פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment בירה, blts וסיום שרוף – זה ה- MO של קנזס סיטי

בירה, blts וסיום שרוף – זה ה- MO של קנזס סיטי

כשאנחנו רואים את LA נעלמת למרחק מחלונות המטוס שלנו, הריגוש של ללכת לעיר אמריקאית חדשה גורם לנו להיות קצת פחות עצובים לעזוב.

אנו פונים לליבה של המדינה – Bullseye של אמריקה: קנזס סיטי, מיזורי.

אולי זה הקסם לראות את המערב התיכון האמיתי של המדינות. יתכן שזה הפיתוי של מה שאנשים אומרים לנו הוא הברביקיו הכי נמוך והלהט בעולם.

אבל אנחנו מרגישים משיכה נוספת לעיר היפה הזו: החברים המדהימים שלנו מליסה ופיטר מחכים לנו. לא ראינו את הגברים האלה בעידנים והם הבטיחו להראות לנו את KCMO לנצח.

הם מכרו אותנו על סיפורי ברביקיקים מפילים, סורגים מדהימים, ארכיטקטורה יפהפיה ואפילו סיפורי אוכל הרבה יותר שבקושי יכולנו להאמין שהם נכונים.

סוף סוף ארבעתנו הצלחנו לתאם להיות כאן בו זמנית.

וזה מה שקורה:

התחנה הראשונה שלנו – כמעט לפני שנפיל את המזוודות שלנו בבית מליסה ופיטר – נמצאת כאן: ג’ק סטאק ברביקיו – הראשון במרתון הברביקיו שלנו.

אנחנו לא יכולים לומר לך כמה טוב להיות בחברתם של האנשים הפנטסטיים האלה שוב. אפילו הרבה יותר מכך שאנחנו סוף סוף כאן בקנזס סיטי.

ג’ק סטאק הוא מקום נהדר להתחיל את הטיול שלנו בפלאים הבשריים של KC, אז הנה לכל הקצוות השרופים, הצלעות, הגב לתינוקות ובריסקט. הרבה יותר חשוב, הנה לרוטב!

ג’ק סטאק באמת העביר את הציפיות שלנו. אנו טורפים את ארוחות הערב שלנו כמו שמעולם לא אכלנו לפני כן, אך לא כל כך מהר שאנחנו לא שמים לב לשלושת הסוגים השונים של רוטב ברביקיו שהם מגישים כאן. המקור, החריף והחם.

הקונצנזוס הכללי הוא שהרוטב החם הוא הטוב ביותר, אך מאפיל מעט על ידי אפיית התירס הגבינה רק הכי טוב כאן. זה כמו הרוטב הכי גביני והתירס המתוק ביותר התכנסו והתחיל בית ספר מוטנטי כמו אצל X גברים. זה כמו שום דבר שראינו מעולם.

הגענו ל- KC בדיוק בזמן כדי לראות את קבוצת הכדורגל של העיר – הצ’יפים – משחקת בצד המתחרה של דנוור ברונקוס. למרבה הצער זה בדנוור, אבל זה לא עוצר את הצ’יפים.

פגענו בכמה ברים, מרימים עם אחיה המצטיין של מליסה מרשל והעברתם במהירות לעיירה העדיפה למשקאות חגיגיים. זה, נשים וגברים, הוא הבוטן.

מחויב כבר צלילה, אני חושב על זה הרבה יותר כמרכז הנוער הטוב ביותר לבוגרים שתמצאו אי פעם. זה היה כאן למעלה מ- 75 שנה – לפני האיסור! – ולא משנה מה אנשים עושים למחייתם, הם מוזמנים כאן.

למעשה, יש כאן אמירה שכשאתה נכנס לבוטנים אתה תרגיש כמו זר במשך כעשר שניות. הם לא טועים.

יהיה לנו הרבה יותר מה לומר על הבוטן אבל אני אגיד לך את זה: כנפי העוף שלהם וכריכי ה- BLT שלהם מטורפים. ראיתי איך הם עושים שניהם והם פשוט יצירות אמנות.

מסתבר שנחזור לכאן כמעט בכל לילה של השהות שלנו. די מרוצה מזה.

אנחנו מתעוררים די לאט הבוקר. למרבה המזל, יש קפה יוצא מן הכלל בקרבת מקום – משהו לא כריסטינה וגם לא ציפינו למצוא בטיול הזה.

הקפה של קלדי מתגלה קפוצ’ינו נהדר – אפילו עם קצת אמנות קפה. זה מגיע עם כוס מים תוססים וכמה פולי קפה מכוסים שוקולד, שהם נגיעה יפה. ישנם עוד כמה דברים בתפריט שאנחנו מעוניינים לנסות מלבד הכובע.

הגיברלטר והצדדים מעניינים אותנו שניהם מאוד. הרבה יותר על זה אחר כך.

אנו ממשיכים בהשתוללות הברביקיו שלנו של קנזס סיטי עם נסיעה ארוכה להפליא אל ג’ונס בר-ב-Q דרך KAW Drive-דרך שפיטר מאוד נהנה לומר. יופי לו!

ג’ונס מנגל תפס את תשומת ליבו של כריסטינה זמן מה לאחר שהוצג בעין קווירית. היא התאהבה בשתי האחיות שבבעלותן החנות – וגם הברביקיו שלהם נראה ממש טוב.

בטח, הצריף הקטן הזה באמצע שום מקום מתברר שאוכל ממש טעים. החזית – חתוכה דקה ומטפטפת ברוטב החתימה שלהם – רכה ומעושנת היטב.

הקצוות השרופים, שהם בעצם נתחי בריסק מקצה החיתוך, טעימים. זה קצוץ ברוטב בו הם משתמשים, כך שאתה מקבל אפילו הרבה יותר טעם לפי פה מלא.

אנו שמחים שעשינו את המסע כאן אל ג’ונס בר-B-Q, ועדיף לראות את המקום כל כך טוב.

זה לא המקום הידוע ביותר ב- KC-למעשה מקומיים רבים בעיר ייקח דקה להבין לאן אתה מתכוון. אפילו כשפיטר מזכיר לכולם את הדרך למטה בקאו, פולק היה צריך לחשוב.

התחנה הבאה, אנו הולכים לבקר הרבה יותר ממשפחתה של מליסה. זה יפה להיות מסוגל לשים פרצופים לשמות כה רבים ששמענו עליהם, אבל אנחנו גם נהנים מאוד עד כמה אמריקאים השכונות סביב KC. זה כמו משהו ישר מהסרטים.

מדשאות מלאות עצים בדיוק עומדים לקחת צבעי סתיו מלאים, סנאים בכל רחבי ובאמת בתים ענקיים עם נדנדות בחזית ובתי עץ החוצה … זה מדהים.

זה גם קרוב to ליל כל הקדושים, שמשמעותו כל הרחובות מלאים בדלעות, שלדים, אבני קבר מצחיקות וקוברי עכביש מזויפים. כל מה שאתה חושב שבסרטים רק בשביל ההצגה הוא בעצם החיים האמיתיים כאן.

אמש מרגיש קצת מטושטש הבוקר! החל מהבתים של אחיה של מליסה, המשכנו לארוחת ערב ברחוב גרנד עם מרשל וחברו גרג, שבבעלותו את זה ולא מעט מסעדות אחרות בעיר.

אחרי ארוחת ערב טעימה הלכנו – נחשו איפה – הבוטנים ואז קהל גדול מאיתנו כולל אחיה האחר של מליסה מיקי ואשתו מאף עברו את המיסה לחדר הפסנתר. אחרי זה, אני מאמין שגרמנו לנגן Uber שלנו להיכנס לנהיגה לנסיעה לחטיף בשעות הלילה המאוחרות!

אז הבוקר, זה מוביל נחוץ אצל קלדי. מוביל, מסתבר, הוא קפוצ’ינו עם זריקה נוספת של אספרסו בצד. עדיף מכובע קל כפול כיוון שאתה צריך לטעום את הקפה עם ובלי חלב.

באשר לגיברלטר, אני חושב שזה קפה אמריקני טפטוף עם זריקה נוספת … או אולי מקכיאטו כפול, אבל כמו שאמרתי. מטושטש היום.

מטושטש או לא, הגענו לעוד אייקון סוער נוסף בתמלוג הברביקיו של KC.

ארתור בראיינט היה כאן בגלל שהברביקיו התחיל. רצפותיו חלקלקות, קירותיו מכוסים בתמונות מרתקות מהעבר. באשר לאוכל שלו, ובכן …

ההזמנה כאן קצת מתמודדת בהתחלה. התפריט עצום והצוות הוא בכוונה באופן מכוון. חתכים מגיעים מהר ואתה צריך לדעת מה אתה רוצה כשאתה מגיע לדלפק.

אנו נמתחים ללא פגע ונעמוסים באוכל. מליסה ופיטר כבר טובעים ברוטב, אבל הם ממשיכים לברך אותם.

קצוות שרופים כאן הם באגרים שמנמנים גדולים, הברזת מגיעה ככריך מלא עבה והצלעות ממש טעימות. אנו נדהמים מהרטבים כאן, והשעועית הם באמת משהו.

הצד השני שאתה יכול לראות הוא הגרסה שלהם ל’מחית ‘תפוחי אדמה אני חושב. אבל זה יוצא הרבה יותר כמו הקטעים הטובים ביותר של אפיית תפוחי אדמה גבינה. זה מדהים.

אתה גם צריך לעזור לעצמך לחמוצים. העצה שלנו, תמיד קח הרבה יותר ממה שאתה חושב שתצטרך. הם מצוינים.

זה לא רחוק מארתור בראיינט לתחנה הבאה שלנו: מבשלת שדרות. יצרנית הבירה המקומית הזו צמחה מאוד בשנים האחרונות עד כדי כך שהם נאלצו להתרחב לבניין אחר.

זה מגניב להיות מסוגל לראות את הישן מהמרפסת של החדש וכשהשמש יורדת, השלט המקורי קובע צללית אידיאלית לבחור את הבירות שלנו.

זה עסוק באופן מפתיע כאן אחר הצהריים בשדרות. למעשה, שתי מסיבות חתונה עוברות בשלב מסוים. אנו מצליחים למצוא מושב אם כי עם חבריה של מליסה קלי, סקוט ואיימי.

הנופים מכאן בקומה השנייה של שדרות נהדרים, אך הם מאפילים על ידי הבירה. יש להם IPA בשם The Calling, שהוא נהדר אבל שדרות Saisson Make Tank 7 הוא מחוץ לעולם הזה. ניתן לשתות מסוכנת.

אחרי המבשלה זו זמן ארוחת הערב לחלוטין (איך אנחנו שוב רעבים?) אז מליסה, פיטר, איימי ושנינו פונים לבר יין אדום טאנין כדי להיפגש עם איימי (אחרת!), טטיה ובת ‘. ארוחת הערב כל כך כיף וגם האוכל יוצא מן הכלל, עם זאת, אחד ההמתנה כאן מזכיר לכולנו את דייוויד ספייד מהקומדיה הפופולרית פשוט תירה בי.

אנחנו מסיימים עם משקה בבר הלובי של Crossroads Hotel … או אולי המשקה מסיים אותנו. זמן לישון.

צוות חדשות – להרכיב!

היום אספנו בבר ובריל הבאר לקראת המהומה הניידת. אנחנו רוכבים על הופר הדוושה! אבל הרבה יותר על זה בעוד דקה.

ראשית אנחנו אוכלים. כריסטינה מזמינה את סלט ה- CHOP מכיוון שהיא לא רעבה מדי … מתברר שסלט המערב התיכון הוא מה שאתה מבקש כשבילית את החודשיים האחרונים בדיאטת הלימונדה. זה מסיבי.

גם אני לא כל כך רעב, אבל למרבה המזל, אני חזיר מסיבי. כריך ראובן זה נעלם בקלות מפחידה.

פיטר מזמין את טוטס הטאטר העמוס בתוצרת הבית, שהם אימתניים באותה מידה. כל אחד הוא בגודל של כדור גולף ומלא בגבינה וכל מיני דברים אחרים. זה כמעט שובר את הפלה המסכנה.

החדשות הטובות הן הצוות שלו – 49ers – מנצח את המשחק שבאנו לכאן לצפות.

עכשיו לחברה ולסיבה האמיתית שאנחנו נמצאים בבאר. טיפסנו על סיפון הדוושה הופר, בר מתגלגל שאנו צפויים לדווש ברחבי העיר כמו פאב פלוטון.

יהיו עצירות מים לאורך הדרך – סורגים שבהם נתדלק את שיכורינו ונעביר את העכבות שלנו.

למרבה המזל, יש לנו ‘טייס’ – ברט – שמנחה את המלאכה האדירה הזו בכבישים עסוקים בזמן שאנחנו דוושים כמו אידיוטים. יש לו גם שליטה על מעט מנוע חשמלי, שמפנה לפעולה כשאנחנו פוגעים בכל סוג של גבעה.

התבונן בזה – ספינה מסוגננת של יופי לכה כתום.

אני וממן אולדהם. האיש הזה שומר עלינו מוטיבציה עם הנחיות סיבוב-מחלקה וסיבות לכך ש- CBD היא הדרך ללכת.

אני חושב שאני נראה מרוצה כי אנחנו ממש בתחנה האחרונה!

איזו קבוצה מדהימה של אנשים. אני לא נדהמת מליסה מדברת כל כך על חבריה. הם נפלאים.

תודה מליסה, Muff, Oldham, Molly, Peter, Amy, Tatia, Cap, Amy and Beth. גרמת לנו להרגיש כל כך רצויים ואנחנו מרגישים לדעת לדעת שיש לנו גם קבוצה של חברים מדהימים ב- KCMO.

לפחות אנחנו מקווים שכן.

זה הלילה האחרון שלנו בקנזס סיטי, אז המסיבה האמצעית כריסטינה ואני מנסים להתגנב לתיקון ברביקיו אחרון אחרון. התקווה שלנו היא לעזוב, לאכול ולחזור מבלי שאף אחד יבחין …

שמענו כל כך הרבה על מנגל Q39 שלא יכולנו לעזוב בלי לנסות את זה. ואנחנו פשוט לא יכולים לגרור את מליסה ופיטר המסכנה לאחת אחרת. הם מעושנים.

כשאנחנו מגיעים לכאן, אנו מבינים על מה המהומה. זוהי מסעדת שירות שולחן מודרנית עם נושא ברביקיו בבית הספר הישן. והאוכל מדהים.

הזז יוצא בפרוסות עבות ועדינות, הצלעות מבושלות איטיות מספיק כדי ליפול מעצם והקצוות שרופים הם עד שריטה. מבחינה רוטב, Q39 נמצא על המסלול הטוב ביותר למרות שאולי מעט ויניגרי.

אנו ממש שמחים שהגענו כאן והתוכנית שלנו לחזור למסיבה נראית טוב.

אבל זה המקום בו התוכנית שלנו הולכת לצדדים. אנו מנסים מקום שני. Gates Bar-B-Q הוא אולי הידוע ביותר ורבים אהובים על המסעדות של קנזס סיטי.

אנחנו די נרגשים להיות כאן – כפי שאתה יכול לראות! השאלה היא האם נחזור למסיבה בזמן … והאם פשוט נתפוצץ עם כל האוכל הזה?

אנו מבינים כעת מדוע גייטס כל כך ידוע. זה הקצוות השרופים – מוגשים בלחמניית נקניקיות מקושקשת, שמספיגה את הרוטב הכי טוב שהיה לנו.

הבשר מבושל בצורה מושלמת, החמוצים מדהימים, השעועית כל כך מתוקה ומלאת חתיכות בשר, וכל פלפלי ג’אלאפינו הכבושים נותנים בעיטה יפה.

הרוטב (רכשנו בקבוק) הוא ויניגרי באופן מפתיע, אך גם חריף. זה מזכיר לי מעט וינדלו בבית הספר הישן בבריטניה.

אפילו טוב יותר מכל דבר אחר, אנו פוגשים את מר אולי גייטס עצמו! הוא אוכל ארוחת ערב עם בתו בחלק האחורי של המסעדה וצופה במשחק.

סטיב, האיש שמנהל את הדלת ומי עבד עם מר גייטס במשך שנים, שואל בנימוס אם זה בסדר שמצלם תמונה עם האגדה המקומית הזו. איזה אדם טוב.

למרבה הצער, מסתבר שאין WiFi בשום מקום קרוב לכאן ואנחנו תקועים ומחכים למונית מקומית, שמופיעה כשעה אחר כך.

אנו פונים אל תוך המפגש המוגדר מראש של הבוטן, אבל כולם נעלמו. התגעגענו למסיבה.

אנו מקווים שהחברים החדשים שלנו לא מחזיקים את זה נגדנו שלא יצא לנו להיפרד. בכל מקרה זה אף פעם לא תהליך מהנה, אבל זה לא תירוץ.

הדרך היחידה שנוכל לפצות על זה היא עם הידיעה המלאה שנחזור. קנזס סיטי, יש לך את ליבנו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *