פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized זמנים נואשים שיחת טלפון לתחינות נחושות לאנושות

זמנים נואשים שיחת טלפון לתחינות נחושות לאנושות

בתכונה המיוחדת הזו, חברנו, עמיתו לטייל כמו גם העיתונאית המיומנת באמת, אמילי גרינברגר, מספרת את הסיפור המחריד של משפחתה מניו יורק- המוקד האמריקני הנוכחי של הקוביד- 19 התפרצות.

בתקופה שאין דומה לה כאשר שינויים בסיפור שעה בכל רחבי העולם, קחו בחשבון שהיצירה הזו נכתבה ב- 29 במרץ 2020.

מאת אמילי גרינברגר
לא היו לו תסמינים נראים לעין כאשר ניתנה בדיקת זהירות. תגיד תודה לטוב שזה היה.

אבי, עורך דין בן 73 בדימוס, אינו זר לחלוטין לבתי חולים. בשני העשורים האחרונים הוא עבר ניתוחי לב חירום, היה מגוון מדהים של גאדג’טים מצילי חיים שהושתלו, כמו גם כישלון של כמה איברים.

בינואר השנה, זוהה שהוא זקוק להשתלת לב. כמו כן, המסע החדש ביותר שלנו החל: הוא עבר מהמתקן הרפואי ליד בית הבית שלנו בניו ג’רזי למתקן גדול יותר בברונקס, ניו יורק, הפופולרי בצוות ההשתלות שלה.

ואז הוא השיג זיהום שנתק אותו ברישום ההשתלה כמו גם במקומו, היה לו טיפול כירורגי של 11 שעות בהשתלה של LVAD (מכשיר עזרה חדרי שמאל), כמו גם נלחם בבעיות שהתקבלו כולל דלקת ריאות כמו גם קצת התמוטטות ריאות.

בהווה זה ציין-מערכת חיסונית מבוגרת יותר, נפגעת, כמו גם לא התאושש מטיפול כירורגי-אבי הוא הדמוגרפיה המדויקת שהבינו רבים רגישים ל- COVID-19.

אז כשאבא שלי הוערך ב- COVID-19 “רק כדי להנחות את זה”, כמו שהוא חזר חיובי רק לפני יומיים, לא היה חשש שזה הגיע מבית החולים. כל רופא כמו גם אחות שדיברנו איתה ביומיים אלה נראים מוכים לחלוטין, מבולבלים, כמו גם – רבים בצורה נוקבת – חסרת תקווה.

הנגיף הזה מכריע להם כמו לנו. רופא אחד, שאמא שלי כינתה את “האופטימיסט הנצחי”, קרא לנו לדבר על האבחנה של אבי, כמו גם חשף שהוא, אשתו, כמו גם התינוק שלו, כל העריכו חיובי.

אפילו ביחידה לטיפול לבבי, שם מיטתו של אבי טמונה, כ- 65% מהלקוחות העריכו חיוביים, כמו גם רופאים מאמינים שזה לא ייקח זמן רב עד שהוא יגיע ל 100%.

הנגיף משתולל לחלוטין בקרב כוח אדם כמו גם לקוחות כאחד כמו גם זה מסתכם בחוסר קל במשאבים נדרשים. זה כבר לא חדשות כותרת כי ארה”ב לא יכולה ליצור מכשירים רפואיים מספיקים מספיק, כמו גם שבתי חולים מתפוצצים בתפרים כדי להציע מיטות לחולים.

במקום להתעצבן על ציין כמו גם על הממשלה הפדרלית, אני בוחר לראות מה מאיר.

במקום להתעצבן על ציין כמו גם על הממשלה הפדרלית, אני בוחר לראות מה מאיר. היו מסכים מדהימים של אנושיות בתקופות נקבעות אלה. מניו יורק ועד לונדון כמו גם מעבר, מומחים רפואיים עוברים מעבר להתמחויות שלהם כדי להיכנס לטיפול נמרץ לטיפול נמרץ כדי לעזור.

מומחי בריאות הנפש והבריאות חיוניים מספקים מפגשים בטלפון או צ’אט וידאו. יש לי אפילו חבר אמן יפהפה שהצטרף שוב למעסיק לשעבר, שהפך את סטודיו לייצורו לקו ייצור מלא עבור Deal עם Shields לצוות הרפואי.

בני דודי שלי כמו גם חברים יקרים עוסקים בדאגה רצינית ללכת למתקן הרפואי שלהם משתנים כל יום ויום כרופאים, של הרשות הפלסטינית, כמו גם לאחיות כדי להבטיח שהם יכולים להתייחס לכל לקוח אפשרי כמו גם לגלות כמה שהם יכולים על נגיף זה, כולם כשהם לבושים מכף רגל ועד ציוד מגן.

על גבי המשימות הבסיסיות שלהם, רבים מציעים דרך מיטה יוצאת מן הכלל; כעת, כאשר נאסרים על המבקרים מבתי חולים כמו גם אנו דואגים להיות תלויים באנשי הבריאות כדי לסייע לנו להישאר קשורים לאלה שאהבים שלנו, המטפלים כמו גם משקי הבית של לקוחות דואגים לרמת עניין כמו גם לדאוג לנו להביא אותנו עם יְוֹם.

אלה מעשי הגיבורים, הפיתרון לתחינות הנחושות שלנו לאנושות בתקופות חשוכות. אני אומר תודה לכל אחד כמו גם לכל אחד מהגיבורים שלנו.

ביומיים מכיוון שהאבחנה שלו, השיחה הסתובבה מריפוי הטיפול הכירורגי של אבי, כמו גם מה יהיה הדרוש למטפלים כדי לגרום ל- LVAD החדש שלו לעבוד להישרדות טהורה. נכון להיום, הסיכויים נערמים נגדו מכל הבחינות: לקוחות רבים המתכווצים בנגיף בתנאים אחרים כמו שלו לא עוברים את זה.

אם משק הבית בוחר להעמיד את הלקוח על מאוורר, הוא יכול להישאר עליו במשך 1-3 שבועות, כמו גם להתמודד עם שיעור תמותה של 80%.

ורבים מכל, אין עדיין סעד או התערבות רפואית מוכחת.

משק הבית שלי מתקשה לתפוס את האמת הסוריאליסטית שלנו שלא להיות איתו במהלך הימים האחרונים שלו, בדיוק איך לא נוכל להתאסף להתאבל, כמו גם איך נראים חיינו בלי אבי.

לצערי,אנו מבינים שאנחנו לא לבד.

האמת הבלתי נתפסת, שאין דומה לה היא הכי הרבה טיפוסית כיום ברחבי העולם.

אמנם איננו יכולים לצפות את העתיד בעולמותינו בבית, קל וחומר את העולם בכללותו, בואו נזכיר להאמין מעבר לעצמנו כמו גם לשעמום שלנו, להודות תודה לאלה שאהבו על מעשי חוסר הפחד שלהם גם כן כנדיבות, כמו גם מעל לכל, לחייב את המלא של הישארות ללא סיכון כדי להציל את עצמנו.

עריכה: זה עם אומללות עמוקה כמו גם צער ששמענו שאביה של אמילי נפטר רק ארבעה ימים לאחר פרסום הסיפור הזה. למרות שאמילי כמו גם משק בופה נמעכים על ידי מה שקרה, היא מבקשת לומר תודה לכולם על דבריהם הטובים, המחשבות כמו גם תפילות התמיכה כמו גם האהבה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *