פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized כיצד להגיע מפרובאנס לפומפיי-תוכנית הנסיעות האירופית שלנו לשבועיים

כיצד להגיע מפרובאנס לפומפיי-תוכנית הנסיעות האירופית שלנו לשבועיים

קו החוף של אירופה היא ביתם של כמה מהמקומות המרהיבים ביותר בכדור הארץ. אנו נוסעים מפרובאנס בצרפת למטה לנאפולי באיטליה כדי לקחת את הריביירה. הנה מסלול הטיול שלנו לשבועיים.

אירופה היא מקום כל כך יפה לנסוע בו. לא רק שילוב התרבויות, הנוף והאקלים הוא גן העדן של המטייל, הערעור של אירופה הוא גם בקלות שתוכלו לנסוע בין כל כך הרבה מדינות.

גברת רומנטיקה ואני אוהבת את איטליה וחוזרת לעתים קרובות ככל האפשר. וכשאנחנו לא שם, אנחנו חושבים על זה.

לאחרונה עבדנו עם SkyScanner, שקבע לנו את האתגר לפתח את תוכנית הנסיעות החלומית שלנו בשבועיים באירופה. עם כל כך הרבה מקומות לבחירה לביקור ביבשת, זו הייתה שאלה קשה.

אז בעקבות הפתגם של הסופר הזקן, כתבנו על מה שאנחנו יודעים.

איך להגיע מפרובאנס לפומפיי – תוכנית נסיעות של הריביירה

המסע מפרובאנס לפומפיי שיצרנו לוקח את המראות היפים של סנט טרופז וגדול בפרובנס, שכתבנו עליהם כמה פעמים בעבר, החוף המהפנט של טרה סינק בצפון מזרח איטליה, עד לנאפולי, פומפייי וחוף אמלפי המעודן.

כפי שאתה יכול לראות, נתנו קצת זמן לאי קאפרי, ממש ליד חופי נאפולי. זה לא ממש חלק מחוף אמלפי אבל זה כל כך יפה שם, הרגשנו שזה צריך להיות חלק מהטיול. מעולם לא ראיתי את גברת רומנטיקה הרבה יותר מוטרדת מהשארת מקום כמו שעלינו על המעבורת חזרה ליבשת.

הנה הסיפור על זמננו בקאפרי.

כשאתה נוסע במורד חופי איטליה, אנו ממליצים גם לפנות פנימה. יש כמה מקומות מרהיבים לבקר בהם לאורך הדרך אם יש לך זמן. טוסקנה מדהימה – הנה הספרייה שלנו על החלק היפה הזה של המדינה.

המקום היחיד בתוכנית הנסיעות שלנו כללנו שלא בדקנו הוא האי של אלבה. עם זאת, לחברים משלנו היו שם ירח הדבש שלהם ואמרו שזה מדהים. וחוץ מזה, אם זה היה מספיק טוב לנפוליאון …

להלן תוכנית הנסיעות שלנו במלואה ב- SkyScanner, שיש בו את כל פרטי הטיול, בתוספת דברים לעשות, תזמונים של כל יעד והשראה לצילום מאחורי המסע.

האתגר הזה היה חלק מפרויקט גדול יותר בו אנו ושלושה בלוגרי נסיעות אחרים מרכיבים את מסלולי הטיול שלנו המשתרעים על 10 מדינות דרך אירופה. התוצאות מרתקות – ראו את מסלולי הטיול האחרים כאן.

לאן היית הולך אם היו לך שבועיים באירופה? האם היית נוסע ממדינה למדינה או שתשאר במקום אחד? האם היית נוסע מפרובאנס לפומפיי כזה? ספר לנו בתגובות!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *