פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized עוגה ידועה, המזקקה הראשונה של סידני והתחילה 2015 התוססת

עוגה ידועה, המזקקה הראשונה של סידני והתחילה 2015 התוססת

זה היה שבוע משובח למדי כאן ב- Romance HQ. אני עדיין נהנה מהנפילה מיום ההולדת שלי בשבוע שעבר, הגברת R הקימה כיתת אמן במדיה החברתית לחודש הבא ושנינו הספקנו להרהר בכמה מהמקומות המדהימים שהיינו לאחרונה. המשך לקרוא על הביקורות שלנו על ההידרו מג’סטיי בהרים הכחולים, בחוף פרייזר ומזקקת ארצ’י רוז.

מקווה שהשבוע שלך היה טוב. תענוג במהדורת השבוע של יומן האינסטגרם שלנו.

זו העוגה הפופולרית ביותר מהמאפה הכוכב השחור יוצא הדופן, מאפייה שהתחילה בניו טאון בסידני, אך נמצאת כעת גם ברוזברי, בדרום סידני.

בזמן שיש לנו שיעור מאפה מכריסטופר ת’ה, הבעלים של הכוכב השחור, אנו נוכל לנסות את העוגה המדהימה הזו. זה שכבה על שכבה של דקוויז שקדים רכים, קצפת, אבטיח, תות וג’לי כותרת ורדים. זה הפך לעוגת החתימה של הכוכב השחור והם מוכרים למעלה מ -2,000 כאלה ביום!

רגע לפני שאנחנו עוזבים את ההרים הכחולים עם חברינו היפים קארלי מסמגלגל ובן זוגה בן, אנחנו מתיישבים אל ברקי טעים ועם זאת בריא בחפירות שלנו בבלק -הית ‘ – Parklands Retreat. אנו אוהבים את המלון הזה, אז צפו במרחב הזה לביקורת שלנו בשבועות הקרובים.

גילוי נאות, עקבתי עם צלחת בייקון זמן קצר לאחר מכן!

גברת רומנטיקה יוצאת היום ועל סידני. היא הצליחה לתפוס את הרגע בו השמיים האפורים מעל העיר השתנו לטובה. נדיר לראות את בית האופרה כל כך שקט – גברת R תימנה את הזריקה שלה בצורה מושלמת.

הביקור שלנו בהידרו מג’סטיק בטיולנו בהרים הכחולים בסוף השבוע היה לא ייאמן. ממש ליד הדראג הראשי, המלון הנודע הזה שופץ לאחרונה והוחזר לתפארתו לשעבר.

המקום הזה פשוט ארוז בהיסטוריה שחוזרת בסוף שנות ה- 1800, וכעת הבעלים החדשים מעלים תה גבוה טעים עם הנופים הטובים ביותר על ההרים שאפשר לקוות להם.

בדוק את הביקורת שלנו על תה גבוה בהידרו מג’סטית – למעשה התה הגבוה הראשון שלי אי פעם!

גברת רומנטיקה נרגשת מהסמינר החדש ביותר שלה במדיה החברתית שהיא תפעל בחודש הבא. זה מכוון לסלוני יופי ושיער סטייליסטים, אך אם אתה מעוניין לשפר את ניהול המדיה החברתית שלך, למקד את האנשים הטובים ביותר ברשת כדי לשפר את טווח ההגעה שלך ולהפוך את הזמן שלך לאינטרנט ליעיל בהרבה, אתה מוזמן להגיע.

לחץ כאן לפרטים רבים יותר ולהזמנת כרטיסים לסמינר המדיה החברתית של הגברת רומנטיקה ביום ראשון ה- 7 ביוני.

כיום, גברת רומנטיקה מסתכלת לאחור על הזמן שבילינו בחוף פרייזר, קווינסלנד לאורך השנים. הגעתי לכאן לראשונה בשנת 2000, אבל חזרנו לכאן מספר פעמים בגלל אז. בביקורה האחרון, גברת רומנטיקה צנחה את הזריקה המדהימה הזו של קשת בחוף קינגפישר ביי באי פרייזר. מדהים, לא?

בדוק את ההנחיות המצטיינות של גברת R מה אתה יכול לעשות בחוף פרייזר כאן.

זוהי התצלום המועדף עלינו מהפעם האחרונה שלנו באי פרייזר לפני שנה. אגם מקנזי הוא אחד משיאי האי פרייזר, אך כאמור, יש הרבה יותר באזור זה של קו החוף האוסטרלי מאשר רק באי פרייזר.

7 הסיבות המובילות שלנו לבקר בחוף פרייזר.

הלילה הוא לילה גדול לסידני. זו ההתחלה של סידני 15 ‘. במשך השבועיים הבאים העיר תהיה בחיים עם צבע ואורות כאשר אמנים מכל העולם יבואו להאיר את עיר הנמל.

הצילום הזה הוא מהפסטיבל התוסס בשנה שעברה, אך צפה במרחב הזה לכמה צילומי אינסטגרם מהכיף השנה. אנחנו פונים לשם הערב קצת מקרוב.

אני עדיין המומה לדעת שסידני כעיר הייתה ללא מזקקה משלה כבר למעלה מ 160 שנה! מכיוון שמארס השנה, מזקקת ארצ’י רוז ברוזברי אמורה לפצות על זמן אבוד.

כרגע מייצרים את ג’ין, וודקה ושיפון לבן נהדר, הם גם בתהליך הזדקנות בורבון וויסקי משלהם.

ואתה יודע מה אפילו יותר טוב מזה? ממש מעבר למסדרון מהמזקקה הוא דיבור מעוצב להפליא, שם תוכלו לטעום חלק מהסחורות שמגיעות מאותן עמוד נחושת ומדדי סיר שתוכלו לראות מהמושב שלכם.

לקבלת מידע רב יותר וכמה תמונות שצולמו להפליא של גברת R, עיין בתכונה שלנו במזקקת ארצ’י רוז כאן.

גברת רומנטיקה נמצאת שוב באחד מהשלים שלה היום. ההליכה סביב הנמל מכיסא של גברת מקווארי לעבר בית האופרה נשגבת – במיוחד ביום כמו היום. עיין בכתם אידיאלי של אור מוזהב הנופל ישירות על אותו קטע קטן בעיר. יפה.

יש לי וידוי לעשות. אני לא ממש אוהב עוגות חמות. או Pikelets. או לביבות. קרפים אני יכול להתמודד.

אבל עוגת המגה ריקוטה הזו של הארי בבונדי היא משהו אחר. מכוסה בסירופ מייפל אורגני, אוכמניות ותותים, ואז מעוטרים בקוונל אידיאלי של שמנת מעובה, רסיסי שקדים קלויים ועשבי תיבול מיקרו, הילד הצעיר והרע הזה מוכיח כי המקצוענים החריגיםVES הכלל!

הודעת הפרידה שלנו השבוע מגיעה מהאלטר-אגו שלי, ממזר כועס. כיום, AB שלפה את הקסם הקטן הזה מהארכיונים. בטיול באחד הפארקים של סן פרנסיסקו בדצמבר האחרון, גילינו עץ גדול שגדל עם השלט הזה מחובר.

חיכינו זמן מה, אבל שום תרמיל זרעי מטאור לא נפל מהסניפים – אם כי אם זה ייקבע, אני די מרוצה. לא רק התרמיל עצמו יהיה מעט מרשים, דמיין את גודל הסנאי שיגיע אחריו!

איך היה סוף השבוע שלך? אכלת או שתית משהו מעולה שאתה צריך לספר לנו עליו? האם הלכת לכל מקום או שעשית משהו שאתה רוצה לשתף? היית מחובר על ידי סנאי בגודל גוזילה בחיפוש אחר קונקר גדול יותר מהראש שלך? ספר לנו בתגובות!

תמונות מאת מר וגברת רומנטיקה דרך אינסטגרם: @mrandmrsromance, @hairromance, @Christina.Butcher – חשבון האינסטה של גברת R ו- @AngrybastArd כמובן!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *