פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment 5 דרכים לגרום לכסף שלך אחרון כשאתה נוסע

5 דרכים לגרום לכסף שלך אחרון כשאתה נוסע

עודכן אחרון: 11/12/20 | 12 בנובמבר 2020

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאני נשאלת על היכולת שלי לנסוע לטווח הארוך היא איך אוכל להרשות לעצמי לטייל כל כך הרבה? האם אני עשיר? האם אמא ואבא שילמו? האם יש לי דוד עשיר? זכיתי בלוטו?

לפני שהצלחתי להפוך את הבלוג הזה לעסק, ביליתי שנים בטיול בעולם על ידי עשיית דבר אחד: המשכתי לעקוב אחר ההוצאות שלי.

זהו זה.

זה קל ומשעמם.

בסופו של יום, ממש כמו שאין סוד לנסוע, אין גם סוד אמיתי לגרום לכסף שלך אחרון בדרך.

הדרך לגרום לכסף שלך אחרון היא להיות חכמה וסבירה לגבי התקציב שלך ולעשות את המחקר שלך.

זה משעמם, אבל זה נכון.

כשהתחלתי לנסוע לראשונה, צבטתי בכל אגורה וחסכתי כסף בכל סיכוי שקיבלתי. בעוד שבמקרים מסוימים ביליתי בצורה מפוארת כסף כאילו הוא יוצא מהאופנה, הפכתי על זה בימים אחרים על ידי שהייתי בבישול פסטה.

בקיצור, איזנתי את התקציב שלי.

שמרתי על יומן של מה שביליתי כדי שאוכל לעקוב אחר ההוצאות שלי ולהיות בטוח שאני נשאר בתקציב. (אני אוהב כשאני רואה מטיילים שומרים על יומן הוצאות כדי לעקוב אחר התקציב שלהם. אלה המטיילים שבסופו של דבר נשארים בתקציב!)

בעודם בדרך (ממש כמו בבית), יהיו מצבים בלתי צפויים שנמצאים בחיסכון שלך, כמו טיסות שהוחמצו, מצלמה אבודה, או שינוי בתוכניות שמשאירים אותך לשלם תוספת עבור לינה. אתה לא יכול להימנע מסוגים אלה של דברים, אבל אתה יכול לתכנן עבורם. אתה יכול להיות מוכן, להכיר את התקציב שלך ולוודא שאתה יכול להרשות לעצמך את המסעות שלך.

להלן חמש דרכים לוודא שלעולם לא נגמר לך כסף לטיול שלך:

שלב 1: דע על מה אתה רוצה להוציא כסף

כשאני מטייל, אני לא מתקצב הרבה כסף ללינה, סיורים או אפילו תחבורה. אני מוצא את האירוח הזול ביותר בסביבה ואני הולך בכל מקום אני יכול. אם אני זקוק לרכיבה, אני אקח תחבורה ציבורית או טרמפים!

אבל אני אבזבז הרבה כסף על אוכל ושתייה.

למה?

כי זה מה שאני רוצה לעשות! לא צבטתי פרוטות חזרה הביתה והימנע מלהיציאה כדי שאוכל לטוס לאוסטרליה ולבלות את הלילות שלי בצפייה בנטפליקס, וגם לא פניתי לצרפת רק כדי לבשל ארוחות באכסניה בכל לילה.

לא לא אני. אני מודאג בשידור חי! דאגתי לאכול ולשתות בתרבות! אני רוצה לצאת.

ואני מוכן לישון במעונות מאסיביות, על רצפה, או ללכת שבעה מיילים כדי להבטיח שיש לי את הכספים לגרום לזה לקרות.

אם אתה יכול לאכול את כל הארוחות שלך במטבח אכסניה אז תקציב אוכל קטן הוא בשבילך. אם אתה מתכנן לסחוב גלישת כל לילה בשבוע, אינך צריך לתת דין וחשבון על התאמות. אם אתה טס לאירופה ויודע שאתה אוהב לשתות יין, אתה צריך לצפות שכנראה תרכוש קצת יין.

היה סביר לגבי מה שאתה רוצה לסיים עם המסעות שלך ולתקציב בהתאם.

שלב 2: מחקר ותכנון לפני שאתה הולך

כשאתה מכיר את עצמך ומה אתה רוצה לבזבז כסף, קל ליצור תקציב חזק שיכסה אותך למשך הזמן של הטיול שלך. זה המקום בו נכנס למחקר טרום טיול.

האם תבצע טיולים או שיעורי בישול?

הולכים קפיצה או לרקוד את הלילה במועדון?

ברגע שאתה יודע את האינטרסים שלך (לפחות קצת), אתה יכול לקבוע את התקציב שלך.

כשהתחלתי לתכנן את הטיול שלי בשנת 2005, לא היה הרבה מידע על נסיעות ברשת. ביליתי זמן רב בקריאת ספרי הדרכה וחיפוש אחר כל מידע שיכולתי למצוא על מחירים. חיברתי גיליון אלקטרוני משוכלל של כמה הייתי מבלה כל יום במקומות שונים על סמך כמה אוכל לחסוך ומה מצאתי ברשת.

בימינו אינך צריך להשתגע כל כך כשאתה מתכנן את הטיול שלך, מכיוון שיש כל כך הרבה מידע זמין באופן מקוון על מחירים. אתה יכול ממש לגוגל את המחיר עבור כל מה שאתה רוצה!

אם אתה רוצה לגרום לכסף שלך אחרון, אתה צריך לדעת בדיוק כמה אתה חושב שתבזבז.

Too often I see travelers get blindsided by unexpected costs, breaking their budget to pieces. בטח, משהו תמיד יקרה שאתה לא מנבא, אבל אנשים בעיקר מסתנוורים מחומר שהם היו צריכים לצפות.

“וואו! That trip is so expensive. I blew my budget!” “I didn’t expect drinks would cost so much!” “This place is much more expensive than I thought.”

I just shake my head when I hear these comments, because these are people who clearly didn’t do any planning.

Don’t be like these people. Do your research, plan ahead, and avoid the pitfalls that will send you home far sooner (and far poorer) than you want.

Step 3: create your ideal budget

Create a budget for what you think travel will cost. write down all the things you want to do, where you want to do them, and how much they will cost. Account for your food, insurance, transportation, flights, accommodation, booze, activities, and anything else you think will be relevant.

If you need help budgeting or don’t know how much something will cost, ask someone from oפורום הנסיעות המקוון שלך – מישהו בוודאי יוכל לעזור!

שלב 4: התאם את הציפיות שלך למציאות הכלכלית שלך

חתכתי הרבה מהתקציב והלוח הזמנים האידיאלי שלי על סמך כמה אני יודע שאני הולך לחסוך למעשה לטיול שלי. אם הייתי רוצה לעשות דברים שהסתכמו ב -10,000 דולר דולר אבל רק הייתי צריך לחסוך 7,000 דולר דולר, הייתי צריך לעשות קיצוצים כדי להתאים למציאות הפיננסית שלי.

להלן כמה מאמרים טובים בנושא חיסכון בכסף כדי לעזור לך להתחיל:

22 דרכים לחסוך כסף לפני שאתה נוסע

כיצד להימנע מדמי בנק בדרך

18 צעדים לתכנון הטיול האידיאלי שלך

איך לאכול זול ברחבי העולם

כיצד להשתמש בכלכלת השיתוף כדי לנסוע בתקציב

שלב 5: עקוב אחר כל ההוצאות שלך

לבסוף, לאחר שיצרת את התקציב הסביר שלך ויצאת לדרך, עליך לעקוב אחר כל ההוצאות שלך. האנשים שצריכים לחזור הביתה מוקדם הם תמיד אלה שאין להם מושג כמה כסף הם מוציאים על הכביש.

על ידי מעקב אחר כל הוצאה – ממעונות אכסניות ועד החטיף הזה שרכשת – אתה יכול לראות אם אתה בדרך או אם אתה הוצאות יתר (במקרה כזה אתה יכול להתאים את ההוצאות שלך).

זה הדבר המהותי ביותר שאתה יכול לעשות כדי לגרום לכסף שלך אחרון!

אם אתה עושה רק דבר אחד, עקוב אחר ההוצאות שלך! בטח, אתה צריך לזכור לעשות את זה, וקל לשכוח, אבל פעולה זו באופן פעיל יבטיח לך להפוך למטייל תקציבי טוב יותר, ובקרוב זה יהפוך להרגל.

אתה יכול לעקוב אחר הכל ביומן (אני משתמש במחברת Moleskine) או להשתמש באפליקציה כמו:

מנטה

ארנק שבילים

Travespend

תקציב טוב

אני מציע לעקוב אחר ההוצאות שלך למשך מספר שבועות בבית לפני הטיול שלך כדי להיכנס להרגל. ככה, כשאתה בדרך, זה לא ירגיש כמו מטלה. להלן כמה תבניות תקצוב בחינם לחלוטין בהן תוכלו להשתמש כדי להתחיל.

***
התקציב שלך יימשך רק כל עוד תכננת אותו להחזיק מעמד. אם אתה מתכנן היטב את התקציב שלך, הוא יימשך עד סוף הטיול שלך. לא משנה מה תעשה, רשמו את ההוצאות שלכם !!! מעקב אחר ההוצאות שלך יאפשר לך לבצע התאמות כשאתה הולך ולהבטיח שכספי הנסיעות שלך נמשכים כל עוד תרצה.

האם אי פעם אבדוק תקציב?

כמובן. אבל אני מפצה על זה בימים אחרים. מכיוון שזה הרבה יותר פשוט להמציא משקה נוסף מאשר טיול בשונית המחסום הגדולה או לעבור ללא הרף על תקציב הלינה שלך.

על ידי תכנון ומעקב כמו נינג’ה פיננסית, הדברים לא עשויים לקרות. That implies much more days on the road, much more adventures, and much more awesome travel experiences.

The better you know yourself and create a budget based on that, the longer your money will last when you travel!

How to travel the world on $50 a Day

My new York Times best-selling paperback guide to world travel will instruct you how to master the art of travel so that you’ll get off the beaten path, save money, and have a deeper travel experience. זהו מדריך התכנון שלך ל- Z שה- BBC כינה את “התנ”ך למטיילים בתקציב.”

Click here to learn much more and start reading it today!

Book Your Trip: Logistical suggestions and Tricks
הזמן את הטיסה שלך
מצא טיסה זולה באמצעות SkyScanner. זה מנוע החיפוש האהוב עלי מכיוון שהוא מחפש אתרים וחברות תעופה ברחבי העולם, כך שתמיד לא תדע שאף לא נותרה פונה.

הזמן את הלינה שלך
You can book your hostel with Hostelworld. אם אתה רוצה להישאר במקום אחר מלבד אכסניה, השתמש ב- Booking.com כאשר הם מחזירים בעקביות את המחירים הזולים ביותר עבור בתי הארחה ומלונות.

אל תשכח ביטוח נסיעות
Travel insurance will safeguard you against illness, injury, theft, and cancellations. It’s extensive protection in case anything goes wrong. I never go on a trip without it as I’ve had to use it numerous times in the past. החברות האהובות עלי שמציעות את השירות והערך הטוב ביותר הן:

SafetyWing (best for everyone)

להבטיח את הטיול שלי (לאלה מעל גיל 70)

מדג’ט (לכיסוי פינוי נוסף)

Ready to book Your Trip?
עיין בדף המשאבים שלי לקבלת החברות הטובות ביותר להשתמש בו כשאתה נוסע. אני מפרט את כל אלה שאני משתמש כשאני נוסע. הם הטובים ביותר בכיתה ואתה לא יכול להשתבש להשתמש בהם בטיול שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *