פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Uncategorized טיול דרך Wyoming: הצ’יף ג’וזף סנאי בייבי

טיול דרך Wyoming: הצ’יף ג’וזף סנאי בייבי

לאחר שביליתי יומיים מלאים בקושי מגרד את פני השטח בפארק הלאומי ילוסטון, יצאתי דרך הכניסה הצפונית -מזרחית לכיוון קודי, וויומינג.

בציפייה לנהיגה מהירה של 68 קילומטרים, ושטוחה יחסית לטריטוריה של באפלו ביל, מעט הבנתי שהצ’יף ג’וזף סופי בווייווי יביא אותי דרך הפאר של היער הלאומי שושון.

ה- Byway, המכונה גם כביש 296 של ויומינג, פועל כמעט 46 מיילים בין 212 בארה”ב לכביש ויומינג 120 (שבע עשרה מיילים צפונית לקודי). הדרך עוקבת אחר המסלול שג’וזף נסע כשהוא הוביל את האינדיאנים של נץ פיס מהפרשים האמריקניים בשנת 1877.

הכביש הסלול דו-מסלול נוח בקומת העמק של רכס ההרים של אבדארוקה, מתפתל בהדרגה ושוזר לטיפוס שאינו לנהג המהיר ולא המתחיל.

הנסיגה ליד גשר סאנשיין

היכן להישאר

מצא מקומות לינה ידידותיים למשפחה בוויומינג ממלונות מסורתיים ועד נופש פרטי דרך Stay22.com:

נקודות משיכה מאפשרות תמונות נופיות, עם חניון רכב חצץ ושירותים בור ליד גשר אור השמש עוצר הנשימה המשתרע על הערוץ העמוק והסלעי המפחיד שנחתך על ידי המפלים השואגים של נחל אור השמש.

ערוץ עמוק ליד אור השמש קריק

זמן קצר לאחר הגשר, לוחות וסמנים בראש המעבר ההודי המת מתארים דיווחים היסטוריים של מלחמת נץ פרץ. המעבר ממוקם בסמוך לנחל הודי מת, גולץ ‘הודי מת, הר הודי מת, ומסה הודית מתה, שכולם מציגים הזדמנות לדון או להרהר הן בהשפעה המתמשכת של מלחמה והתנהגות אתית בין בני אדם.

סמנים ליד מעבר הודי מת

בירידה לכיוון קודי, הנוף משתנה לאטס ובגבעות המכוסות באדמת חימר אדומה. עטים של בקר ממותג מסמנים את תחילתו של מרחב שטוח של שטחי עשב המשתרעים ככל שהעין יכולה לראות.

מטרופוליס רחב בהשוואה למדינה ההררית מנוקדת בחווה או בקתה הכפרית מדי פעם, קודי הוא מקום משובח לארוחה דשנה ומיטה נוחה.

אמריקן קודי

מוכנה למקלחת חמה וכוס קפה הגונה לאחר קמפינג בלילה הקודם בג’ולסטון, בדקתי סוויטה עם שני חדרים באמריקין וניסמתי את ההזדמנות לקבוצה מחדש ולהירגע. השמחה בשמחה המון כביסה מלוכלכת עם ריחני מדורה תוך כדי היקף מתקנים הכוללים סאונה בבריכה ובאזור הספא.

כשרק נדדתי אל דלפק הקבלה לעוגיית שוקולד צ’יפס טרייה, קבוצת חברים משחקת משחק קלפים מלא חיים בשולחנות ליד אח אבן שדה בלובי המלון. צליל הצחוק משמח אותי אחרי יום כל כך רפלקטיבי באופן בלתי צפוי, ועם זאת מתגמל, בדרך הפתוחה.

לובי של אמריקן קודי

אני כותב את הסיפור הזה כחלק מהרפתקה ספונטנית הבוחנת את האתרים והנוף סביב מיקומי אמריקן באיידהו, וויומינג ודקוטה הדרומית. אמריקן מסגיר תשעים ושניים שוברים של 200 דולר כחלק מהמשחק המילוי-אינן-לזכייה שעבר 31 באוגוסט. קרא מידע נוסף כאן:

בהצלחה ושבילים מאושרים!

#Inntowin

קָשׁוּר

מה לעשות בטיול דרך ויומינגה שכבש את החלק הטוב יותר ביומיים האחרונים, נסעתי מקודי, וויומינג לקסטר, דרום דקוטה ועשיתי פניית פרסה בהר ראשמור. עם לילה באמריקין בבל פורצ’ה, דרום דקוטה, כיוונתי את הרכב שלי לכיוון של ילוסטון לאומי …
29 במאי 2016 ב”טיולי דרך אפים ”

טיול דרך דרך מזרח איידהאובר בשבוע האחרון ביליתי קצת באיידהו, ונסעתי לראשונה לפארק הלאומי יוסמיטי דרך ווסט ילוסטון ואז מחוץ לפארק הלאומי גרנט טטונס דרך ג’קסון, וויומינג. חלק גדול ממזרח איידהו הוא מדינה חווה; גבעות מתגלגלות של שדות תפוחי אדמה, עם שורות …
30 במאי 2016 ב”טיולי דרך אפי ”

יום הזיכרון ליום הזיכרון משולש כביש משפחתי ל- AAA, נסיעות הרכב יעלו ב -5.4 אחוזים ביום הזיכרון הזה. זה תמיד חופשת טיול בדרכים, ועם מחירי הדלק השנה צפויים להישאר מתחת ל -3 דולר לגלון, זה חסכוני שמשפחות יפגעו בכביש, במיוחד אם אתה עושה טיול אחד. לפני שאתה עוזב, עיין …
27 במאי 2010 ב”נסיעות עונתיות “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *