פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized 7 יינות משובחים כמו גם ויסקי יוצא דופן – רשימת חג המולד של השתייה הבוחנת

7 יינות משובחים כמו גם ויסקי יוצא דופן – רשימת חג המולד של השתייה הבוחנת

יש משהו נהדר בבקבוק מיוחד שייפתח בחג המולד; להתענג על טעמי משקה מתוחכם עם האנשים שמעידים על כך. כאן יש כמה מהיינות הטובים ביותר כמו גם ויסקי מסביב, הכי טוב בתקופה זו בערך השנה.

מירידה ל- DRAM, כאשר מה שאתה שותה מעוצב בצורה מעולה וגם מיוצר באהבה, זה מרגיש כמו כל מה שהוא אידיאלי בעולם. כמו כן זה בדיוק מה שאתה רוצה בחג המולד.

וכשמה שיש בכוס שלך הוא טוב כל כך, זה כל כך הרבה יותר מאשר רק המשקה.

זה הפיצוח של פתיחת הבקבוק כמו גם את גלאת השפיכה. מתיז על מפות שולחן, סליפות כמו גם לגימות. התלמידים מתרחבים כמו גם חיוכים שמגיעים אחרי אותו טעם מאוד מאוד. האור שמתארך עם זה זהוב או רוז ‘. מערבבים בכוס היין הלבנה, והרגליים רודפות אחרי. זה הקלאק של קוביית קרח בודדת, ומצטמצם לאט באמבטיה של הוויסקי המשובח והלא שגרתי.

זה גם הכל על בחירה.

לבנים מיוערים מלוטשים מלאים בהדרים, מתיקות כמו גם צור סלעי, אדומים לא מפוארים שמניעים את שפתייכם כמו גם מזכירים לכם את הארוחה הטובה ביותר שהייתם אי פעם. חסידות מבצרות מאוזנות ומאוזנות יותר, כמו גם איכשהו טעימות, כמו גם סינגל סינגל עולמי חדש ששרים כשאתה לוגם אותם כמו גם מספרים לך סיפורים על ידי האש.

רשימת חג המולד של השותה הבחנה

כאשר זה נוגע ליין לבן כמו גם לוויסקי, שיצימציות עמוקות אלה הן ההצעות הטובות ביותר להעניק לחג המולד. כמו גם אם אתה מנסה למצוא מתנה למתנה שמבינה את המשקאות במדף העליון שלהם, לשים אחד כזה מתחת לעץ עבורם יעשה את חג המולד שלהם.

משהו לחלוק

“החיים קצרים לשתות יין לקוי.”

יוהן וולפגנג פון גתה הצהיר כי למעלה מ -200 שנה אחורה כמו גם זה עדיין מתקדם עכשיו. כמו גם אפילו הרבה יותר בחג המולד. זה לא מצביע על כך שאתה צריך לבזבז הון. העמידה בשני יינות הכי טובים למסיבה.

הם נהדרים מספיק כדי להיות שמחים לפתוח אותם, עם זאת לא כל כך יקרים שאם חמותך, שגרה על גון, תופסת כוס.

HRB של הרדי (Bin Reserve Bin) של הרדי 2018

RRP 35 דולר אצל דן מרפי כמו גם בחנויות בקבוקים עצמאיות.

מיוצר עם פירות מעמק קלייר דרום אוסטרליה כמו גם מטסמניה, ריזלינג זה מאוזן להפליא. צבע קש חיוור זה מודגש עם ידידותי לסביבה קלה שמרמז על סיד קפיר טרי כמו גם באף אשכוליות.

היין הלבן מתהדר בחיך מלא חיים של סיד, לימון, כמו גם באשכוליות ורודות שאתה באמת רוצה עם ריזלינג.

הנה הרבה יותר על זן היין הלבן הזה שבאמת עושה הרבה יותר ממה שהוא מקבל ציון אשראי עבורו.

HRB Pinot Noir 2018 של הרדי

RRP 35 $ מ- BWS כמו גם חנויות בקבוקים עצמאיות.

יין לבן בצבע אדום בצבע יפהפה, כמו גם ניחוחותיו העדינים של תות, תותים כמו גם טעם מסתירים את כוחו של החיך המורכב של HRB פינו נואר. אלון צרפתי עדין העומד לרשות המתיקות האקזוטית של הלדמון כמו גם לאניס סטאר, כמו גם לעסיסיות של פירות יער בשלים כמו גם למבנה של טאנינים עדינים.

כולם משתלבים כדי לספק חיך של איזון, מבנה כמו גם כונן חומצה מינרלית.

בדומה לריזלינג, פינו נואר הוא מגוון יין לבן מוערך כמו גם הסובל מהסובל בכוס הלא נכונה. זה עשוי לרעש מטופש, עם זאת, פינו נואר רגיש באמת, כמו גם צורת הזכוכית יכולה להשפיע על טעמו באופן דרמטי. גם אני לא האמנתי שזה נכון.

אתה יכול לבדוק הרבה יותר על פינו נואר כאן.

משהו מיוחד

לראות בקבוק יין לבן מצוין שיוצא בחג המולד הוא הגרסה הבוגרת להתעורר בבוקר חג המולד כשהיית ילד; ההתחייבות הקרובה של משהו נפלא.

יינות אלה הם מגוון השיא של אחד מאחוזי היין הלבנים המוערכים באוסטרליה.

איילין הרדי שרדונה של הרדי 2017

RRP 118 דולר מחנויות בקבוקים עצמאיות של דן מרפי.

שרדוניה זה מתגאה בפירות שנבחרו בקפידה מאוד משני טסמניה וגם מעמק יארה של ויקטוריה, ומייצג את הטוב ביותר שרדי – יקב שקיים בהתחשב בכך ש- 1853 – יש להציע.

ניחוחות של פירות אבן לבנים, קרם לימון כמו גם דמויות מינרליות צורניות, כמו גם עוצמת פרי נפלא, אלון כמו גם חומציות ליניארית ומאוזנת על החיך הופכות את זה לדוגמא מדהימה ליין לבן שמגיע הרבה לאחור לאופנה.

אם אינך מעוניין לשתף (אין פסק דין כאן), איילין הארדי שרדונה 2017 ישפר עם המרתף בין חמש עד 15 שנה.

אנחנו אוהבים את Chardonnays שלנו, אז הנה קצת יותר על הזן הפרשני הזה.

איילין הרדי שיראז של הרדי של הארדי 2016

154 דולר מחנויות בקבוקים עצמאיות של דן מרפי.

גם במגוון הפסגה של היינות של הרדי הוא איילין הארדי המצטיין המצטייןAZ. יין לבן זה, שמגיע משני כרמים ישנים במקלארן וייל, עם גפנים בממוצע 70 שנה, מספק את המורכבות וגם העומק שתצפו.

צבעים עשירים ועמוקים כמו גם צבעי ארגמן מקרינים מהיין הזה. כמו גם מערבולת מהירה משחררת את כל הניחוחות החזקים של שוקולד מריר, שזיף כמו גם אוכמניות, תווי קפה, אניס כוכב כמו גם קינמון, כמו גם עור מלוטש כמו גם אדמה.

על החיך, השפעות טעימות של זית שחור, ארז כמו גם איזון אלון עם אוכמניות נפלאה כמו גם טאנינים עדינים שמרגישים נהדרים על הלשון, כמו גם נמשכים חיים שלמים על גבי הטעם.

אם אתה יכול להפסיק לשתות את היין הלבן הזה מייד, כל הכבוד. זה יהיה מרתף טוב עוד שנים רבות.

הרבה יותר על שירז, מדוע לא לבדוק את ההערכה שלנו על הענבים האהובים מאוד.

משהו למרתף

אולי לא לשתות את חג המולד הזה – או אולי הם – היינות האלה מייצרים מעולה מספקת למרתף יין לבן. אז אם יש לך מישהו להשיג למי שאוהב את היין הלבן המתקדם שלהם מיושן בזהירות, מורכב כמו גם טעים מרתק, המשך לקרוא.

גרנט Burge Meshach Shiraz 2013

RRP 199 $ מחנויות בקבוקים עצמאיות של דן מרפי.

זוהי ספינת הדגל שיראז מגרנט בורג ‘ – יקב בעל שם משמעותי כאן באוסטרליה כמו גם ברחבי העולם. ה- MESHACH הוא עדות אמיתית להיסטוריה של חמש הדורות של אחוזת היין הלבן הזה. Meshach, שמו של שיראז זה היה סבא רבא של גרנט בורג ‘, שהתייחס לאוסטרליה עם הוריו בשנת 1855.

הפירות שנבחרו בקפידה מגפנים בנות 100 שנה, היו תוססות באוויר הפתוח במשך 8-10 יום, לחיצות סל כמו גם התיישבו במשך 24 שעות, ואז התבגרו בצרפתית משובחת כמו גם אלון אמריקאי במשך 20 חודשים. לבסוף, הבציר הזה היה בגילאי בקבוקים במשך שלוש שנים לפני ששחרר לנו אותו!

איזה מסע.

התוצאה היא יין לבן אדום עמוק עם רמזים לסגול. על האף, הארומה שלו מורכבת, עם תווים של שוקולד מריר, עוגת יער שחור, דובדבן, משקאות כמו גם שזיף בשל.

כפי שהייתם מצפים, ליין לבן זה יש חיך מלא, מרקם ועשיר, חביב בשוקולד מריר כמו גם פירות יער אדומים בשלים, כולם מאוזנים עם אדמה כמו גם תבלין.

זה יתגמל את חובב היין הבודד אפילו הרבה יותר מורכבות לאחר המרתף-שהוכן באופן אידיאלי בשנת 2030.

גרנט בורג ‘Meshachach הוא תמצית השיראז העכשווי מליבו של היין האוסטרלי: עמק ברוסה.

גרנט בורג ‘שדראך קברנה סוביניון 2013

RRP 104.99 דולר מחנויות בקבוקים עצמאיות של דן מרפי.

יין לבן נוסף של דגל עבור גרנט בורג ‘הרגשנו שאנחנו חייבים להזכיר הוא שדרך קברנה סוביניון.

יין לבן זה מלא בדומדמניות שחורות כמו גם בפירות יער, נגיעה של נענע כמו גם וניל כמו גם תווים טעימים של חורש עלים. טעמי קופסאות סיגרים כמו גם דמויות פירות יער אדומות מפותחים על טאנינים יציבים כמו גם בגימור ממושך.

השדרך מקבל את שמו מהתנ”ך הקדוש – לא ילדי Beastie כפי שחשבנו לראשונה. שדרך היה עמית רגל עם משך בספר דניאל.

משהו ללגום

כאשר הם קובעים ‘אל תביא שום דבר לחג המולד’, נראה שיש לחץ נוסף להביא משהו טוב באמת. הכי טוב לטיפל שלאחר הארוחה, שני אלה לוקחים כובעי לילה לשלב הבא.

שחרור המופע של Muscat של McWilliam שחרור מוגבל בגיל 25 שנים

RRP 75 דולר מחנויות בקבוקים עצמאיות של דן מרפי.

השימוש של מקוויליאם שימש כדי להיות פופולרי בנמל הטאוני שלה, שרי וכן יינות קינוח. בימינו יש סיכוי גבוה יותר לגלות את שירז או שרדונה של מקוויליאם. עם זאת, כל עכשיו, שוב, אתה מגלה משהו משלהם שחוזר לימים הגדולים. Muscat של מקוויליאם 25 שנה זה בדיוק זה.

לאחר נקצירת הענבים, יין לבן המיוצר כמו גם בחירות מושחזות, יינני המאסטר במערבים של מקוויליאם מתמזגים את הבחירות הללו לחביות אלון צרפתיות כמו גם להשאיר את הכל להתבגר במשך 25 שנה.

התוצאה אינה מתוקה. אל תשתולל מהשם. זה לא מוסקאטו.

אדום עמוק עד קוניאק-זהב כמעט בצבע, פירות, ניחוחות עוגות חג מולד פיקנטיים כמו גם תכונות עזה ועד עץ מאוזנות, טעמים עשירים ועמוקים של פירות יבשים כמו גם גימור ממושך. זו יצירת אמנות.

ויסקי סינגל מאלט בסינגל סינגל בגיל טאוני

RRP 119 דולר המוצעים לזמן קצר במיוחד מכוכבי הכוכבים בחנות האינטרנט או באופן אישי בדלת המרתף שלהם

זה ממש בלתי אפשרי עבורי לחבר סיפור על משקאות-במיוחד בחג המולד-בלי לכלול קצת על הרוח האהובה שלי: ויסקי. זה נועד לחג המולד כל כך כמו גם התנועה של מזקקי הוויסקי האוסטרלים הקטנים היא מעניינת כמו גם מרגשת.

Starward הוא ללא ספק אחד הקינגפינים של ויסקי המלאכה האוסטרלי, ויוצר כמה מהדרמים הטובים ביותר בשוק. כרגע יש להם שחרור מוגבל (מאוד) שהכי טוב ביותר עבור tהוא זמן בשנה.

לא רק שבקבוק זה יהפוך את חברי לחברי הוויסקי למרוצים מאוד בחג המולד, זה ארומה כמו גם משחק חיך מעולה עם כל הדברים החגיגיים.

איטרציה ספציפית זו – ש- Starward מייצרת רק 4000 בקבוקים – היא הסינגל מאלט שלהם שהתיישן במארזים קטנים של יאלומבה, יקב ממש בהמשך הדרך מכוכב. ראשית מאוד הוויסקי התיישן במארזים טריים טריים ואז הועבר לחביות חרוכות כדי לספק מגוון טעמים כמו גם ניחוחות.

על האף תגלו פירות מיובשים, אלון טוסטי, תאנה עשירה כמו גם כתום שרוף. בפה תבחין במתיקות מעט המובילה לפירות היבשים שאתה עדיין יכול להריח, סוכר חום כמו גם חריפות אגוז מוסקט שמתייבש לאט על הלשון.

השחרור המוגבל בגיל העוקב הזה הוא חלק מסיעה ניסיונית של המזקקה המספקת את המזקקים היצירתיים שלה Freer Rein כדי לנסות דברים חדשים. פרספקטיבות חריגות כמו גם האמונה מחוץ לחבית היא פונקציה שכוכבת מתגאה בה.

כמו גם להיות אוסטרלי היטב.

כפי שהסביר היוצר דייוויד ויטלה בראיון לפודקאסט שנערך לאחרונה על הרוח האוסי כי ויסקי של סטארוורד מיוצר עם מים אוסטרלים, תבואה, כמו גם בגיל הקנה ביין לבן אוסטרלי (או במצב זה טאוני) חביות שהתגלו בתוך יום של יום של המזקקה.

עם זאת, סקוטש מיושן בחביות פורט מפורטוגל, חביות בורבון מאמריקה, חביות שרי מספרד. כמו גם למרות שאין שום דבר רע בזה, זה מצביע על כך שסטארוורד הוא הרבה יותר אוסטרלי מאשר סקוטי הוא סקוטית – נקודה שלא ירדה טוב בגלזגו כשוויטלה העלתה אותו לשם. פַּעַם.

אם אתם מתכננים מסיבת חג מולד גדולה יותר, עליכם לבדוק את רישום היין הלבן שלנו לכיף בקיץ כאן. יש גם מידע על תרופת הנגאובר שעובדת באמת!

אנו מקווים שתיהנו מהעונה המשמחת. מריע!

מחוננו הרבה מהמוצרים שצוינו בסיפור הזה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *