פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment 5 דברים ידידותיים למשק הבית לביצוע בפראג

5 דברים ידידותיים למשק הבית לביצוע בפראג

אחד המיקומים המצוינים לראות שמספקים המון אטרקציות ידידותיות למשק הבית (ולא לדבר על תכנית תקציב) הוא פראג, מימון צ’כיה. עיר לא שגרתית זו מחויבת וודק את משק הבית שלך, כמו גם לשמור עליהם קדחתניים תוך כדי זמן מצוין.

נסיעה מטרמינל הטיסה של פראג לחשמליות עירוניות כמו גם מלונות היא די פשוטה עם מעט תכנון קדימה, כמו גם תקצוב כדי לוודא שמשק הבית שלך נוח כמו גם טרחה בחינם ככל האפשר.

אבל, מה בדיוק אתה יכול לעשות כשאתה מגיע לשם? להלן חמישה מיקומים מדהימים כמו גם ידידותיים למשק הבית שתוכלו לראות בפראג:

עולם הים

ילדים אוהבים לראות חיות ים, כמו גם עולם הים של הבירה יכולים להיות המיקום האידיאלי לחקירה כמו גם לחינוך. הוא מבצע כל מה שמכרישי חול וכלים כמו גם מציג מספר חיות ים אקזוטיות מרחבי העולם. אתה כמו גם הצעירים שלך תרגיש שאתה בעצם באוקיאנוס מאז של האורות המדמים המיוחדים. אתה יכול להגיע במהירות ל- Sea World על ידי שימוש בתחבורה ציבורית כמו גם אפילו להזמין סיור מודרך.

קרדיט צילום: Sea World Prague

גן החיות של פראג

אם חיות מים אינן הדבר שלך כמו גם אתה מעדיף לראות חיות יבשה במקום, יש גן חיות של פראג שאתה יכול לראות שנמצא במרחק של כמה קילומטרים מעולם הים. גן החיות ביתי מגוון של בעלי חיים שניתן לראות ממעלית כיסא מהנה המתאימה לכל המשפחה. אטרקציות פופולריות הן אריות, פינגווינים, ג’ירפות, כמו גם פילים.

פארק דינו במרכז הקנייה של הרפה

זמן משפחתי לא מרמז שאתה לא יכול לכלול גם זמן קנייה, כמו גם את דינו פארק במרכז הקנייה של הרפה מסייע לך לעשות בדיוק את זה. נמצא בקומה העליונה של המרכז, זהו מיקום מצוין עבור הצעירים לראות עיצובים משמעותיים של דינוזאורים שאף משמיעים רעשי דינוזאורים. כמו כן תוכלו לצפות בסרט דינו אקדמי בקטע של בית הקולנוע במרכז הקנייה לתוספת תועלת.

סיור בפראג סגווי

קבל קצת יותר פיזית עם סיור פראג סגווי! טיולים ממונעים סגוויים ברחבי העיר וכן לבדוק טירות פראג, מנזרים, גנים, כמו גם פארקים הכלולים בסיור. בעוד ש- Segways עשוי להיראות לא בטוח, מדריכי הטיול המורשים יספקו לך הכשרה מתאימה כמו גם להציע הוראות מודרכות באנגלית כשאתה טיול ברחבי העיר.

מסעדת הרכבת Vytopna

אחרי יום ארוך מלא בפעילות, משק הבית צפוי להיות רעב, כמו גם חביב המסעדה האזורי ידידותי למשפחה הוא מסעדת הרכבת Vytopna מוזרה. עם אוכל מצוין במחיר מצוין, האטרקציה העיקרית של ויטופנה היא רכבת מיניאטורית של 400 מטר שנקבעו הצעירים שלך אמורים להיות נוראים. לא רק שזה זז, זה מספק את המשקאות שלך בצורה הטובה ביותר לשולחן שלך!

קרדיט: מסעדת הרכבת Vytopna

פראג הוא מיקום מקסים לבקר בו. הצורך לתכנן מפלט בית עשיר לא אמור לעצור אותך מלהמצא את תרבות הפראג הידידותית והחדשנית. טיול ביתי היטב במימון הצ’כי יבטיח קיץ שיש לזכור.

קָשׁוּר

הלנה, מונטנה גיאוטור: הזהב של תאר בתוכם התראת ת’ר הילס ספירר! פרסום זה כולל מידע כמו גם תמונות על מכולות הגיאוקאש המסתתרות בהלנה, מונטנה כחלק מהגיאוטור הרשמי של העיר. אם אתה רוצה לגלות אותם בעצמך, ייתכן שתרצה להפסיק לקרוא עכשיו. כאשר זה נוגע לתכנון חופשה ביתית, אנשים רבים מסתכלים על …
15 באוקטובר 2014 ב”גיאוקאץ ‘”

חופשת סיאטל איקונית יש לך רק סוף שבוע בסיאטל, וושינגטון עם משפחתך, וודא כמו גם לראות את העמידה במקומות ידועים: המחט האזור היא לסיאטל מה פסל החירות לניו יורק, גשר הכניסה הזהב הוא סן פרנסיסקו, או הקשת היא לסנט לואיס …
15 בפברואר 2016 ב”ערים גדולות ”

5 פעילויות ידידותיות למשק הבית במרכז הפארקיות המרכזיות של ניו יורק, זמן משק הבית שלך לצאת לטיול דרכים נחוץ כמו גם ניו יורק, ניו יורק מתרחשת כיעד שלך? האם אתם מתכננים פעילויות מהנות שיסיימו עם הצעירים כשאתם מגיעים? החדשות הגדולות הן שניו יורק אינה מתאימה לחברה כמו גם גורדי שחקים. כשהוא מסתובב …
21 באוגוסט 2017 ב”פוסט אורח “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *