ברוך הבא לאנגליה!

זה לא מרגיש שחזרנו בסידני כל כך הרבה זמן (כנראה שלא!) עם זאת הגיע הזמן שנעבור שוב.

אנו פונים צפונה שוב לאירופה. טיול זה יהיה רק ​​5 או 6 שבועות קצרים – אין כמו 15 השבועות הגדולים שהיינו כאן מוקדם יותר השנה.

הטיול הזה, נתפוס חברים טובים בבריטניה, ונלך לאיטליה לאירוע חתונה (שמור את העין שלך לפתיחה לסיפור של יום שני הבא על זה – זה יהיה די מיוחד. גם נראה בדיוק כמה יותר מאירופה נוכל להגיע אליהם בזמן שאנחנו בדרך.

אנו מקווים שתיהנו מהמהדורה הרגילה הזו.

ג’ים וכריסטינה XX

יש לנו את הטיול שלנו למסוף הטיסה בסידני לאמנות יפה עכשיו. במקום להילחם בתנועה, אנו מקפצים על מעבורת, ואז רכבת כמו שאנחנו בטרמינל תוך 25 דקות. זה יכול להיות קצת יותר יקר ממונית, עם זאת הוא הרבה פחות מלחיץ כמו גם טיול המעבורת הוא תמיד שיטה נהדרת להתחיל מסע.

זה יום מקסים ממש כאן בסידני. אני מקווה שלונדון כחכמה ידידותית למזג אוויר. היה לנו מזל ליהנות מגל החום אנגליה מוקדם יותר השנה. האם זה עדיין יהיה שם?

אנחנו רק כמה שעות מגילוי …

שלום אנגליה! כמו גם איזה מסע. האמנו שזה יהיה מושג נהדר לבחור טיסה שתנחת בשעה מתאימה לאמא שלי כמו גם לאבא לאסוף אותנו. מה שלא הסתכלנו עליו כמו שצריך היה הפיגור באבו דאבי. למרבה המזל יש לנו תנאי להשתמש בטרקלין העסקי, אולם 8 שעות הן עדיין המתנה ארוכה.

כריסטינה טיפלה בכדי לישון קצת כמו גם איכשהו עשיתי טונות של עבודה תוך כדי לוגמת ויסקי, אולם זה עדיין הוסיף כל כך הרבה זמן לטיול שלנו.

בכל מקרה, אנחנו כאן עכשיו. תן לתקופות הנהדרות להתגלגל!

זה מצוין לראות את אמא כמו גם את אבא שוב, כמו גם זה מקסים לראות את החברים הטובים שלנו קלייר כמו גם את דייב, שנשאר איתם בזמן שאנחנו כאן. עם זאת, עדיף אפילו לראות את שני האידיוטים האלה שוב! רובי כמו גם פלו הם קלייר כמו גם הכלבים של דייב, כמו גם הם הטובים ביותר.

כפי שאתה יכול לראות, רובי הטרייר האירי הוא כלב מצונן במיוחד, ואילו פלו הספרינגר ספניאל קצת יותר אינטנסיבי!

טיפ מספר 1 על השהות עם חברים: קנו להם תמיד מתנה למדינה לומר תודה לך על האירוח שלהם.

טיפ מס ‘2: קנו להם מתנה שתוכלו ליהנות מהם גם! קנינו את דייב פאייה פאן בפעם האחרונה שהיינו כאן ביוני. הארוחה הראשונה שלנו עם החבר’ה המדהימים האלה: כן. פאייה. כמה נהדר זה נראה?

דייב מכבד את כישוריו בחודשיים האחרונים כמו גם אני שמח מאוד מההתקדמות שלו! עופות כמו גם צ’וריסו פאייה (אין פירות ים למרבה הצער מכיוון שדייב מצא אלרגיה חדשה ליהנות) אינה מדהימה. כמו גם מדהים עוד יותר הוא בדיוק כמה מהיר קלייר כמו גם דייב הפיל את זה.

הייתי מבקש מהם את המתכון, עם זאת הייתי מעדיף להיות כאן כמו שהם עושים לי את זה!

היינו רק באנגליה יום שלם אחד כמו שאנחנו שוב יוצאים לדרך. אמא כמו גם אבא מקשים אותנו לשדה התעופה, אולם לפני שאנחנו טסים, עצרנו בבית הקפה האהוב עליהם – היובל – לארוחת בוקר דשנה.

עכשיו על זה אני מדבר. מה בדיוק עם זה לארוחת בוקר?!

אני מבין שכריסטינה יש לי נקודת מבט שונה על מה מהווה את הארוחה הראשונה של היום – למען האמת כתבנו קטע השוואה על מה שעושה ארוחת בוקר נהדרת – עם זאת זה כל כך הגיוני בעיניי. כריסטינה דוממת שאוסטרליה הופכת את הברקים הטובים ביותר, כמו גם אני מסכימה שמגוון הדברים שיכולים להיות שם מרשים. עם זאת אין כמו שטיגון אנגלי מלא שנעשה טוב.

אחרי ארוחת הבוקר עם אמא כמו גם אבא, אנו נוסעים לטרמינל הטיסה בשיטה שלנו לאיטליה. החברים הטובים והטובים שלנו משוודיה מתחתנים על אגם איסאו בצפון איטליה, ליד אגם קומו. צפו באזור זה למהדורה הרגילה בשבוע הבא – אני מאמין שיהיו כמה תמונות מדהימות למדי.

זה די קשה להיפרד מהפרצופים האלה – לפחות אנו מבינים שנחזור בקרוב. פלו מכה אותי בעיני כלב הגורים הטובות ביותר שלה כמו גם רובי, שסובל מעט חרדה לניתוק, אף פעם לא רחוק מקלייר בימינו. היא אפילו ישנה עם הראש על הכיסא של קלייר אז היא תקום אם קלייר תעבור.

זה לא יכול להיות נוח במיוחד, עם זאת זה boobytrap (או אולי זה אמור להיות ‘Ruby-Trap’) שעובד!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *