פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment נוסעים שלנו באתונה, יוון

נוסעים שלנו באתונה, יוון

“תיירים לא יודעים איפה הם כבר, נוסעים לא יודעים לאן הם הולכים”.
– פול Throux.

הגענו לאתונה, יוון במאי, 7 וכאשר הגענו למלון שלנו נדהמו. לאחר ההוצאות במשך שבוע במלון שלנו בביירות מלאה של שירותים מחוברים, בעיות אינסטלציה ושיער ערווה, הופתענו בחדר הנקי ביותר באתונה. אני מניח שזה אירופה ואת החדר עלות US $ 50 אבל זה יכול להיות שווה אלפי דולרים לעומת מלון Valery בביירות.

הבעלים נראה מבולבל כאשר ביקשנו לראות את החדר לפני שנשאר את הלילה. הוא הביט בנו בביטוי מטומטם ואני התפתיתי לתאר לו שהחדר האחרון שלנו היה שמיכה מכוסה, תיבת צוחקת עם חור טואלט מתחת למיטה, ולכן בדיקה קרובה של החדר הזה לא היתה עלבון, סתם חדש חדש כוח הרגל. החדר, כמובן, פגש את הסטנדרטים שלנו והיה הרבה יותר ממה שציפינו, אז לקחנו את זה וירדנו על העיר.

טס לתוך יוון מלבנון
היום הראשון שלנו לקחנו הליכה אל כיכר מונטרקי, שהוא אבן funkble, cobble, נקודה hangout עבור שני המקומיים והתיירים. בדרך עצרנו בשוק חוצות תוסס באמת עם רווקים דגים צועקים את המוצרים שלהם בחנויות יוונית וקוטב באמצעות דוגמאות חינם של נקניקיות.

אנחנו צריכים להיות בחזרה בעולם הראשון, כמה דברים כאן הם למעשה בחינם! עדיין היינו די שחוקים מן הטיסה המוקדמת שלנו ואת יום הנסיעות אז אנחנו הולכים הביתה בדיוק כמו השמש היה הגדרה. זה כאשר התבררנו לראשונה שאנחנו מתגוררים במזרח הייסטינגס של אתונה. זונות התחלפו סביב כל פינה הקוראת לכל זכר חולף עם נשיקות רעות. נהנינו הרבה נקטרים ​​ואפילו הרבה יותר לקבל למטה.

ראה גם: מדריך מסיבי שלנו לנסוע ביוון

היו שם שיכורים וגרוטנים בכל מקום. הדאריס היה קצת מודאג אבל חשבתי שזה כמה מהאנשים הטובים ביותר נהנים מהחיים שלי. באותו לילה ישנו כמו תינוקות, זה היה יכול להיות כי סדינים המיטה היו נקיים, אולי זה היה כי המזרן היה הרבה יותר מאשר סנטימטר עבה, או כי לא היה מסגד blaring תפילות עם שחר דרך רמקולים חזקים מעוותים, או כי לא היה צינור ניקוז מתחת למיטה שלנו, לא משנה מה אני לא חושב שישנו כל כך טוב כל זה הנסיעה.

פרי תוססת זמין בשוק באתונה, יוון
Funky Monistraki כיכר, אתונה, יוון
למחרת קמנו מוקדם (בסביבות 9:30) וירדו למטה כדי ליהנות ארוחת בוקר משלימה כי המלון שלנו הציע. הוא כלל ביצים קשות, לחם, גבינה, יוגורט יווני, OJ, פירות, בשר חזיר וקפה. זה היה טעים. אחרי ארוחת הבוקר יצאנו לטיול הליכה של אתונה, רופף בעקבות המראות המוצעים בספר המדריך שלנו.

כי זה היה יום ראשון היה שונה, שינוי טקס השומרים בבנייני הפרלמנט. החמצנו את שינוי השומרים באנגליה, כך שזה היה ממש מגניב ליהנות זה. הם היו לבושים בתשואות ושל שלם צועדים חסומים של הרחוב במשך כ -10 דקות, בעוד קבוצות של חיילי לבוש בדרך כלל שורטו בשורות בחריצות בחריפות את יתרתם המיוחדת.

ובכן איזוןם היה יוצא דופן עד שאחד החיילים החליק על קרקע השיש וטרק על התחת שלו. הוא אולי נפצע קשה את עצמם על מקהלה של התנשמות מאלף התיירים או כך שצפו. חומרתו של הנפילה היתה מדוע שתיקה שופטת את הקהל, אבל שתיקה זו נשברה במהירות דאריזה ואני צוחקת. היינו היחידים שמצאו את המצב הומוריסטי, וכפי שהחייל לאט לאט לאט לרגליו רכשנו את קור רוחנו והמשיכו לצלם את המחזה הפנטסטי.

שינוי טקס השומרים, אתונה, יוון
שינוי טקס השומרים באתונה, יוון
באמצע הדרך מבעד להראות קהל של אלף או כך תיירים היו מארב על ידי ילדי בית הספר. המורים שלהם דוחפים ודוחפים שם דרך ההמון של תיירים מנסים להשיג את הילדים מושב בשורה קדמית. כמה תיירים אחרים צעקו עליהם ואמרו שהם חייבים לבוא קודם לכן. דאריס ואני פשוט צחקנו כמו הדרמה נפרשה, אם כי אולי אני מזרק מרפק או שניים למדוד טוב. אחרי שראינו מספיק מן השומרים שנשארנו בחופזה את ההמון הנסתר, ויתרו על המושבים הקדמיים המבוקשים שלנו לקבוצה של תיירים תוקפניים.

לאחר ההצגה המשכנו על טיולי ההליכה שלנו, שהקחה אותנו על ידי כמה חורבות רומיות מעולה במרכז העיר אתונה, ולבסוף הובילו אותנו עד לראש האקרופוליס לכתרו, והאתר העתיק והמכריף ביותר באירופה, בפרתנון. האקרופוליס היה יפה ועמודה השיש הפנטלי שלהזוהר באופן חיובי בשמש אחר-הצהריים, עם זאת, לאחר האתרים במצרים ובמזרח התיכון, היה הפרתנון עצמו במקצת.

אולי עכשיו אנחנו snobs עבור פלאים עתיקים. לאחר שסובב את דרכנו במורד הגבעה של האקרופוליס דרך פארקים ומלכודות מסוממות, מצאנו את עצמנו בחזרה בכיכר מונטרקי, התיישבו לנו לארוחת צהריים יוונית טעימה של פיתה חמה עם צאצ’יקי, ​​שיפודי כבש, וגוש של גבינת פטה מטפטף עם זית של גבינת פטה שמן ואורגנו. זה היה מדהים. זה יכול להיות הדם היוונית שלי או אהובתי לטלה, אבל אני מוצא את האוכל ביוון להיות כמה האהוב עלי שלי.

הליכה אל האקרופוליס, אתונה, יוון

חורבות עתיקות באתונה, יוון
עזים על הכביש ב Parthenon, אתונה, יוון

מזון יווני פנטסטי: כבש Gyro, Tzatziki DIP ו גבינת פטה
היום האחרון באתונה לא סיימנו הרבה. היה לנו חבורה של שליחויות לרוץ, כן backpackers יש שליחויות. ניסינו לשלוח דברים הביתה ולעשות כביסה, אבל זה לא הסתדר. אבל הצלחנו לקבל תמונות דרכון חדשות, לקבל מצרכים ודאריז יש תספורת. זה חיים קשים כאן, טונות של דברים לעשות בימינו … אבל אנחנו מנהלים.

בסוף היום אנחנו עצרים כדי לקבל קצת אספרסו כאשר ראינו כמה סקייטבורד בכיכר המרכזית. נהנה מחנות הקפה שראינו במהירות שהם לא רק מחליקים רגילים. הם צריכים להיות מקצועיים. הם ניסו בעיטה לאף לטחון על רכבת שיש בערך 10 מטרים. והם צילמו אותו עם טונות של ציוד סוף גבוה שהוקם סביב הכיכר. יש לי כמה מדה מדהים של קפיצות וכמה תמונות טובות גם כן. לא יכולנו להסיר את העיניים שלנו וכנראה בסופו של דבר נהנה במשך כמה שעות. לא בדיוק מה שציפיתי לעשות ביוון אבל זה היה מגניב בכל זאת.

סקייטבורד באתונה, יוון

למחרת הלחנו על המעבורת לכיוון האי סנטוריני. המסע 8 שעות היה סלעי, גשום, סוער, וקר מאוד. עד שהבנו (בסביבות השעה האחרונה או כך) כי היה גדול חם באזור השלם עם כיסאות רכים תוספות עבור המחשב הנייד. ראינו את זה בדרך עד הסיפון, אבל לא נראה שיש מקום כלשהו, ​​אז אנחנו פשוט קפאים על הסיפון עד שהבננו שאנשים ירדו על איי שונים והשאירו מושבים ריקים. אז ירדנו לשם, מחוברים את המחשב הנייד ונהנו מהמשפחה המודרנית בזמן שעברנו לעבר האי היווני הראשון שלנו. סנטוריני, הנה אנחנו באים!

יוון נסיעות בלוגים

אוהב את זה? להצמיד אותו! ?

כתב ויתור: עזים על הכביש היא אמזון שותף וגם שותפים עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מציין שאנחנו מרוויחים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו ורכישה מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *