פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment קוס ביי, אורגון: פנינת החוף הדרומית ובית של ריצת Legend Prefontaine

קוס ביי, אורגון: פנינת החוף הדרומית ובית של ריצת Legend Prefontaine

תיעודי חדש “People’s Pople”

חוף דרום אורגון הוא ביקור חובה עבור מטיילים המחפשים לברוח לטבע יופי מחוספס בבדידות. קילומטרים של דיונות חול, חופים ונתיבי מים בחוף שוכנים בין עצי אשוח של דאגלס מתנשאים. זה לא רק מקום למטיילים לחוות את הצלילים הטבעיים של הגלים וחיות הבר, אלא ללכת או לרוץ בעקבותיה של אגדת ריצה ארוכת זמן של אמריקה סטיב “Pre” Prefontaine.

להבין ולהעריך כיצד הפך לפני תחושת ריצה איקונית, והציב רשומות אמריקאיות בכל מרחק בין 2,000 ל -10,000 מטר בתחילת שנות השבעים; עושה מאמץ מעורר השראה באולימפיאדת מינכן ב -1972; בהיותו מסלול NCAA מרובה ואלוף קרוס קאנטרי בכמה מרחקים בזמן ש- U של O, אתה צריך להתחיל מהמקום בו הוא נולד.

מראש גדל בעיר החוף הקטנה בדרום אורגון במפרץ קוס. הסביבה הטבעית מילאה תפקיד משמעותי באימוניו … מה שהפך אותו לרץ קשוח פיזית ונפשית, מכיוון שלעתים קרובות התאמן על הגבעות, הדיונות וחופי עיר הולדתו.

היכן להישאר

מצא מקומות לינה ידידותיים למשפחה בקוס ביי, אורגון ממלונות מסורתיים ועד נופש פרטי דרך Stay22.com:

חינוך של PRE בקרב קהילת כריתת עצים ודייג של הצווארון הכחול העניקה לו עבודה חזקה. מאמניו בתיכון מרשפילד ניצלו את האזורים המאתגרים את הסביבה כשהוא רץ אינספור קילומטרים מעל הגבעות, כבישים אחוריים, כבישים כבישים וכמובן הדיונות והחופים. ניתן לחוות את סירות הדייג, נמלי המשלוח ושרידי טחנות העץ על השבילים הסלולים והמדרכות לאורך כביש 101 צפון/Bayshore Drive ושדרת אנדרסון, כל הדרך לקזינו מיל בכונן Bayshore ליד רחוב קלארק. הקפד לבדוק את ההיסטוריה של COOS ואת המוזיאון הימי ואת החנויות ברחוב פרונט לאורך קו המים.

בזמן שחוף הים של קוס ביי שיחק כתפאורה לשטח הריצה של PRE, בעיר העיירה ניתן היה לראות אותו מתמודד עם הגבעות התלולות של רחוב צפון 10 וטס דרך שבילי העפר של פארק מינגוס הסמוך. פארק זה הוא מקום נהדר לטיול טבע בגני הפרחים המזרחיים להפליא, או מקום לילדים לשרוף קצת אנרגיה בגני המשחקים.

האימונים המאתגרים ביותר של PRE הגיעו בדיונות החול ליד חוף הורספל. המאמנים שלו היו מפילים אותו ואת חבריו לקבוצה הצולבת במדינה או בדיונות או בחוף הארוך והסוער כדי לבדוק את הקשיחות הנפשית והסיבולת שלהם. בשנים מאוחרות יותר, ספורטאים מבית הספר התיכון אלמה מאטר של פרום, בית הספר התיכון מרשפילד, היו עושים את אותו הדבר … כולל מירוצי החוצה שלהם בחוף השקיעה הנופית והאיקונית מחוץ לצ’רלסטון. בהמשך הדרך, התיירים יחוו את הצוקים המדהימים ויזואלית וגלים מתנפצים בפארק Shore Acres State ו- Botanical Gardens נקודת מבט.

אם מטיילים באמת רוצים לקבל תחושת חיים ואטרקציות סביב מפרץ קוס, במיוחד בשנים הראשונות של פרפונטיין, בדוק את הסרט התיעודי החדש “אנשי PRE”. הסרט הזה לא רק נותן מבט רענן על פרפונטיין עבור מעריצי ריצה, אלא הוא גם אסורן טוב לתיירים שרוצים לבקר בעיר הולדתו של פרם. יצרני הסרטים מצאו תמונות שלא נראו לפני כן וסרטי בית של PRE, ובנוסף ראיינו למעלה מחמישים מחבריו לקבוצה, מתחרים, מאמנים וחברים ששיתפו סיפורים שלא היו מספרים לפני כן. זה זמין כעת ב- Vimeo דרך האתר: www.prespeoplemovie.com

חלק מהסרט ממשיך לכיוון בית הספר התיכון של אלמה מאטר, מרשפילד, לתוכניות המסלול והקרוס שלהם. צפה בטריילר כאן:

לקבלת ציוני דרך נוספים, אתרים ומידע על מקדים, עיין במיקומים הבאים. בינתיים, תיהנו מארץ הפלאות היפה של רצים ותושבים מקומיים שהיו חלק משורשיו של פרם, בקוס ביי, אורגון!

Prefontaine חייב לראות אתרים:

מסלול בית ספר תיכון מרשפילד (מסלול של PRE) – 972 ANGERSOLL AVE, COOS BAY, או

פארק מינגוס (שבילי ריצה וגבעות) – Ave. & N. 10 ST, Coos Bay, או

מרכז המבקרים במפרץ Coos (פסל הזיכרון הקדם) – Ave Central 50, Coos Bay או

ציור ציור Prefontaine – רחוב ברודווי 275 סאות ‘, מפרץ קוס או

מוזיאון האמנות COOS (פרפונטיין אקסהביט) – 235 ANDERSON AVE, COOS BAY, או 97420

בית הקברות לפארק הזיכרון לשקיעה (אתר הקבורה של PRE) – 63060 מילינגטון חזית RD, COOS BAY, או 97420/

Horsfall Beach ודיונות (שטח האימונים של PRE)

טיולי דרך למשפחות ביקרו רבים מהאתרים הללו. קרא עוד על כל מיקום וראה תמונות בסיפור הזה:

קָשׁוּר

אתרי סטיב “לפני” פרפונטיין באורגונטבה רולנד “פרפונטיין” היו בני 65 השנה. רץ אמצעי ומרחקים ארוכים אמריקאיים שנולד בקוס ביי, אורגון ובוגר אוניברסיטת אורגון ביוג’ין, נותר לפני אגדה מקומית במדינתו. לפני כן החזיק את השיא האמריקני בשבעה אירועי מסלול מרחק שונים מ -2,000 …
13 בספטמבר 2016 “אורגון”

פירנצה: ליבו של חוף אורגון המרכזיnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *