פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized מה לעשות בסן דייגו: טיולי יין לבנים ובירה

מה לעשות בסן דייגו: טיולי יין לבנים ובירה

טיולי יין לבן הם כיף גדול. אבל אם אנחנו מדברים על אנדרסטייטים, הטיול שהמשכתי עם בירה בסן דייגו וטיולי יין לבנים לאחרונה היה הטוב ביותר עד כה! היה לו התערובת הטובה ביותר של מדריך מבדר, נוף דרום קליפורני יוצא דופן וכמה יינות טובים להפליא.

סן דייגו היא סוג הטוב ביותר להכנת יין. שפע של שמש, לא הרבה מים, גבעות מתגלגלות ואדמה פוריות … והרבה מאוד חשוב – מקומיים מאוד צמאים!

ולמקומיים האלה היה צמא די הרבה זמן.

לאזור זה בדרום קליפורניה אל פנינו יש גפני הענבים העתיקות ביותר בכל המדינות.

עמק סן פסקואל ועמק רמונה הם מה שמכונה אזורי אווה. AVA הוא אזור גידול גידול אמריקאי – אזור ייעודי לגידול ענבים וייצור יין לבן המוגדר על ידי הממשלה.

אני יודע את כל זה בזכות סיור היין הלבן של המרתף החינוכי מאוד בעמקי סן פסקואל ורמונה, המשכתי לאחרונה עם סיורי יין ובירה לבנים בסן דייגו.

המדריך שלנו, פול אנתוני, אמר לי את כל זה כשהתקרבנו לכביש המהיר בצפון מזרח. בדרך הוא ציין כמה אלמנטים מרתקים שגרמו לכונן ליקב הראשון ללכת מהר מאוד.

הוא נתן לנו הפצה מהירה על ההיסטוריה לקליפורניה וסן דייגו, וכיצד ניטעו הגפנים שגדלו בעמק סן פסקואל בשנות ה -70 של המאה ה -19, והוא נתן לנו כמה הנחיות מועילות מאוד מה לעשות ואיך לפעול בדלת המרתף.

היקב הראשון שלנו, יקב ברנרדו, התחיל על ידי 5 אנשים סיציליאנים בשנת 1889.

זו תצורה מדהימה בברנדו. חדר הטעימות וחנות המתנות הוא גם דלת המרתף עכשיו. אבל אתה יכול לקחת את הזכוכית שלך (מרשימה מלאה) לדגימה בחוץ לרחוב הקטן והחמוד לחקור.

מההתחלה הצנועה בבירור, שם נוצר במקור היין הלבן, צצו חנויות קטנות ובתי קפה, יש מקום בו נוצרת ונמכרה זכוכית מפוצצת, חנות חרס ואפילו מוזיאון קטן. הרבה מהציוד הישן בו השתמשו עדיין מוצג כאן. אם אתה דומה לגברת רומנטיקה ותהנה לצלם מכונות חקלאיות ישנות, פגעת כאן בקופה!

קח את היין הלבן שלך ל- Sweetie Shoppe לצורך זיווג חינם עם הלולי והשוקולדים שלהם, או ש- Olive Shop יכול לעשות את אותו הדבר בשבילך עם הסחורה המלוחה שלהם.

ישבנו והיה לנו מגש גבינה טעים עם הקבוצה בזמן שפול נתן לנו שיעור הערכת יין לבן מהיר וצילם כמה תמונות קבוצתיות.

ניתנו לנו 5 טעימות חינם בברנרדו, והשפכים היו נדיבים במיוחד. נהנתי מהשבבים הנקיים והסחורים שלהם – במיוחד כמשקה הראשון של הסיור. ניסיתי את הבורגונדי הבא, אבל זה לא באמת היה הקטע שלי. אני אוהב אדומים עם קצת יותר גוף. המולינו סירה שניסיתי בהמשך היה טעים. ואחרי זה היה לי את הפטיט סירה, שהיה כל כך חלק ועסיסי, לא יכולת שלא לאהוב את זה.

סיימתי את הכרטיס שלי 5 פגע עם טעם של נמל השוקולד. זה היה כמו לשתות דובדבן מכוסה שוקולד שנשמט לדלי אלכוהול והשאיר לספוג. מדהים לחלוטין.

כולנו היינו קצת עצובים לעזוב את המקום הזה, אבל המשכנו.

הבא היה אחוזת אורפילה וכרטיס אגרוף של לא 5 אבל 6 יין לבן טעים!

כשנשאב לאדמות הכרם, ציין פול את שיחי הוורדים בשולי כל גושי הגפן. הוורדים פועלים כהתרעות מוקדמת של מערכות להתקפות ממחלות או מזיקים. הם כמו קנריות הכורים של ענף היין הלבן. מרכיב מעניין נוסף ביקב זה הוא הצריפים הקטנים והמוזרים על פולנים המנוקדים סביב השדות.

בקתות אלה הם בתי ינשוף, והבעלים מטפחים את צמיחתם ורבייה של הציפורים הללו. כל ינשוף יכול להוציא כ -5 מכרסמים בלילה, כך שהם מרוויחים את השמירה שלהם!

חדר הטעימות באורפילה הוא עצום, עם בר גדול מסביב שתקבלו את הטעימות שלך. על שני קירות הם הצמידו כל דגל מכל מדינה אמריקאית, שהיא שקטה מעניינת. בחלק האחורי נמצאים ערימות וערימות של חביות.

מחוץ לנוף מדהים לחלוטין. זה לא יוצא דופן שבעוד שהיינו שם, צפיתי על שלוש קבוצות של אנשים המדברים עם מארגני אירועים המדברים על תוכניות חתונה למקום.

הנופים החוצה את אותו נוף ההרים הקליפורני הקלאסי, יחד עם הגבעות המתגלגלות של הענבים, יושבים תחת טרליס גפן מדהים ו -5 כוסות יין … מהנה מאוד!

מבחינתי היין הלבן הטוב ביותר כאן היה פטיט סירה. זה היה עשיר, אינקי ומלא בטוב פירות יער. היינות האחרים – ה- Viognier, The Gewürztraminer Tracken, The Sangiovese, Merlot של השגריר והסירה היו בסדר.

אם אתה רעב כאן, יש להם רק חטיפים בחדר הטעימות. עם זאת, ישנן משאיות מזון שתוכלו לחגוג בהן.

מוקדם מדי הגיע הזמן להמשיך שוב (בדיוק כשהלהקה עמדה להתחיל) לתחנה הסופית שלנו ליום.

הכרם האחרון שלנו של היום היה יקב קורדיאנו.

קורדיאנו הוא מקום איטלקי נוסף בבעלות גרארדו ורוזה, מתוקות ילדות בחזרה למדינה הישנה. כאן הם הכינו יין לבן בהתחשב בכך שהשנות ה -80 ויש להם מועדון יין לבן בשם Primo Amore – זה מצביע על אהבה ראשונה. אהוו!

חברות במועדון היין הלבן מעניקה לך 20% הנחה על כל היין והסחורה הלבנה. היין הלבן – גם בעקבות נושא האוהבים – מסומן כולו בלב צבעוני שונה על התווית כדי לציין את המגוון השונה.

יקב זה נתן לנו 7 טעימות והם הגיעו אלינו כשאכלנו ארוחת ערב. הפיצות שיצאו היו ממש טובות – הכל מיוצר בתנור העץ של היקב. אחת הקבוצה שלנו הייתה אפילו לא סובלנות לגלוטן ואמרה כי בסיס הפיצה של ה- GF שלה היה הטוב ביותר שהיה לה אי פעם!

הדבר היחיד שהצליח להסיח את דעתי מהיין הלבן והפיצה שלי היה הנוף כשגדרת השמש. דלת המרתף המוגבהת, אזור הסיפון המושעה במיוחד לאירועים והבר הקטן מואר באורות קטנים היו כולם יפים. איזה מקום קטן ומקסים.

וכשנסענו חזרה לעבר העיר, זו הייתה המחשבה שעברה לי במוחי כשהשתקפתי בכל המקומות שבדקנו היום. כולם היו יקבים קטנים, מחוץ למסלול המוכה וכנראה שלא היינו הולכים אליהם אם לא היינו עם סיורי יין של SD Beer & White.

מעניין שלכל מקום היו תכונות בולטות שהמקומות האחרים היו חסרים:

לברנרדו היה היין הטוב ביותר, לאורפילה היו הנופים הטובים ביותר ולקורדיאנו היה השקיעה והאוכל הטוב ביותר. אבל אז אני מתכוון שזו הסיבה שפול המדריך שלנו בחר במקומות האלה בסדר הזה. כמה ערמומי מאוד!

סיורי בירה ויין לבנים בסן דייגו

סיורים רצים הרבה ימים.

איסוף לטיולים נהגים הם מהרבה מקומות באזור סן דייגו סיטי.

התקשרו או טקסט: +1 (858) 551-5115

W: SandieGobeerWinespiritStours.com

IG: @SDBEERWINE

FB: @sandiegobeerandwinetours

TW: @SDBEERWINE

טיולי יין ובירה לבנים של SD מפעילים גם טיולי בירה ומבשלה יומיים-או מונעים על נהג, הליכה או ברכבת, אותו דבר עם סיורי היין הלבן. עיין באתר האינטרנט שלהם הרבה יותר פרטים.

לקבלת הרבה יותר רעיונות מה אתה יכול לעשות כשאתה בסן דייגו, הנה המדריך הראשון שלנו לסן דייגו והסקירה שלנו על גן החיות העולמי של סן דייגו.

אילו כרטיסי ציור אתה מחפש ביקב: נוף, אוכל או יין? מה עם טיולי יין לבן – מה ההיבט החשוב ביותר בסיור? ספר לנו בתגובות!

תמונות מאת מר רומנטיקה.
מר רומנטיקה סייר כאורח של סיורי יין של SD Beer & White.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *