פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized 10 הדברים הטובים ביותר להופיע ביוסטון, ארה”ב [עם סיורים מוצעים]

10 הדברים הטובים ביותר להופיע ביוסטון, ארה”ב [עם סיורים מוצעים]

האם אתם מתכננים לנסוע בקרוב ליוסטון? בדק את הרעיונות שלנו למטה על הדברים שצריך להופיע ביוסטון עם סיורים מוצעים!

צילום מאת דיאן בייס CC BY-NC-ND 2.0 אם אתה בטקסס, אחת הערים שאתה חייב ללכת אליה היא יוסטון. מלבד המוזיאונים, יוסטון מבורכת באופן דומה בהרבה מאוד מוסדות לאמנויות הבמה כמו תיאטראות שתוכלו לבקר בהם. כמו גם עם הערים אינספור מסעדות עולמיות, תוכלו לנסות מטבח מסוג אחר. כדי להבין הרבה יותר על המיקומים שאליו ניתן להגיע כמו גם על דברים להופיע ביוסטון, בדוק את הרישום שלנו למטה.

מאמרים אחרים שתוכלו לקרוא:

8 דברים מדהימים להופיע בדאלאס, טקסס

רישום אולטימטיבי של מלונות זולים הטובים ביותר בטקסס, ארה”ב

מדריך לדאגות ראיון B2 – בקשת ויזה בארה”ב ללכת לשותף או חברה

רעיונות ויזה ארה”ב לפיליפינים (ויזת B2 שאינם מהגרים)

21 יעדים פחות מטיילים שיגרמו לך ללכת לדרום אמריקה

תוכן העניינים

רשימת הדברים הטובים ביותר להופיע ביוסטון, ארה”ב

1. מוזיאון יוסטון למדעי הטבע
2. פארק עוזרת בית דקה
3. מוזיאון לאמנויות יפות, יוסטון
4. מוזיאון הילדים של יוסטון
5. מרכז האזור יוסטון
6. הגלריה
7. מרכז פרפר קוקל
8. מרכז טויוטה
9. קיר מים
10. אוסף המניל
היכן לשהות ביוסטון, מלון Usabudget
מלון יוקרתי

עובדות מהנות על יוסטון, ארה”ב

רשימת הדברים הטובים ביותר להופיע ביוסטון, ארה”ב

1. מוזיאון יוסטון למדעי הטבע

צילום: קים אלניז CC על ידי 2.0 המוזיאון למדעי הטבע של יוסטון הוא מיקום פנטסטי שאליו אתה נמצא בחופשה ביוסטון. מיקום יוצא דופן לראות שלדי דינוזאור כמו גם הרבה יותר. יש לו אסיפה פנטסטית של תערוכותיה, האזור בו כל הפרהיסטוריה נראית מדהים. למרות שלא כל היצירות מקוריות, יש להם רפרודוקציות נהדרות במיוחד כמו גם אנימציות, כמו גם הם יעבירו אותך לעבר.

סיור מוצע: מעבר למוזיאון של יום או 3 ימים

2. פארק עוזרת בית דקה

תמונה מאת ברנט מור CC BY-NC 2.0 עם יכולת להרבה יותר מ- 40 אלף איש, יש לה בקתות רבות. בנוסף לכל השירותים של אצטדיון יוצא דופן, יש לו מיזוג אוויר, אז לא אכפת לך אם זה גם חם בחוץ. הנה, אתה לא בהכרח צריך לשבת ליהנות מכל משחק הבייסבול. האצטדיון הוא מרכז קניות קנייה ולכן יש כל מה לעשות.

סיור מוצע: יוסטון הופ סיור בעיר: מעבר ליומיים

3. מוזיאון לאמנויות יפות, יוסטון

תמונה מאת אד Schipul CC BY-SA 2.0
זהו המוזיאון הגדול ביותר ביוסטון כמו גם בתערוכות הכי הרבה. תוכלו לגלות המון יצירות אמנות סיניות ותיקות כמו גם יפניות, כולל ציורים דתיים מערביים המוצגים באופן דומה. ישנם שני בניינים מלאים באמנות, יום שלם לא מספיק כדי לראות בפירוט. שני הבניינים קשורים למנהרה עם התקנת אור יצירתית. מבנים מרווחים אלה מאפשרים לכם לראות יצירות של שאגאל, מונה, פיקאסו, מאטיס וכו ‘מקרוב כמו גם לאט.

סיור מוצע: Houston CityPass®: חסוך עד 47% ב -5 אטרקציות מובילות

4. מוזיאון הילדים של יוסטון

המיקום הטוב ביותר שאליו אתה הולך אם אתה עם ילדים. זהו מוזיאון מרתק כמו גם מהנה המוקדש לאלה. במוזיאון יש הרבה פעילויות אינטראקטיביות המשתמשות במדע כבסיס שיכול לסייע לילדים להתפתח. תחת תחפושת של להיות גן שעשועים גדול לילדים, המוזיאון באמת מאפשר לך למצוא מדע; חשמל, נוזלים, רובוטיקה/תכנות וכו ‘בפנים, יש גם עיר מיניאטורית אמיתית, בה ילדים “עובדים” כדי להרוויח כסף, אותם הם יוכלו להכניס לבנק כמו גם לבזבז בסופרמרקט או במסעדה. הרעיון מבריק!

5. מרכז האזור יוסטון

תמונה מאת קריסטינה D.C. Hoeppner CC BY-SA 2.0 זה מיקום מעניין למי שמתענג על חלום שהם יבחרו יום אחד עם אזור יוצא מן הכלל. במרכז האזור יוסטון תוכלו לגלות חלק גדול מההיסטוריה של ארצות הברית על כך שהניחו בחור על הירח כמו גם את התוכניות להגיע למאדים בעתיד הקרוב. זוהי חוויה נפלאה כמו גם בלתי נשכחת לכל סוג של חובב אסטרונומיה כמו גם היסטוריה של האזור. הציע מאוד לאנשים לבדוק את יוסטון.

סיור מוצע: טיול עירוני כמו גם כרטיס כניסה למרכז אזור נאס”א

6. הגלריה

תמונה של ג’ו וולף CC BY-ND 2.0stracticaly ממוקם, הגלריה היא הטובה ביותר לאנשים עם זמן קצר ביוסטון. ישנן מספר מסעדות בבניין עצמו כמו גם בסביבה כמו גם שפע של חנויות לכל הטעמים כמו גם לצרכים. כדאי להזמין כמה שעות ביום ליהנות כמו גם לטייל עם המשפחה. מיקום מוצע במיוחד לקניות. עם זאת, זה לא המיקום הטוב ביותר לחנות אם אתה מנסה למצוא עלויות או הצעות נהדרות.

7. מרכז פרפר קוקל

צילום: עומר ברצ’נה CC BY-NC 2.0 חוות הפרפרים הזו היא אnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *