פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized למידה לגלוש בבאלי

למידה לגלוש בבאלי

קייט ההרפתקנית מורכבת מקישורי שותפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

ברצוני להתנצל בפני כל אדם שאי פעם לעג ללבוש ספידו.

זו אולי דרך מוזרה להתחיל פוסט על שיעורי גלישה בבאלי, אבל הישאר איתי כאן! תרצה או לא, אתה פשוט לא יכול לגלוש בביקיני. ציצים יטוסו בכל המקום, ובואו לא נדבר על סוגים מרובים של וודג’ים שתוכלו להשיג.

בגלל זה, לבשתי את מדי הגלישה הסטנדרטיים-מכנסיים קצרים של לוח וחלק עליון לייקרה עם שרוולים קצרים-לשיעור הגלישה שלי עם בית הספר לגלוש Rip Curl. ולמדתי במהירות ששחייה במכנסיים קצרים של לוחות אינה נוחה במיוחד.

מכנסי לוח מקצרים, הם מדגדגים אותך, הם נאחזים במקומות מוזרים, הם מרגישים מוזרים במים. רציתי לקרוע אותם.

אז, חובבי ספידו, סוף סוף אני מבין את זה. ואני מתנצל.

מעולם לא גלשתי בחיי, אבל כמו הרבה אנשים, תמיד רציתי ללמוד! באלי מפורסם בעולם בגלישה, וקוטה הוא מקום נהדר למתחילים כמו גם לגולשים מתקדמים.

ל- RIP Curl יש רקורד על היותו אחד מבתי הספר הטובים יותר לגלוש בקוטה. אמנם לא בדקתי שום בתי ספר אחרים ובכך אין לי שום בסיס להשוואה, אבל התרגשתי מההתחלה ועד הסוף עם הניסיון שלי עם RIP Curl.

לאחר שלמדנו טכניקות גלישה בסיסיות בחוף, נכנסנו למים. (השיעור התרחש בלגיאן, קרוב לסמיניאק, שם החוף נקי בהרבה מחוף קוטה מלא זבל.)

לא עבר זמן רב חזרתי החוצה ותפסתי בהצלחה את הגל הראשון שלי.

אין תחושה בעולם כמו לתפוס את הגל הראשון שלך.

לא משנה שהייתי על הבטן, עושה את תנוחת “כנף העוף” (תחשוב קוברה תנוחת יוגה) כשהגל סחב אותי. היה כל כך הרבה כוח מאחורי האוקיאנוס, והיה מרגש לרכוב עליו!

אחד היתרונות של בדיקת באלי בעונת השפל הוא שיש הרבה פחות אנשים. בשיעור הגלישה שלי היו שלושה סטודנטים – ושני מדריכים! הייתה לי תמיכה בכל גל שתפסתי. אפילו עם קבוצות גדולות, Rip Curl שומר על יחס מורה לתלמידים של 4 עד 1.

כשתפסתי גל אחרי גל, המדריכים עיבדו את הטכניקה שלי והראו לי איך לגלוש הרבה יותר נקי.

עכשיו, החלק המכריע ביותר מכולם –

האם הצלחתי לקום?

אנשים רבים נאבקים עם העמידה בסוף השיעור הראשון שלהם. מכיוון שחסר לי כל כישרון אתלטי כלשהו, ​​הנחתי שאגיע לקטגוריה הזו.

ובכן, באמצע השיעור עמדתי.

ונשארתי עומד.

הַצלָחָה!

זהו עדות להמצאתו של Curl של RIP שהם הצליחו להשיג מישהו מסורבל ולא מתרומם כמוני לעמוד באמצע השיעור. המדריכים שלי היו נהדרים, הצביעו על תקלותי והמשיכו לעודד אותי בחיוכים על פניהם.

גם לא היה אכפת להם להוסיף “זה מה שהוא אמר” להרבה מהפקודות שלהם. (“זמן לעלות למעלה.” “שמור על רגליים.” “סע כל עוד אתה יכול.”)

ובכן, אני חושב שבטוח לומר שהילדה הזו התאהבה בגלישה – ותנסה את זה שוב ברגע שהיא יכולה, בין אם זה בקליפורניה או בקוסטה ריקה או באוסטרליה או בכל מקום שהיא בסופו של דבר הלאה!

אם אתה רוצה ללמוד לגלוש בבאלי, בחר בתלתל RIP. הייתי מרוצה מאוד מהמקצועיות הידידותית שלהם. זו לא פעילות תקציבית-השיעור הראשון של 2.5 שעות הוא 650,000 רופיה, או בערך 74 דולר, והם מקבלים בהדרגה יותר-אבל זה מחיר נהדר לשלם עבור יום בלתי נשכח!

קיבלתי שיעור גלישה חינם מבית הספר לגלוש Rip Curl. כל הדעות, כמו תמיד, הן שלי.

קבל עדכוני דוא”ל מ- Katenever מתגעגע לפוסט. בטל את המנוי בכל עת!

שם פרטי שם פרטי
שם משפחה
הדוא”ל שלך בדוא”ל שלך
שלח

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *