פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized לוחות קבוצת Pinterest הטובים ביותר לסופרי בלוג נסיעות

לוחות קבוצת Pinterest הטובים ביותר לסופרי בלוג נסיעות

בפרסום זה אנחנו הולכים לדבר על מה באמת לוחות קבוצות של פינטרסט, מדוע הם מדהימים להביא את החומר שלך לזמין, כמו גם איך להצטרף אליהם. אה, כמו גם אנו חולקים גם את 50 הלוחות המובילים שלנו בקבוצת Pinterest עבור סופרי בלוג נסיעות, כך שתוכלו פשוט ללחוץ על הקישורים כמו גם להצטרף!

מהם לוחות קבוצת Pinterest?

לוח קבוצתי עובד כמו כל סוג של לוח פינטרסט שגרתי, ההבדל היחיד הוא שכמה אנשים יכולים להצמיד לו חומר. לאדם שהפיק את הלוח יש את זה כמו שהוא יכול להוסיף אחרים להצטרף. כדי לקבוע אם דירקטוריון הוא לוח אישי או לוח קבוצתי פשוט התבונן בסמל הלוח, אם מספר פרופילים קיימים זה מועצה קבוצתית – פשוט!

כמו כן, רק כדי להסיר כל סוג של בלבול, לוחות קבוצת Pinterest במקרים מסוימים עוברים בשמות אחרים. אז אם אתה שומע את התנאים; לוחות משותפים, לוחות תורמים, לוחות שיתופיים או לוחות שכונתיים אינם דואגים, הם בדיוק אותו דבר.

מה היתרון של לוחות קבוצת פינטרסט?

היתרון העיקרי של לוחות קבוצת Pinterest הוא שהחומר שאתה מצמיד יגיע לקהל גדול בהרבה מאשר רק העוקבים שלך. זה מכיוון שהוא גם מגיע גם לכל העוקבים של התורמים האחרים. ככל שהעיניים הרבה יותר על הסיכות שלך, האפשרות הרבה יותר תהיה לך סיכות מחדש כמו גם לחיצה על האתר שלך, ובכך תשפר את התנועה שלך.

רוצה ללמוד כיצד להתחיל בלוג נסיעות? אנו יכולים להראות לך בדיוק כמה תוך מספר דקות כמו גם כדי להתחיל, אנו נשלח לך את תוכנית הווידיאו של סופר הבלוג של 4 החלקים של 4 חלקים ולספר האלקטרוני שלנו לבלוגים בן 200 עמודים בחינם! לחץ ממש כאן כדי לגלות עוד.

מכיוון שבדרך כלל אוצרים לוחות קבוצתיים סביב נישה מסוימת כמו גם החומר מנוטר על ידי הבעלים כמו גם סיכות לא רלוונטיות ו/או לא מושכות, הם מהווים משאבים מצטיינים להחזרת החומר האיכותי של אנשים אחרים לדירקטורים האחרים שלך.

מנקודת מבט של חברה, הפקת לוחות קבוצתיים משלך מייצרת גם סיכויי רשת מצטיינים, כמו גם אם יש לך מועצת נישה ספציפית תפתח את סמכותך כמנהיג האמין בנושא ספציפי. לדוגמה, המוקד העיקרי בבלוג של GoatsonTheroad הוא לאפשר לאנשים להרוויח כסף בדרך, כמו גם באינטרנט חיים של נסיעות במשרה מלאה. לפיכך, לוח קבוצת הפינטרסט שלהם ‘הופך את הנסיעה לאורח חיים’ עוסק בזה.

? טיפ מקצוען: אם אתה רוצה לקבל תמונות נהדרות למראה מקצועי לתמונות הפינטרסט שלך כמו גם בבלוג שלך, חשוב על הרשמה ל- Shutterstock. יש להם מבצעים נהדרים של תמונות מניות מדהימות המוצעות ליוצרים.

כיצד אוכל להצטרף ללוחות קבוצתיים?

בהתאם להגדרות המועצה הקבוצתית הפרטית, תדרישה להגן על הזמנה מפני הבעלים או אחד התורמים האחרים. כשאתה בדירקטוריון, בעל הלוח תמיד יהיה תמונת הפרופיל השמאלית ביותר.

בדרך כלל לכל לוח קבוצתי יהיו הוראות הצטרפות לתיאור הלוח, שבדרך כלל יהיו דברים כמו לעמוד בפרופיל הבעלים, כמו גם להודיע ​​להם ישיר עם Pinterest או במקרים מסוימים תוצע במקום דוא”ל. אם אין הוראות, סביר להניח שהבעלים אינו מחפש תורמים במהלך אותה תקופה, אולם אם אתה באמת רוצה להצטרף אין נזק לשלוח להם הודעה מהירה.

כדי לשלוח הודעה ישירה ב- Pinterest לחץ על הסמל עם 3 נקודות בסרגל הכלים שלך Pinterest, כמו גם להיכנס לתיבת הדואר הנכנס שלך. זה המקום בו אתה מזמין לוחות קבוצות ייכנסו גם כן. כשאתה מקבל את ההזמנה, הוא יתווסף לפרופיל שלך יחד עם כל הלוחות האחרים שלך.

בין אם אתה מבקש הזמנה על ידי שליחת הודעה ישירה או דוא”ל, אתה רק רוצה לבחור ברכה מהירה, את שם הלוח שאתה רוצה להצטרף אליו, הקישור לחשבון Pinterest שלך כמו גם לדוא”ל המחובר לפינטרסט שלך חשבון (כלומר זה שאתה משתמש בו כדי לאינדיקציה בו). לדוגמה:

היי _____!

האם אנו יכולים להוסיף בבקשה ללוח ________________ קבוצת פינטרסט?

אנו רוצים לתרום!

זה www.pinterest.com/goatsontheroad או הדוא”ל המשויך הוא nick@goatsontheroad.com

תודה רבה!

בדק תמיד את הנחיות הלוח הקבוצתיות לפני שתבקש להצטרף, כמו גם לציית אליהם כשאתה חבר, מכיוון שאתה מסכן שמבטל מלוח הקבוצה אם אתה מצמיד תוכן לא רלוונטי, או גם סיכות רבות בבת אחת, למשל.

לחבב את המאמר הזה? להצמיד אותו!

לוחות קבוצת Pinterest הטובים ביותר לבלוגרי נסיעות

יש ארבעה דבריםשאתה רוצה להשגיח כשאתה מצטרף ללוחות קבוצתיים:

זה קשור ישירות לגומחת הבלוג שלך

יש מספר רב של עוקבים

יש מספר רב של תורמים

לסיכות בקבוצה יש שיעורי חזרות גבוהים

יש כלי מדהים בשם PingRoupie.com שיש לו רשימה ניתנת ללחיצה של לוחות קבוצתיים שתוכלו לסנן על ידי נישה. עם זאת, כדי לחסוך אותך אפילו לעשות זאת בזמן שאתה רק מתחיל בפינטרסט, ממש כאן הוא רשימה של 50 הלוחות המועדפים עלינו של קבוצת Pinterest לבלוגרי נסיעות.

נסיעה תמיד | הצעות ומדריכים

אנחנו מטיילים אנחנו בלוגים

יעדים מרגשים

סופרי בלוג נסיעות מספרים לכולם

אני אוהב בלוגים של נסיעות

נסיעה | בלוג | אהבה

Mappin Monday

תרמילאים נדנדה

מסלולי טיול ומדריכי נסיעות

נסיעות מעוררות השראה (ler) s

דברים לעשות ב …

סופרי בלוג נסיעות מתאחדים

לחקור את העולם

השראה לטיול!

מדריכי נסיעות מהקצבים

לטייל בעולם

הכי טוב מזוגות מטיילים

פוסטים בבלוג נסיעות פוסטים

טיפים לנסיעות בהרפתקאות

** הנחיות נסיעות מהפרוסים **

גולה צ’אט

בלוגים של נסיעות

מוטיבציה לטיולים וואו!

עולם הוונדרלוסט

נסיעות פיננספיזציה

טיפים לנסיעות בתקציב

אוכל עולמי

לִנְסוֹעַ!

קולקטיב נסיעות בקריביים

*סופרי הבלוג המובילים חולקים את הפוסטים שלהם*

בלוג הנסיעות שלך

Drifters Unite – בלוגרי נסיעות

מיקומים עולמיים כדי להישאר וואו!

מדריך מטיילים לגלובטרוטינג

נסיעות, ספרים ואוכל – לוח נדרש

טיולים רגליים, הרפתקאות חיצוניות ופעילויות

כל הדברים מטיילים

השראה לטיולים

סילון שמח! לטייל בעולם

לנסוע באירופה

Best of Travel Blogs | לוח קבוצתי לבלוגרי נסיעות

נסיעות, נסיעות, נסיעות

מכורים לטיולים

קהילת נסיעות קולקטיבית בדרכון

לטייל בעולם!

נסיעות מרכז אסיה

תשוקה לבלוגים!

הצעות נסיעות תקציביות מהמומחים

/ סיפורי נסיעות

לחיות כמו גם עבודה בחו”ל

Savesave

Savesave

בהשוואה להפניות האחרות של הרשת החברתית שלנו, שיעור תנועת האתר של האתר שאנו מקבלים מפינטרסט הוא ללא ספק המשמעותי ביותר בכמעט 70%. אם אתה רוצה להצליח בבלוג הנסיעות שלך אתה באמת לא יכול לשלם עבורם כדי להתעלם מהפלטפורמה החברתית הזו. אז קבלו להצטרף ללוחות הקבוצתיים האלה!

הבה נבין בתגובות אם אתה מגלה סוג כלשהו של מועצות קבוצות פינטרסט מועדפות אחרות.

עוד: מדריך למתחילים לפינטרסט לבלוגרי נסיעות

כמו מאמר זה? להצמיד אותו!

Savesave

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. פירוש הדבר אנו מבצעים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו וכן לרכוש מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *