פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized 29 בפברואר: “הוא קרא לי מללה” בכורה בערוץ הלאומי ג’יאוגרפיק

29 בפברואר: “הוא קרא לי מללה” בכורה בערוץ הלאומי ג’יאוגרפיק

מלאלה יוספזי הייתה בכיתה ז ‘כשהחלה לבלוג עבור ה- BBC. השנה הייתה 2009 כמו גם טאלבן העמיד לאחרונה צו איסור על חינוך בנות בפקיסטן. כדי להסתיר את זהותה כמו גם מגדר, סיפורי מלאלה היו קשורים לגול מקאי. שלוש שנים אחר כך היא נורתה בראשו על ידי אקדח באוטובוס המוסד שלה.

מלאלה לא הושתק מההתקפה.

כעת בת 18, מלאלה היא הזוכה בפרס נובל לשלום הצעיר בעולם. היא נשארת מדריכה כמו גם לוביסט חינוך לנשים כמו גם לילדים בפקיסטן כמו גם ברחבי העולם.

הקולנוען דייוויס גוגנהיים תפס את סיפורו המדהים של מלאלה בסרטו המוערך שהוא קרא לי מללה. הסרט יעלה לראשונה ביום שני, 29 בפברואר בערוץ נשיונל ג’יאוגרפיק בשעה 20:00 בערב ET/7: 00 בערב CT.

צפו בטריילר הסרט הרשמי ביוטיוב:

האם תתכוונו איתי ב -29? תביא את הבנות שלך, בניך, אחיך כמו גם אחיות. גלה בדיוק כיצד אדם אחד יכול לעשות תפיסה חיובית כמו גם מתמשכת המתריס נגד “מוכת הצער” שלה הרבה בחיים.

אם אתה ציוץ:

#HenamedMemalala מעלה בכורה תעשייתי בחינם ב- @natgeochannel 2/29 @ 8/7c! Stand #WithMalala+ צפה עם המשפחה שלך ב-.natgeo.com/1vbvwaj

קָשׁוּר

חמשת הדברים המובילים להופיע בטולסה עם קידסטולה, העיר השנייה בגודלה של אוקלהומה, מובנת למוזיקה, היסטוריה, כמו גם לתעשייה. משקי בית הנוסעים לטולסה בתוכנית תקציב ייהנו מחמשת המקומות החינמיים המובילים הללו במימון הנפט של העולם.
28 במרץ, 2011 “פוסט אורח”

10 ספרים לחופשה ביתית של פארק לאומי, בין אם מתכננים טיול דרכים לכל סוג של הפארקים הלאומיים של אמריקה, אנשים רבים בדקו את הנושא. במיוחד עבור משקי בית המבקרים בפארק לאומי עם צעירים בגרירה, המחקר הוא המפתח להפיק את המרב מהביקור שלך. מאיסוף מטבעות וכלה בבחירת לינה כמו גם לגלות חיות בר, כאן …
19 באוקטובר 2010 “מתנות כמו גם ציוד”

המשימה סן חאבייר בטוסון, אריזונאלוקציה כעשרה מיילים דרומית ליום העכשווי טוסון, אריזונה היא הסן חאבייר האובייקטיבית. הבניין, שפותח עם חורבות המשימה המקורית, נבנה בין השנים 1783-1797 וכן הוא נשאר במבנה האירופי העתיק ביותר באריזונה. הוקמה בתקופה של הקולוניזציה של ספרד של צפון אמריקה, …
23 בנובמבר 2015 ב”אריזונה “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *