פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment הונאה בגבול טנזני: סיפור נסיעות

הונאה בגבול טנזני: סיפור נסיעות

אנו אוהבים להאמין לעצמנו כמתמרים “וטרינרים”. אנחנו לא טירונים, אנחנו נוסעים זמן רב, אנו מבינים את שיטות העולם כמו גם אנו מבינים מה לעשות כמו גם מה לא לעשות, נכון?

שגוי.

הייתה לנו חוויה צנועה זו כשניסינו לחצות ביבשה ממלאווי לטנזניה.

זה נועד להיות בערך יום נסיעה של 4-5 שעות, עם זאת, כמובן, כל מה שלקח זמן רב מהצפוי!

נסענו כל היום, משעה 10:00 בבוקר עד 19:00, עם המון עיירות מלוכלכות, החלפת תחבורה הרבה יותר פעמים ממה שאנחנו רוצים לספור. שניים מהרכבים בהם היינו למעשה נגמרו לדלק כמו גם היינו צריכים לעלות עד שגילינו סוג אחד נוסף של תחבורה – להיות במלאווי במהלך המחסור בדלק לא היה אידיאלי.

התחבורה במלאווי הותירה משהו רצוי! התקלקל באופן קבוע כמו גם נגמר לו הדלק

הגענו לגבול, מותשים, מזיעים, רעבנו, כמו גם נמאס לחלוטין מימי הנסיעות שהיו לנו לאחרונה. התכוונו לשנות את הקוואצ’ה של מלאווי שלנו עבור שילינג טנזני בתא הבורסה, אולם שיערנו שנוכל לקבל שער טוב בהרבה בשוק השחור.

כשחזרתי בשמחה בירה בקייפ מקלייר במלאווי
ברגע שהגענו לטנזניה, רוכלים עשויים להריח אותנו לבוא.

נחלבנו על ידי כעשרה אנשים שכולם קבעו ש”אני אספק לך איש הצעה נהדר “” שנה כסף, יש לך דולר? “. אמרנו לא. הם התפזרו. ואז אדם אחד חזר גם כמו שיערנו … כמה עני יכול לטפל בבחור אחד בלבד?

ספרנו את הכסף שלנו, ניק הוצא את המחשבון שלו, סיכמנו על תעריף (כזה שהיה טוב באמת) כמו גם מוכן לבצע את ההחלפה.

כשמסרנו את הכסף, חמחנו שוב על ידי כל מיני אנשים המשתמשים ברכיבות אופנוע, אוכל, החלפת כסף, מיקומים לישון וכו ‘. בדרך כלל הם היו שם כדי להיות הסחת דעת כמו גם להתעסק עם דעתנו.

להסיח את דעתנו על ידי ניסיון להציע לנו דברים הייתה שיטה מצוינת להתעסק עם דעתנו

הבחור שסיפקנו את הכסף שלנו לציין שלא שילמנו לו מספיק כמו שההצעה הייתה כבויה.

שנינו היינו בטוחים ב 100% שהאדם לא סיפק לנו גם את סכום הכסף האידיאלי שאליו ציפינו. אז שנינו החלפנו את הכסף שלנו בחזרה כמו גם ככה, כולם נעלמו.

מה שנשאר היה אני כמו שניק עומד שם כאילו פשוט נפגענו מטורנדו.

מה קרה הרגע?!
ספרנו את הכסף כמו גם הבנו שאנחנו קצרים לגבי המקבילה של 40 $.

לאנשים היו כל כך מדהים של יד שהוא הצליח לקפל את הכסף שלנו כמו גם את הכיס כמה ממנו אידיאלי לפנינו! הם היו הכי טובים להסיח את דעתנו כמו גם בעצם, פשוט התחלנו להיות דופק! פשוט עמדנו שם לחלוטין ביראת כבוד ממה שקרה זה עתה.

אנו מבינים הרבה יותר טוב מזה! מה חשבנו?

ככל הנראה זו הייתה הכניסה האיומה ביותר למדינה שעשינו אי פעם. בסופו של דבר, אנו שמחים שזה היה רק ​​40 $ … אבל כשאתה מתרמיל תרמילאים, 40 $ זה הרבה כסף. יכול להיות שזה היה גרוע יותר, הם עלולים לשדוד או פגעו בנו.

שינינו כסף בשוק השחור לפני כן כמו שהוא הסתדר לטובתנו, עם זאת לא הפעם! שימו לב לעצמי כמו גם לקוראים אחרים, אם משהו נראה מוצל או נהדר להיות אמיתי, סביר להניח שהכי טוב ללכת משם.

האם הונאת אי פעם בזמן נסיעה? הראה לנו למטה!

היום בו …

בלוגים של טנזניה

בלוגי נסיעות מלאווי

כמו הפוסט הזה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מציין שאנו מבצעים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו כמו גם לרכוש מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *