פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized 7 מופעי נסיעות ל- Bumage Watch ב- Netflix

7 מופעי נסיעות ל- Bumage Watch ב- Netflix

אני כותב את זה כשאני יושב על ספה מול הטלוויזיה שלי בקושי המשומשת. עבר יותר מחודש מאז שהגעתי מהטיול האחרון שלי. בגלל האיום של Covid-19, ביטלתי את מסעותיי הקרובים והתרחקות חברתית שהוטלה על עצמה. ועכשיו, המטרו מנילה נמצאת תחת הסגר קהילתי, ומרגישת אותי עוד יותר לספה הנוחה המפתיעה הזו.

אני לא זוכר את הפעם האחרונה שנשארתי בבית כל כך הרבה זמן. למרבה המזל, העבודה שלי עצמאית מיקום מאפשרת לי לעבוד מהבית. אבל במהלך השבועות האחרונים, למרות שאני בוחר להישאר בתוך ארבעת הקירות של הדירה שלי, אני עדיין צריך לחקור את העולם ולחיות בשכבה דרך ההופעות בהן צפיתי בנטפליקס.

להלן כמה תכונות הקשורות לטיולים שתרצה לבדוק בפלטפורמת הסטרימינג. עם זאת, שימו לב שאני כולל רק כותרות הזמינות בנטפליקס הפיליפינים.

מה מכוסה במדריך זה?

1. תייר אפל
2. ג’ק ווייטהול: נוסע עם אבי
3. סיפורים באור
4. קונאן ללא גבולות
5. אוכל רחוב
6. מסעדות בקצה
7. כוכב הלכת שלנו
טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️ פוסטים:

1. תייר אפל

Dark Tourist היא סדרה תיעודית בת שמונה פרקים שתביא אותך למקומות שמטיילים רגילים אפילו לא היו מעזים לשקול למסלול הטיול שלהם. העיתונאי הניו זילנדי, דייוויד פארייר, מתמקד ב”תיירות אפלה “או בנסיעות לאטרקציות הקשורות למוות, לטרגדיה או אפילו לעל -טבעי.

בפרק הפיילוט הוא טס למדלין, קולומביה, לפגוש את איש הלהיט לשעבר של פבלו אסקובר ולראות את ההשפעה של לורד הסמים בתיירות האזור. לאחר מכן הוא ממשיך למקסיקו סיטי, שם הוא עדים לגירוש שדים. בפרק 7 הוא בוחן את מקורותיו של וודו באפריקה.

אבל הפרק הכי עוטף עצבים עבורי הוא כאשר הוא נוסע ליפן לבקר בטומייוקה, עיירה שנפגעה קשה מאסון הגרעין של פוקושימה, לפני שעשה את דרכו ליער אוקיגיהארה, מקום התאבדות ידוע לשמצה בצללי הר פוג’י. אלה מקומות שלעולם לא הייתי מרפה עליהם ולכן היה מעניין לראות מישהו אחר עושה את זה, בלשון המעטה.

2. ג’ק ווייטהול: נוסע עם אבי

בסדרה זו של טיול דרכים, הקומבוסאי הבריטי ג’ק ווייטהול יוצא לסיור עם אביו מייקל סביב תאילנד, קמבודיה וויאטנאם במאמץ להתחבר מחדש ולבלות זמן איכות ביחד, משהו שהם לא עשו שנים. מה שקורה הוא מסע מצחיק שלא רק כולל כתמים מרתקים אלא גם מפרק את חלוקת הדורות בין האב לבן.

הסדרה חזרה לעונה השנייה שלה, הפעם עם שחרור הכבישים של Duo ברחבי אירופה, ועשתה עצירות בגרמניה, הונגריה, רומניה, אוקראינה והסתיימה בטורקיה.

3. סיפורים באור

“אומנות לראות היא חוש כה יוצא דופן, והצילום הוא אמנות כל כך יוצאת דופן. כצלם אתה רואה את הרגעים האלה שרק אתה רואה, ואתה רק רוצה לשתף אותם ולהגיד ‘זה העולם שאנחנו חיים בו’. ” – אנג’לה סקוט

אם אתה צלם שואף שמחפש מנה גדולה של השראה, קבל את זה מרוחק ושחק סיפורי אור, סדרה תיעודית אוסטרלית עוצרת נשימה. פרויקט שיתופי בין נשיונל ג’יאוגרפיק לקאנון, הוא עוקב אחר צלמים מקצועיים כשהם מנסים לתפוס רגעים מדהימים המספרים סיפורים עוצמתיים.

כל שלוש העונות זמינות כעת בנטפליקס, כאשר הראשון יש שישה פרקים והשאר עם שלושה כל אחד.

4. קונאן ללא גבולות

ספין-אוף של תוכנית האירוח של TBS, קונאן ללא גבולות לוקח את קונאן אובריין העולמי ברחבי העולם. אך בניגוד לרוב מופעי הלילה המאוחרים שבהם המארח לוקח את CenterStage, הזרקורים עוברים למקום כאשר קונאן מנסה להתחבר למקומיים ולקבל הערכה טובה יותר של התרבות. עם זאת, בניגוד לרוב מארחי המוצגים של הנסיעות, הוא לא חושש לדון בנושאים לא נוחים. זה מיזוג נהדר של מידע ובידור, המנוהל על ידי מטייל לא סביר עם חוש הומור.

5. אוכל רחוב

תוכלו למצוא את הנשמה של כל יעד ברחובות, שם המקומיים עוברים על חיי היומיום שלהם. וזה באוכל בו תראה את החלק הגדול ביותר בו. אוכל רחוב משקף לא רק את המסורת הקולינרית של המקום אלא גם את התנאים החברתיים. זו הסיבה שאנחנו תמיד מחפשים אוכל רחוב ושווקים מקומיים בכל פעם שאנחנו מטיילים.

This Netflix documentary not only showcases countries with a strong curbside cuisine but also the success stories of people whose passion influenced the local dining landscape. The featured countries are Thailand, Japan, India, Indonesia, Taiwan, South Korea, Vietnam, Singapore, and the Philippines.

6. מסעדות בקצה

Another food-centered title on Netflix is restaurants on the Edge. While it follows the reality-show format of other restaurant makeover series out there, what sets it apart is a strong focus on the location.

In this series, chef Dennis Prescott, restaurateur Nick Liberato and designer Karin Bohn travel to spectacular corners of the world to renovate a restaurנמלה עם השקפות מהממים אך נאבקים. הם נותנים לאתר עדכון, לשפר את התפריט ועוזרים לבעלים להפעיל מחדש את המקום. בזמן שהם עושים זאת, הם חופרים את המורשת והתרבות הקולינרית של העיר כדי לעורר את עבודתם.

אין כאן הרבה דרמה או תככים. אין את גורדון רמזי מתוסכל צועק בכעס על מישהו. אבל זה רכב נהדר ללמוד יותר על אוכל היעדים שהם מציגים. ועל זה לבד, זה שווה זרם.

7. כוכב הלכת שלנו

אוקיי, זה דומה יותר לסרט תיעודי טבע מאשר סרט תיעודי לטיולים, אבל הטבע הוא חלק עצום מהנסיעות והתיירות. סדרה שמונה חלקים זו, המסופרת על ידי דייוויד אטנבורו, מציגה את מגוון החיים על פני כדור הארץ ומתמודדת עם השימור וההשפעה שבני האדם עושים על הסביבה. כל פרק כולל סוג של בית גידול וצורות החיים המרתקות הרבות שקוראים לו הביתה.

הקונצנזוס הביקורתי של Tomatoes Rotten קובע כי “קרנית קרנית של פלא חזותי וסנגור סביבתי, סינמטוגרפיה עוצרת נשימה של כדור הארץ שלנו בוחנת יותר משיש כחול יפהפה זה תוך הצגת קריאה דחופה לפעולה לתושביה.”

עם מילים נוספות מאת אסטה אלווארז

2020 • 3 • 15

טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

קבל השראה: 6 יעדים מדהימים ליד וושינגטון הבירה (וידאו)

קבל השראה: 100 ק”מ הליכה סביב טוקיו, יפן (וידאו)

קבל השראה: חקר צ’ילה (וידאו)

15 ערוצי YouTube להירשם אליהם להשראת נסיעות

10 בלוגים של נסיעות פיליפינים שכדאי לקרוא ולעקוב אחריהם

איך להתחיל קריירה כבלוגר נסיעות

איך נסיעות עזרו לי להפסיק לעשן

15 רגעי הנסיעות הטובים והגרועים ביותר של 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *