פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized שהייה נעימה בסוויטת פורבס במועדון הנופש Caliraya בלגונה

שהייה נעימה בסוויטת פורבס במועדון הנופש Caliraya בלגונה

לאורך כל ימינו המרגיעים בלגונה, נשארנו בסוויטת פורבס במועדון הנופש קליראיה. 3 הימים שלנו כמו גם 2 לילות שהות באתר הנופש הזה לא היו מקבלים שום סוג של מושלם אם זה לא ללינה שלנו.

כולנו חלמנו על חופשה נוחה ועם זאת פרודוקטיבית. חופשה שתאפשר לנו להחזיר את כל האנרגיה החיובית שאיבדנו בהמולה כמו גם בהמולה של העיר. לחשוב על כל האלמנטים שאנו משתוקקים אליהם, האם לא ניתן להאמין היכן צריכה להיות חופשת החופשה הבאה שלנו? כמו גם כאן, אנו נעזור לכם להפחית את הדאגות שלכם שכן אנו נכיר לכם את אחד המפלטים הטובים ביותר לחג בלומבאן, לגונה. זה במועדון הנופש של Caliraya, מיקום שיקשה על מהירות האדרנלין שלך, כמו גם יספק לך לא רק את החוויה הטובה ביותר ככל האפשר הבלתי נשכחת.

כשהגענו באתר הנופש, פנינו ישירות לאולם על ידי הג’יפני האישי של אתר הנופש מכיוון שאזור הקבלה נמצא שם גם כן. כל אנשי הצוות שקיבלו אותנו הם אחד הידידותיים ביותר כמו גם המאכלסים שאי פעם נפגשים. הם אמרו לנו את ההוראות כמו גם את כללי הבית שאנו דורשים לזכור בזמן שהם נשארים בחדר שלנו.

תוכן העניינים

סוויטת פורבס במועדון הנופש Caliraya
חללים אחרים בחדר הכפול של Cliraya Clubstandard
קבאנה
דופלקס

למה לצפות להישאר במועדון הנופש Caliraya?
דאגות נפוצות לגבי מועדון הנופש Caliraya
איך להגיע למועדון הנופש Caliraya?

סוויטת פורבס במועדון הנופש Caliraya

לפני שיצאנו ללינה שלנו, אכלנו תחילה ארוחת צהריים טעימה. בחלק זה, פקידי הקבלה יספקו לך דל. לתיקים אלה 3 צבעים שונים המרכיבים כל ארוחה (ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, כמו גם ארוחת ערב). אתה רק צריך להציג את הדלע לאנשי צוות שהוקצו באזור המזנון. אחרי זה, פשוט קבל את האוכל שאתה רוצה לאכול כמו כן, עכשיו אתה יכול ליהנות מהארוחה שלך!

סוויטת פורבס סיפקה לנו נחמה עם תחושה ביתית. המרחב שלנו מלא בשירותים כמו 2 מיטות נוחות עם שתי מיטות טרונל אחרות שמתחתיהן, חדר אמבטיה עם מים חמים כמו גם קרירים כמו גם מוצרי טיפוח מוחלטים, טלוויזיה עם מסך שטוח, מקרר, כמו גם שולחן אוכל. היה לנו כל מה שבמרחב שלנו שמקל עלינו.

הסדרנות של החלל היא גם משהו שצריך להסתכל קדימה אליו. כל פינה בחלל שלנו ראויה לשבח. המרפסת בחלל שלנו סיפקה לנו את הנוף המושלם של אתר הנופש כמו גם האגם המשגע והרגוע. זה מחזה לראות, במיוחד כשאתה קם בבוקר!

מחוץ לבניין העיקרי של הלינה, תוכלו לגלות גן שעשועים כמו גם בית עץ. אפילו ראינו צעירים משחקים שם בשמחה עם משפחתם, מיקום כה מושלם למפגשים, איסוף או תוכניות היקף.

חללים אחרים במועדון הנופש Caliraya

מלבד סוויטת פורבס, מועדון הנופש Caliraya מציע גם לינה מסוגים שונים שיעצבו את מספר המבקרים. כל אלה מציעים את אותם שירותים בדיוק כמו סוויטת פורבס:

חדר זוגי רגיל

זה יכול להתאים 1 עד 3 אנשים. המרחב המתאים לזוגות.

קבאנה

זה יכול להתאים 8-13 אנשים.

דופלקס

זה יכול להתאים 10-16 אנשים. המרחב המושלם להתארח בו אם אתם מתכננים להתכנס, איחוד או כל סוג של אירועים ענקיים אחרים באתר הנופש.

כך שאם אתם כמו גם משק הבית שלכם מתכננים לנהל טיול בקיץ הקרוב, תוכלו לבחור לחלוטין כל סוג של מקומות אירוח אלה שיעצבו את מספר הקבוצה שלכם. או אם העסק שלך רוצה לקבל תוכנית Outreach השנה, זה אפשרי גם במועדון הנופש Caliraya.

למה לצפות להישאר במועדון הנופש Caliraya?

זכור שמועדון הנופש של Caliraya הוא בגודל 7.6 דונם, זו הסיבה שאתה יכול לגלות ג’יפני המשוטט סביב אתר הנופש לאורחי ליווי. במקרה שלנו, בדרך כלל אנו מטיילים בג’יפני מהלינה שלנו בכל השיטה לאולם לאכול את הארוחה שלנו, ואז נחזור לסוויטת פורבס ברגל כדי לבדוק את האזור כולו. כמו כן אחת השיטות הטובות ביותר להשיל קלוריות לאחר האכילה כמו גם אוכלים טעימים רבים! לפחות אתה גם מסוגל להרגיש את האווירה הביתית של הסביבה בזמן ההליכה. אה! מרגיש כל כך טוב!

בתוך אתר הנופש תוכלו גם לגלות קפלה, חנות מתנות, כמו גם חדר בית. אתה יכול אפילו ליהנות מעיסוי כמו גם לעשות שימוש במרכז הכושר הגופני, בריכת הגלים, כמו גם מגרשי טניס.

השהייה הכללית שלנו בסוויטת פורבס הרגישה כמו בית הרחק מהבית. ישנו שנת לילה נהדרת באמת, אנו עשויים לצפות בתוכניות המועדפות עלינו, שמרנו על המשקאות שלנו במקרר. באמת כל מה שמושלם. בנוסף לשלווהnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *