראש מגופה, שיפור תדרים הטובים ביותר לאחר מטרו מנילה, כמו גם אזורים רבים אחרים הושמו תחת רמת התראה 1.

לוח הזמנים של Genesis תחבורה של Manila-Clark P2P הוא גם מקבל beefier עם כל עדכון, חדשות גדולות עבור אלה שבוחרים לטוס מסוף טיסה קלארק במקום.

אני מקווה, מה יחזור לנורמה. הרבה יותר טוב, אני מקווה מה לפנינו הוא הרבה יותר טוב. זה מרגיש כאילו אנחנו הולכים לתוך עידן חדש.

As for our team, who have likewise been badly impacted by the pandemic, we are set to return to destinations we very first went to in purchase to update the info on this blog. אנחנו מצפים כי הרבה יותר, כמו גם נוסעים הרבה יותר יהיה נרגש לצאת, כמו גם לבדוק בחודשים הקרובים, במיוחד בקיץ, כדי להרוות את הבצורת שלהם שתי שנים. as well as as always however many particularly during these times, we desire to furnish them with essential, helpful information. expect much more updated travel guides on this site in the coming weeks.

Whatever happens, always keep in mind to plan smart, travel safe, as well as make every trip worth it!

More suggestions on YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

5 travel moments When a excellent video camera Phone is available in useful

4 Struggles of Travelers from establishing countries

WHERE TO purchase JR PASS: exactly how Much? האם זה שווה את זה?

TRAVELING WITH SENIORS: top 10 Destinations in Asia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *