פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment עדיף לפי המגרשים-12 דלתות המרתף של עמק האנטר שעליך ללכת אליהן

עדיף לפי המגרשים-12 דלתות המרתף של עמק האנטר שעליך ללכת אליהן

עם יותר יקבים כמו גם דלתות מרתפים ממה שאתה יכול לנער את הפתגם, עמק האנטר יכול להיות מבולבל בכל מה שקשור לבחירת טעימת יין ניסיון. כאן הם 12 מהמועדפים שלנו.

נופים סוחפים רחבים, פסגות הרים משובצות כמו גם שורות גפנים קלועות המפרישות את האדמה, עמק האנטר הוא חלום של חובב יין.

אבל כאשר ביקרנו לראשונה בעמק האנטר, לא הבנו באמת הרבה על כרמים, דלתות מרתפים או – אם להיות כנים – באופן כללי. ג’ים היה בזוג יקבים בוושינגטון שנים לפני כן כמו גם ביקרתי בכמה עם ההורים שלי לפני שהייתי מבוגר מספיק כדי ליהנות ממטרתם העיקרית.

כמו כן לא הבנו הרבה מאוד על עמק האנטר, כמו גם גילינו את זה די מבלבל.

בזכות סבלנותם של כמה ייננים כמו גם משקי הבית שלהם כמו הסקרבורו, לוחשים ברוק והאנשים הגדולים בבימבדגן, יש לנו הבנה טובה בהרבה על האזור כמו גם יש כמה מהיקבים האהובים עליהם להראות לכם ו

הנה סרטון מהיר של איך זה לבדוק כמה מדלתות המרתף הטובות ביותר של עמק האנטר.

12 דלתות המרתף של עמק האנטר שאתה לא יכול לפספס

1. אחוזת Bimbadgen, Pokolbin

עם הצריח האייקוני שלה, הכניסה מביטה למטה על רצפת היקב כמו גם המסעדה עטורת הפרסים אסקא, בימבדגן היא נקודת ציון אמיתית של עמק האנטר.

מצא מושב בחלל הטעימות של בימבדגן או בגינה, כמו גם ליהנות מהסמילון הנוצץ המצוין שלהם, כמו גם שיראז, כמו גם פיצות עץ.

2. יינות Comyns & Co, Pokolbin

ממש בסמוך לבית הקפה החביב עלינו באנזו בפפרס קריק וילג ‘, יצרני הבעלים סקוט כמו גם מיסי קומינס ייצרו אווירה מדהימה ועם זאת נוחה בדלת המרתף החדשה שלהם.

היינות שלהם מייצגים את חבילות האצווה הקטנה של מיטב פירות הפירות של האנטר המוצגים בשירז שלהם כמו גם ביינות סמילון.

3. גרטלמן, Lovedale

דלת המרתף למדי, כמו גם המרפסת שלה, משקיפה על אגם קטן כמו גם האוכל הקדחתני שלו – בית הקפה הסיפון. היינות מיוצרים להפליא; אדומים בהירים ותוססים, לבנים מובנים היטב כמו גם כמה דביקות יותר מאוד. טיפ מקצוען: לחוויה מוגבהת, בקש מלוק לנהל את הטעימה שלך.

כמו כן יש אחיזה קטנה עם חזירים, סוסים קטנים כמו גם צ’וקים רכים.

4. אחוזת Glandore, Pokolbin

למרות שדלת המרתף יפה, עם הקורות החפופות שלה כמו גם הסיפון הסוחף המשקיף על הגן כמו גם הגפנים, כמו גם היינות – במיוחד את שרדונה כמו גם שיראז – הם באמת טעימים, זה יום שבוחרים שמציב את היקב הזה באמת מלבד.

היכנס בין הגפנים כדי לאסוף את הענבים הבציר, לרדוף, לשחק משחקי בוצ’ה כמו גם חג על אירועי ארוחת צהריים. תוכלו לגלות יותר כאן.

5. מרגן יינות ומסעדה, שבור

דלת המרתף המהממת שלה כמו גם שטח טעימות אישי בין חביות היין מייחדת את מרגן, וכך גם בחירת היין המצוינת שלה. סמילון, אלברנו כמו גם ורמוט ארומטי טעימים כאן.

המסעדה של מרגן היא אחת הטובות ביותר בצייד. מטרתו למיילים מזון הנמוכים ביותר מכניסים את החווה המיקרו על הנכס המגורים או המסחרי לשימוש רב כמו גם מוסיפה מימד אחד נוסף ליקב זה.

6. יינות Oakvale, Pokolbin

מעבר לכביש מאחוזה גלנדור, אוקוואלה היא אחת היקבים הוותיקים והנמצאים ביותר באזור. הסמילון שלה, שרדונה כמו גם קברנה שיראז הם סטנדרטים, כמו גם בליני הנוצץ הוא מספר כיף חצוף.

7. Scarborough Wine Co, Pokolbin

היקב המוקדם בעמק האנטר כמו גם החביב האישי שלנו, זה היקב שאנו חייבים לנו כמו לצייד.

דלת המרתף היא בית הבית הישן של משפחת סקארבורו, המשופצת כדי להביא לך נופים על מגוון ההרים האחורי הפגוע בזמן שאתה טועם את שרדונה הטוב ביותר כמו גם את פינו נואר שתגלה באזור.

8. אחוזת טינטילה, פוקולבין

דלת המרתף הזו ממקמת את האווירה הכפרית, ומוצגת על סיפון המשקיף על הגפנים, תמיד יש את אחד ממשקי הבית של לוסבי כדי לדבר אותך עם היינות. כדאי לבקר במגוון היינות המבוצרים שלהם.

9. יינות פטרסון שברו דרך, פוקולבין

לעתים קרובות כשאתה מאמין על פיטרסון, זה בועות מהנות כמו גם מסיבות תרנגולות – וזה פנטסטי מכיוון שזה מי שהם מכוונים אליהם.

אבל במקום ללכת לדלת המרתף הגדולה יותר – בית פטרסונס – על פינת דרך Broke כמו גם Wine Country Drive, הביאו כקילומטר בדרך שבר. דלת המרתף הקטנה יותר שלהם נעימה כמו גם שקטה, כמו גם יש כמה סמילון נוצץ מדהים לחלוטין (ואדומים בגילאים גם כן) שיבלבלו אתכם.

10. ערפד מאת ליסה מקגויגן יינות, פוקולבין

אם אתה מחפש דלת מרתף השונה לחלוטין מכל סוג אחר שאי פעם ביקרת בו, VAMP הוא בשבילך. רחוק מהעץ הבהיר וקליל כמו גם דלתות המרתף מונעות ויסטה שאתה בדרך כלל מוצא, VAMP הוא טיול יוקרתי לntiquity.

קירות שחורים נוצרים על ידי חזון כמו גם יצרנית היין מהדור הרביעי, ליסה מקגויגן, מעוטרים בחומרה מימי הביניים כמו גם בשרשרת דואר, מוט טעימות מעגלי של פלדה מלוטשת כמו גם בקבוקים מסומנים עם סמלים מובלטים מכסף, זהו דלת מרתף כמו לא אחר.

11. לוחש ברוק, שבר

מהחניה הארוכה עם הגפנים ועד דלת המרתף הכפרי הנעים ועד שורות עצי הזית מאחור, זהו יקב היישר מגבעות טוסקנה או פרובנס.

ומתמחה במזנים פורטוגזים, לוחש ברוק מכפיל את האווירה האירופית שלו עם ארוחת הצהריים השנתית של זית לונג שולחן – משתה מדהים שנקבע בין חורשות הזיתים של הכרם.

12. יינות Wren Wren, Pokolbin

קלים כמו גם אווריריים, דלת המרתף המאושרת הזו באמצע הכפר של פפרס קריק היא ייצוג הוגן של היינות שהם שופכים: ניתן לנגישה, בהירים כמו גם מיוצרים להפליא.

כמו כן, כדאי לטעום גם את הג’ין שלהם, המוגש בביצוע כדי לשפוך כרצונך, לדגום איתו כמו גם בלי טוניק.

בונוס: בית היין, פוקולבין

אם אין לך זמן, תרצה לגלות יינות מהדורה יוצאת דופן או מוגבלת, או שאתה רוצה לבדוק את יקבי האנטר שהם מעט מאוד שיש להם דלת מרתף משלהם, בית היין הוא המקום שלך.

ביקרנו בבית היין במהלך היין של עמק האנטר כמו גם בחגיגת האוכל ביוני בגלל חוויית הצייד שלהם לעומת חוויית האנטר, שם יש לך ‘טעם-אוף’ עם גראנג ‘מול ארבעה מהשירז הטוב ביותר שיש לעמק האנטר להציע ו כיף גדול באמת.

Recos של הקוראים

במהלך השנים היו לנו כל כך הרבה מבקרים לחבר את ההצעות שלהם שעבורן דלתות המרתף של האנטר עמק אנטר לבקר בהן. כאן כמה מהם:

כריסטין אקלס: “יינות טרוורטין (תפאורה יפה כמו גם פיאנו נהדר כמו גם צ’מבורצין), יינות איוונהו על אדמתו כמו גם הנוף, אחוזה אישית מורבנק עבור שיילה שיראז, מוסקט כמו גם לימונדה ביתית, כמו גם ביו -ביווד של קרינקלווד, : תפאורה צרפתית פנטסטית כמו גם יין פנטסטי. ”

סוניה: “יינות קריק ראשונים – יינות מבריקים בדלת המרתף המורדת במיוחד.”

נעמי קרנפילד: “יינות דבקון מדהימים במיוחד הצייד רוז.”

סו: “החביב החדש שלי הוא יינות טמבורליין – אורגניים כמו גם חומרים משמר. מאי רעש קצת קלישאה, עם זאת הם באמת טעימים טוב יותר!

“אנשי הצוות בדלת המרתף היו שימושיים ביותר כמו גם בקיאים ולא דחפו להציע בשום סוג של דרך. היינות מתומחרים מאוד. לא לשבת כמו גם לחוות יין כל אחר הצהריים, עם זאת לעולם לא אלך לכרמים שוב בלי להתקשר לכרם האהוב עלי. ”

האם יש לך כל סוג של דלתות מרתפים אהוב על האנטר עמק שאתה רוצה לספר לנו עליהן? השאירו את ה- RECO שלכם בתגובות למטה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *