פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized יאנגזו, סין: בדיקת העיר העתיקה

יאנגזו, סין: בדיקת העיר העתיקה

יאנגזו, סין מלאה באבני חן נסתרות. היינו בעיר העתיקה ממש כאן כמה פעמים, אולם לא משנה כמה פעמים אנו מסתכנים לחלק זה של העיר, אנו תמיד מופתעים לטובה ממה שאנחנו רואים! בסוף השבוע האחרון הסתובבנו עם כמה מחברינו הטובים מאמריקה, אנגליה כמו גם קולומביה. לכולנו היה תקופה מצוינת להיות תיירים בעיר שלנו.

ספק ידידותי שמוכר סוכריות תוצרת בית בצורות חיות שונות. יאנגזו, סין.
קולין, ניק, רוזמרי, ג’וני כמו גם סיימון בעיר העתיקה, יאנגזו, סין.

העיצוב באזור התיירותי יותר הוא מקסים (גם אם הוא משוחזר), אולם כאשר הסתובבנו מהדרך המוכה כמו גם גילינו כמה סמטאות, כאן נמצאה סין האמיתית.

תושבים מקומיים מתכנסים בבאר כדי לעשות את הכביסה שלהם. יאנגזו, סין.
עברנו על פני בתים ישנים ומתפוררים עם פרצופים מחייכים בפנים. דיברנו עם זקנה שיושבת בשמש שאמרה לנו שהיא בת 89. הדמות בעניין שלה כמו גם הדמות שלה הייתה מדהימה. ראינו קבוצה של שכנים שמתכנסים סביב הבאר האזוריים כדי לכבס את הכביסה שלהם, כמו גם התפעלו מארנבים שנתפסו טריים, יונים, צפרדעים כמו גם פסיון למכירה! לרוע המזל עבור ספק ההרגה, היינו מלאים מארוחת הצהריים הנפלאה שלנו, כמו גם לא חשבנו לקנות את המוצרים שלו.

גברת ידידותית בת 89 בעיר העתיקה, יאנגזו, סין.
הקבוצה מאיתנו אוכלת ארוחת צהריים טעימה של יאנגזו בעיר העתיקה.
משחק קלפים ליד התעלה. יאנגזו, סין.
כולנו השגנו את השיטה שלנו לאחת התעלות המדהימות הרבות, כמו גם הלכנו ליהנות משלווה של האזור. עברנו ליד כמה בחורים אזוריים שמשחקים משחק קלפים כמו גם פנינו לשוק הציפורים והפרחים. שוק זה הציע הכל. היו בה תעמולה קומוניסטית, כלבים מגדלים, פרחים, דגים, אגרטלים כמו גם ציפורים. זה בהחלט היה תערובת מרתקת של מוצרים!

השתקפויות יפות מהמים. יאנגזו, סין.
אנו תמיד נהנים לבדוק את המפלגות הצדדיות כמו גם שבילים פחות סוערים בזמן שאנו תרמיל את העולם כמו גם למצוא את המראות בחצר האחורית שלנו אינו יוצא מן הכלל. יש כל כך הרבה מה לראות ביאנגז’ואו והעיר העתיקה היא רק אחת הסיבות הרבות שבגללן אנו אוהבים לגור כאן!

כמו הפוסט הזה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. המשמעות היא שאנו מבצעים עמלות אם אתה לוחץ על קישורים בבלוג שלנו כמו גם לרכוש מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *