פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized 10 סיבות מדוע כדאי לבדוק את הממלכה הקסומה בלגונה, הפיליפינים

10 סיבות מדוע כדאי לבדוק את הממלכה הקסומה בלגונה, הפיליפינים

לפיליפינים אין דיסנילנד, אך בגאווה יש לו את פארק השעשועים ברמה העולמית, ממלכה קסומה בלגונה, הפיליפינים. מאז התארחתי ב- STA. רוזה, התחלתי ללכת לממלכה קסומה עם קנדאס (אחותו הצעירה של קאך}. זה גם מאוד קרוב למקום שלהם. בילינו את כל יום שבת אחר הצהריים ב- EK לפני שהלכתי לשדה התעופה כדי לתפוס את טיסתי לסבו.

זו הפעם הראשונה שלי בממלכה קסומה כמו גם בלגונה, אז בהחלט היה לי כיף בזמני שם. אתה יכול גם לבדוק את סן פבלו, לגונה, מדריך הפיליפינים שלי וליליו, לגונה, מדריך הפיליפינים! אבל בדוק את הניסיון שלי עם EK, ראשית:

מאמרים אחרים שתוכלו לקרוא:

מדריך טיולים לערים פופולריות בפיליפינים – 25 טיולים יום שתוכלו לעשות בפיליפינים

חותמים שגדלת או גרתי בלגונה, הפיליפינים

מסלול הטיול והטיולים שלנו לאינטרמורוס ובינונדו במנילה, הפיליפינים

10 הדברים המובילים לעשות בסבו, הפיליפינים [עם תמונות]

ויזת התיירות הפיליפינים – איך להשיג ויזת תיירות כדי לבדוק את הפיליפינים

תוכן העניינים

10 סיבות מדוע תאהב את הממלכה הקסומה בלגונה, הפיליפינים

1. EK נהדר לכל הגילאים!
2. טרמפים מרגשים
3. דברים רבים לעשות
4. תורים קצרים
5. אוכל ושתייה חסכוניים
6. מזכרות קסומות
7. עם תקני בטיחות
8. אופי צוות אדיב ומוכשר
9. מודעות סביבתית
10. הפתעות
האטרקציות או הרכיבה האישית האהובה עלי ביותר
איך ללכת לממלכה קסומה בלגונה, הפיליפינים?
היכן לקנות כרטיסים לממלכה קסומה בלגונה, הפיליפינים? כמה?
שאלות נפוצות על ממלכה קסומה בלגונה, הפיליפינים:

10 סיבות מדוע תאהב את הממלכה הקסומה בלגונה, הפיליפינים

1. EK נהדר לכל הגילאים!

ממלכה קסומה אינה מיועדת רק לילדים אלא גם למי שרוצה לחוות הובלה חזרה לילדותם. אין לחץ, רק כיף ומשחקים, ואושר טהור! המקום הזה מצוין לבילוי עם משפחה או חברים. יש טרמפים ומגרש משחקים בטוחים לחלוטין לילדים, רכיבות מרתקות ומרגשות עבור הצעירים והאטרקציות או המופעים שהם גם נהדרים עבור האזרחים הכפולים (אזרחים פיליפינים ותיקים). אני ממליץ על האגילה על האקזפריס, ריאלטו 4D והקרוסלה הגדולה.

2. טרמפים מרגשים

אני מעריץ גדול של טרמפים קיצוניים; האדרנלין ממהר שאתה מרגיש כשאתה יורד או במעגלים. זה סופר מדהים ובנוסף העובדה שכבשת את ההישג ממלאת. ל- EK יש את הרכיבות המרגשות הללו. אם מעולם לא ניסית אחד קודם, EK הוא מקום נהדר להתחיל איתו וזה מאוד בטוח כאן. הנסיעה הראשונה שלנו הייתה ריבת העץ של הג’ונגל, נרטבנו קצת אבל זה היה כיף. המלצות אחרות הן מעבורת חלל, Riogrande Rapids (זה היה סגור כשהייתי שם אבל הרגשתי כיף), והמועדף האישי שלי, Ekstreme Tower.

3. דברים רבים לעשות

יש לא רק רכיבות ב- EK אלא גם מופעים כמו המחזמר ששמענו בתיאטרון של אלדר. יש אפילו מפגשים בבעלי חיים למקרה שתרצו לדעת יותר על חיות הבר, במיוחד בפיליפינים. ניסינו לשחק משחקים כמו רינגטוס ובריכת הברווז. יש גם דוכני אוכל ושתייה אם אתם רעבים. אתה יכול גם לחזות בזיקוקים במהלך סוף השבוע!

4. תורים קצרים

ניסיתי פעם לצעוד בים דיסני טוקיו יותר משעתיים לטיול; הייתי צריך לבקש מזר כדי לחסוך מקום מכיוון שהייתי צריך להשתין. זה מעצבן, אבל הייתי שם בשביל ניסיון אז אין לי ברירה אלא לחכות. למרבה השמחה, בממלכה קסומה, אפילו לא חיכינו עד 30 דקות לסיבוב. בעיקר זה היה פחות מעשר דקות או שהיינו קמים! המשכנו לשבת, BTW, והיו הרבה סיורים חינוכיים או טיולי שטח אבל עדיין נאלצנו לרכוב הרבה. עם זאת, אם אתה רוצה תור הרבה יותר קצר, נסה להמשיך ביום חול!

5. אוכל ושתייה חסכוניים

מה שפחדתי כשלכי בפארק שעשועים זה מחירי האוכל, חשבתי שזה הולך להיות יקר (כפול מהמחיר), אבל זה לא היה! המחירים דומים לקניון. במקרה שאתה יוצא לשתות, יש גם מזרקת שתייה! פשוט הבאתי בקבוק מים מלא ומילאתי ​​מחדש את שלי כשהיה ריק.

6. מזכרות קסומות

יש הרבה מזכרות שתוכלו למצוא בחנויות הממלכה הקסומה. מכובע אלדר ועד צעצועי אלדר. ישנן גם חולצות טריקו, כובעים אופנתיים, שרשראות מפתח, כוסות, מחברות ורבים אחרים. זה נהדר להחזיר לו זיכרון לבתים שלנו; קיבלתי מחזיק מפתחות של כובע אלדר!

7. עם תקני בטיחות

הבטיחות היא בראש סדר העדיפויות שלהם! אני תמיד בודק אם יש תקני בטיחות בפארק שעשועים לפני שאני הולך לרכיבות המותחן שלהם. אנחנו לא רוצים להיתקע באוויר כמו הסרטונים המפחידים האלה ב- YouTube. EK נדבק בסטנדרטים בינלאומיים כמו גם למתקני חירום. אז אתה יכול לסמוך עליהם כשאתה הולך לשמיים גבוה!

8. אופי צוות אדיב ומוכשר

הצוותים מאוד FRnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *