פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment איזה סיפור היה האהוב עליך? 17 המאמרים המובילים שלנו לשנת 2017

איזה סיפור היה האהוב עליך? 17 המאמרים המובילים שלנו לשנת 2017

זה תמיד כל כך מעניין לגלות אילו מאמרים נהניתם בסוף כל שנה. אנחנו אוהבים לראות את מה שנלחץ איתך במהלך 12 החודשים האחרונים והשנה לא שונה. להלן הסיפורים האהובים שלך משנת 2017.

כאשר ריכזנו את רשימת הפוסטים האהובים על השנה, כריסטינה ואני התייחסנו למימוש פתאומי: זה המשחק הכי טוב! אנו כותבים על מה שאנחנו אוהבים, ואנשים נוטים לקרוא על מה שהם מעוניינים בו.

הנושא החזק של אוכל, אלכוהול ונסיעות עובר את כל המאמרים שאהבתם הרבה מהשנה הזו, וזה הגיוני ביותר עבורנו.

אתם אנשים אוהבים אוכל, טיפה מהדברים הטובים ובוחנים את העולם. עבורנו, זה בדיוק מה שזה הכל.

כדי להעניק לך הפצה מהירה, הנה הנושאים של 20 המאמרים המובילים של 2017:

14 עוסקים בנסיעות (8 בעשירייה הראשונה)

9 כוללים אוכל או אלכוהול בדרך כלשהי

20% מהמאמרים עוסקים באופן ספציפי בצילום ו -20% עוסקים ביעדים או מוצרים אוסטרלים.

כאשר 1 מכל 5 מאמרים עוסקים במצלמות או לצלם תמונות, נראה שגם אתה אוהב לדבר על צילום, שעובד עם סיפורי האוכל והנסיעות.

מחצית מהסיפורים האהובים שלך השנה הם רשימות של דברים-לאן ללכת, מה לאכול ולשתות ורעיונות על יעדים. גם אנחנו אוהבים רשימה טובה!

יש גם אהבה מובהקת לידע מקומי בסיפורים האלה, אז אני מנחש שאתה רוצה לדעת הרבה יותר מהפרק הממוצע כשמדובר במציאת חוויות נסיעות, אוכל לאכול ולשתות … לשתות.

ולמרות שכל מה שאנחנו מדברים עליו כאן הוא לעשות דברים עם זה שאתה אוהב, 3 מתוך 20 המאמרים המובילים לשנת 2017 עוסקים ברומנטיקה.

17 המאמרים המובילים של 2017

תן לספירה לאחור להתחיל!

17. 5 סדרות טלוויזיה כדי להעביר אותך דרך הטיסה הבאה שלך לטווח הארוך

לשרוד טיסה ארוכת טווח-הרוע הדרוש של נסיעות-עוסק במציאת הסחות דעת. קיום מגוון מופעים ליהנות הוא דרך נהדרת לשמור על דעתך על השעמום ואי הנוחות.

להלן כמה מההופעות האהובות שלנו שיעסיקו אותך עד שתגיע לאן שאתה הולך.

16. כיצד לצלם אוכל – 5 רעיונות מובילים מאיטליה

לצלם את ארוחת הערב שלך שגורמים לאנשים מאחלים שהם קנו אותה לא קל כמו שאתה חושב. כדי להראות לך כמה מהטיפים המאהובים לצילום אוכל, ניצלנו את זמננו באחת המון מכונות האוכל של אירופה: איטליה.

עיין ברעיונות שלנו בתוספת מדריך הווידיאו שלנו לחטיף חטיפים בפוליה היפה.

15. 11 ויסקי אוסטרלים שאתה צריך לנסות

ברגע ש- Sullivan’s Cove מטסמניה זכה בסינגל מאלט הטוב ביותר בעולם בשנת 2014, הוויסקי האוסטרלי המודרני מרוויח את ציוני האשראי שמגיע לו במשך שנים. בהתחשב בכך שביל לארק הקים את המזקקה שלו בשנת 1992 למעשה.

כעת, מגוון הוויסקי יוצא הדופן שמגיע מאוסטרליה הוא יוצא דופן באמת – וטעים. להלן 11 שאנו אוהבים באופן אישי או שמציעים מאוד מאנשי מקצוע בתעשייה.

14. על מה רומנטיקה מצביעה לך? סוניה באוויסטוק מסוניה סטיילינג

לפני זמן מה צפינו כי לא כולם מאמינים על חבורות של ורדים או מחוות מפוארות כדי להראות איך מה שיש בלב שלהם. התחלנו סדרת סיפורים ששואלים אנשים מה רומנטיקה והיותם רומנטיים מעידים עליהם.

אחד האנשים האהובים שלנו, סוניה באוויסטוק מספרת לנו מה רומנטיקה מעידה עליה.

13. מתכון למציאת סגנון הצילום שלך

זה בהחלט עם הצילום שלנו שהאתר הזה מנצח אנשים. הכישורים של כריסטינה עם המצלמה הם מעבר לשאלה, והיא חולקת את הרעיונות האהובים עליה בסיפור הזה.

בדוק את הסרטון שלנו שבוחר גם לפוסט זה. כריסטינה אומרת לך כמה מהטריקים שלה תוך כדי המיקום באזור הדרום-מזרחי היפה של איטליה.

12. 5 נופש דברים להופיע בסידני שהמקומיים אוהבים

אנחנו אוהבים לגור בסידני, אבל אנחנו גם אוהבים לשחק נופש בעיר הולדתנו. עשיית דברים שמבקרים אוהבים לעשות כשהם מגיעים מספקת לך נקודת מבט שונה כל כך על מקום מגוריך.

אבל הרשימה הזו מעט שונה ממדריכי הנופשים האחרים; סיפור זה מספר לך מה המבקרים והמקומיים אוהבים לעשות.

11. כמה השתנה קובה – והרומנטיקה?

מבין כל המקומות שנסענו אליהם עד כה, קובה זו שבלטה בצורה מוצקה כמו הפאוויוריט שלנו. אבל היינו שם בסוף 2014. הרבה התרחשו בקובה בהתחשב בכך אז.

בדצמבר 2014, ברק אובמה בדק את הוואנה, והקל על מתחים ויחסים בין שתי המדינות … שמחרזות!

כדי לגלות את ההשלכות של גבולות אלה שהונחו מחדש, ביקשנו ממומחה קובה ובעלים של חברת טיולים קטנים המנוהלים על ידי אוסטי הרפתקאות קובניות ג’ון ארנס לספר לנו כמה קובה השתנתה בשלוש השנים האחרונות.

עכשיו לעשירייה הראשונה

10. כיצד לקחת את צילום הנסיעות שלך לשלב הבא

עם כישורי הצילום שלה, הגיוני שהרעיונות של כריסטינה בצילום הם בעשירייה הראשונה הרבה סיפורים פופולריים של השנה.

אם אתה מעוניין בדרך כלשהי בצילום ורוצה לקחת את הכישורים שלך ל- LE הבאוול, אתה צריך לבדוק את הרעיונות והמושגים של כריסטינה כאן:

9. נהיגה תחת הג’ינפלנס – טיול מזקקת ג’ין של סידני

אנחנו אוהבים לבדוק מזקקות – במיוחד את המלאכה. נראה שזה לא משנה כמה פעמים מתאר מזקק, מה שהופך את ג’ין או הוויסקי עדיין נראה כאילו לוקח איזשהו קסם לעשות.

המשכנו קצת טיול מזקקה סביב סידני עם קרוליין צ’ילדרלי (מלכת הג’ין). לאן הלכנו, מי פגשנו ומה שתינו!

8. האם פאי התפוחים הטוב ביותר בארצות הברית באמת בג’וליאן, קליפורניה?

שום דבר לא הרבה יותר אמריקאי מעוגת תפוחים – אבל אנחנו שואלים איפה פאי התפוחים הטוב ביותר באמריקה. המון מקומות מחזיקים בתואר, אך עיר אחת מחזיקה הרבה יותר מרובם.

ג’וליאן, קליפורניה – כ -30 דקות מחוץ לסן דייגו – האם בירת פאי התפוחים … אבל האם זה באמת צריך לשבח כזה?

7. איפה לאכול בבארי, איטליה – 3 רעיונות מובילים לייצור הפה שלך

פוגליה בדרום מזרח איטליה היא ביתם של כמה אפשרויות אוכל יוצאי דופן, אבל כשהיינו בבירת האזור – בארי – צפינו שיהיה קשה למצוא מקומות טובים לאכול אלא אם כן אתה יודע מה אתה מחפש.

להלן 3 מקומות שמצאנו שלעולם לא תמצאו בלי קצת ידע מקומי – וכדאי שהם כדאי להבין לגבי!

6. רשימה של טריקים מקומיים – היכן לאכול במודגי, NSW

Mudgee, NSW הוא גן עדן אוכל אמיתי. זהו אזור יין לבן באקלים קר באקלים עם שפע של תוצרת מקומית. והכי חשוב שזה נראה שהיא עיירה רק מאוכלסת באנשים שבאמת אכפת להם גם מאוכל.

אתה יכול ללכת לכל מקום בבודג’י ולקבל ארוחה טובה, אבל רק כמה טוב מספיק טוב עבור המקומיים. כאן אוכלים אנשי מודג’י ושותים.

5. לאן לאכול באוקינאווה – 5 מקומות המקומיים אוהבים ללכת

OKINAWA – יפן היא הרבה מחוזות דרומיים וגן עדן של האי – יש אותה רמת רהיטות אוכל שתמצאו בכל מקום אחר במדינה עם כמה (לא מעט) חתיכות הברקה נוספות שנזרקו פנימה. אכלנו כל כך טוב בזמן שהיינו שם, היינו חוזרים על אוקינאווה בקצב פעימות לב … ומכנסיים נמתחים!

אבל כמו כל יעדי הנסיעות האכילים הטובים, אוקינאווה לא מוותרת על הטריקים שלה בקלות. זו הסיבה ששאלנו את אחד הקוראים המקסימים שלנו שחי שם כדי להכניס אותנו לכמה מהטריקים האוכלים המקומיים של אוקינאווה טעימה.

4. על מה רומנטיקה מצביעה לך? ברוס דוורו מהכנסה של Big Family Bit

ברוס דוורו הוא לקחת את האדם. לא רק שהוא הכניס הרבה ביצים לסל כדי להתחיל את משפחתו הפנטסטית ואת בלוג החיים הגדול של משפחת Big File, הסל הזה נמצא גם על גלגלים.

הוא ואשתו הנהדרת טרייסי הציעו והעבירו את ילדיהם הרבים למאמן שהוסב. כרגע הם מטיילים במדינה ואוהבים את החיים.

לא פלא אם כן, שהסיפור של ברוס על מה שרומנטיקה מעיד עליו הוא הרביעי המון פוסט פופולרי של השנה. הפיתרון שלו לדאגות שלנו לרומנטיקה הוא מאיר עיניים, מצחיקות ומחממות לב.

אנחנו עד ל -3 הראשונים

3. הסוד למציאת חזון הצילום שלך

אם אתה הולך למצוא את חזון הצילום שלך בכל מקום, אני חושב שזה יהיה באיטליה. המקום הזה הוא פוטוגני ברצינות. אבל לצלם תמונה נהדרת זה לא רק להיות איפשהו יפה. אתה צריך לדעת מה אתה מנסה למצוא גם כן.

בסיפור זה כריסטינה משתפת אתכם במה שהוא מציין ומה נדרש כדי למצוא את חזון הצילום שלכם. בזמן שהיינו בפוגליה בדרום מזרח איטליה, התמודדנו עם אולימפוס והמצלמות הפנטסטיות שלהם כדי להרכיב את הפוסט הזה.

יש גם סרטון מקביל שלדעתנו מספר את הסיפור עם קצת יותר תנועה.

אם אתה מנסה למצוא מוטיבציה ומוטיבציה של נסיעות וצילום, מצאת את זה כאן.

2. 11 סיבות לשים את רוטרדם על מסלול היורו שלך

לא ידענו למה לצפות כשהגענו לראשונה לרוטרדם. גם לא ציפינו שהפוסט הזה יהיה כל כך פופולרי, אבל אנחנו ממש שמחים שכולכם כל כך אוהבים את זה. אנו שמחים מאוד מזה.

נראה כי רוטרדם היא אחת מאותן ערים שמתעלמות באופן לא הוגן כשאנשים מתכננים את נסיעתם. זו עיר שלא רק שיש לה הרבה מה להציע, אלא שיש לה גם מקומיים שמוכנים לשתף אותה.

התוצאה היא יעד שמספק כל כך הרבה שלמרות שאתה מגיע כמבקר, אתה עוזב להרגיש שאתה מקומי.

להלן 11 סיבות לכך שאנו חושבים שרוטרדם עושה לך את זה ומה אתה יכול לצאת מבדיקת העיר הכובשת הזו.

1. 11 דברים לא שגרתיים להופיע באוקינאווה, יפן

הרבה פוסט פופולרי שלך מתרחש כאחד הנושאים האהובים שלנו שאפשר לדבר עליהם כרגע. ואולי אספת את זה כשהתחלת לקרוא.

אוקינאווה, שהיא האזור הדרומי -טרופי ביותר של יפן, והיא למעשה קרובה יותר לטייוואן, ידועה בשם הוואי של יפן. זה מים כחולים מסנוורים, חופים חוליים ובעטה דרך חיים אחורה להשאיל את אוקינאווה למוניטין הזה.

עם זאת, אולי יש דרך אחרת שאוקינאווה והוואי חולקים משותפים. באותו אופן שאנשי הוואי אינםדרך הקשורה לאנשי היבשת, כך שהדיירים המקוריים של אוקינאווה לא היו יפניים עד לאחרונה.

למעשה הם עדיין מתייחסים לעצמם אחרת, מתנהגים אחרת ואף נראים שונים עבור היבשת.

אולי בגלל זה, אוקינאווה הוא מקום מיוחד עם כמה דברים מיוחדים לעשות, לראות ולאכול שלא תמצא בשום מקום אחר ביפן … או שאר העולם לצורך העניין.

הנה 11 שמצאנו ואהבנו – וכמה שחשבנו גם שהם קצת מוזרים.

אזכורים מכובדים

מעבר לרשימה של 17 שיש לנו כאן, היו כמה שבאמת רצינו לכלול את זה לא הגיעו אבל אכן נכנסו לעשרים הראשונים לערך.

18. הזמן הטוב ביותר לשתות שמפניה

שמפניה היא תמיד רעיון טוב, אבל רצינו לפנות את זה קצת. הייתי רוצה גם לשתף אתכם בציטוט זה מלילי בולינגר – הבעלים של בית השמפניה המפורסם:

“אני שותה רק שמפניה כשאני מאושרת … וכשאני עצוב. לעתים קרובות אני שותה את זה כשאני לבד. כשיש לי חברה, אני מחשיב את זה חובה. אני זורם עם זה אם אני לא רעב ושותה את זה כשאני. אחרת, אני אף פעם לא נוגע בזה – אלא אם כן אני צמא. ”

19. הוא אמר שהיא אמרה – מה שפת האהבה שלך?

שפות אהבה הן מושג מעניין. זו מערכת שמציעה לכולם ‘מדברים’ על האופן בו הם מבטאים את חיבתם בדרכים שונות – מתנות מתנות, מתן מילים, סיוע במשימות, לבלות עם מישהו.

הידיעה כיצד בן זוגך מתקשר (ומקבל) חיבה יכולה באמת לעזור להבין אותם. בזה הוא אמר שהיא אמרה פוסט, כריסטינה ואני חוקרים איך זה עובד איתנו.

20. 7 רעיונות כיצד לנהוג בבטחה ביפן

כריסטינה ואני אוהבים חופשת נהיגה. אנחנו גם אוהבים את יפן. אז חופשת נסיעה ביפן טובה בערך כמו שהיא מקבלת, נכון?

נסענו הרבה בזמן שבדקנו את מחוז האי היפני של אוקינאווה, בערך 600 ק”מ דרומית ליבשת. זה הצביע על כך שהלכנו להבין את מדיניות הכביש של יפן די טוב. להלן הרעיונות המובילים שלנו להישאר בטוחים מאחורי ההגה בארץ השמש העולה.

21. 5 דרכים לחגוג את יום השנה שלך מבלי שזה ירגיש מזויף

אנחנו אוהבים לחגוג תאריכים משמעותיים, אבל אולי ‘לחגוג’ זו המילה הלא נכונה. אולי ‘הכרה’ זו מילה טובה יותר.

וככה התקרבנו לרשימת דרכים זו לחגוג את יום השנה שלך מבלי שזה ירגיש מזויף. לא מדובר רק בתנועות או להרוויח נקודות בראוניז. וגם לא הכל מחוות גדולות.

אנו מקווים שתענו ברשימה המובילה של 20 ISH ושהיא ממשיכה אותך בקריאות להמשך העונה המשמחת. אנחנו ממש מצפים לעשות איתך בשנה הבאה.

שיהיה לך חג מולד מרוצה ושנה חדשה מצוינת.

ג’ים וכריסטינה XX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *