פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment כשנסע מקו פנגן לקואלה לומפור

כשנסע מקו פנגן לקואלה לומפור

לאחר שנהנה מכל הדברים המדהימים להופיע בקו פנגן, הגיע הזמן לעזוב. זה היה יום נסיעות ארוך במיוחד שהגיע מקו פנגן בתאילנד לקואלה לומפור במלזיה. קיבלנו החלטה שבקנייה עבורכם אנשים יבינו באמת יום נסיעות רגיל לעיזים על הכביש, עלינו לעשות סרטון. בדוק את זה!

☞ מתכנן טיול באזורים אחרים בתאילנד? ראה גם:

הדברים הטובים ביותר להופיע בבנגקוק – 13 המובילים שלנו!

דברים להופיע בצ’אנג מאי – אל תחמיצו את 17 הדברים האלה

תרמילאים תאילנד – מדריך הנסיעות המרבית

מקומות לראות בתאילנד – 15 הבחירות המובילות שלנו

דברים להופיע בתאילנד – אלה 25 המובילים!

דברים להופיע בפאי

בילינו 4 ימים קניות, אכילה כמו גם הסתובב בשווקים באחת הערים האהובות שלנו, קואלה לומפור. אנחנו אוהבים לחזור ממש כאן כמו תמיד ליהנות מעולה.

אזור קניות ב- KL

בכונן הרודיאו של קואלה לומפור
ניק בפרסומת גדולה במרכז העיר KL

אוכלים במלזיה – שרימפס, מנגוסטין, פירות ג’ונגל, קארי בשר כמו גם קארי דגים
לקחנו את המונורייל מאזור העיר התחתית לתחנת האוטובוס ואז אוטובוס לשדה התעופה. טסנו מקואלה לומפור בטיסת אייר אסיה רגילה (ומטורפת) שיצאה בשעה 5:30 בבוקר. בהתחשב בכך שאנחנו צריכים להיות בטרמינל הטיסה 3 שעות לפני הטיסה, פשוט קיבלנו החלטה לישון בשדה התעופה, שוב.

אני הנחה שבגלל הטיסות שאנחנו תמיד לוקחים נמצאות על ‘פרומו’, אף אחד אחר לא יקבל אותן מאז זמן היציאה! הלכנו לשדה התעופה, עשינו את עצמנו למיטה נהדרת על הרצפה, כמו גם הלכנו לישון בסביבות חצות.

עזים על הכביש ומוכנות לנסוע לשדה התעופה
אותנו באוטובוס לשדה התעופה KL

יציאה!
ישן בשדה התעופה KL
בשעה 12:30 באה הצהרה כי הם עומדים לרסס את מסוף הטיסה ב”ריסוס רעיל “כך שכולם צריכים לעזוב. אתה צוחק עלי? אני בטוח שהם עושים את זה כמו כל שנתיים או משהו כזה. עזבנו את שדה התעופה, ישבנו בחוץ, לא שינה גם כן, והופנו שוב בשעה 3:30 בבוקר (בתקווה ש -3 שעות היו מספיק זמן כדי שהרעלים יסלקו) כמו גם בדיוק בזמן לצ’ק-אין.

טיפלנו כדי לקבל 1/2 שעות שינה לאחר בדיקת הבטיחות, אולם זהו. הטיסה הייתה בסדר, ישנו קצת וגם הוצגנו בטרמינל הטיסה של קלארק כ -4 שעות לאחר מכן. קלארק נמצא מחוץ לעיר המימון מנילה (שם רצינו להיות) אז יצאנו לטיול באוטובוס של שעה ליעד המועדף עלינו … חיסרון נוסף של טיסת ההנחה!

אוהב את זה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מציין שאנו מבצעים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו כמו גם לרכוש מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *