פוסטים באמנויות, תרבות ובידור Entertainment הפלגה על קו חוף סאנשיין – מים מלח אקו טיולים בשייט תרבותי

הפלגה על קו חוף סאנשיין – מים מלח אקו טיולים בשייט תרבותי

שייט בנהר הוא הכל טוב כמו טוב, אולם כשאתם מפקידים הבנה של התרבות כמו גם ההיסטוריה שמקיפה מקום, היא הופכת את הטיול שלכם משמעותי. זה מה שעוסק בטיולי אקו מים מלוחים במולולאבה.

לנתיבי המים של מולולאבה בקו חוף סאנשיין בקווינסלנד יש מרמזים מיוחדים עבור קאבי קאבי, האפוטרופוסים המקובלים של האזור.

מהסיפונים המסוגננים של סירת שיט בת 115, הסקיפר סיימון תורנלי, כמו גם קאבי קאבי ליידי ‘דודה’ ברידג’ט צ’ילי מציירים תמונה של מה שהאזור הזה מייצג לתרבות שהיא עשרות אינספור שנים.

בדוק את הסרטון שלנו מתקופתנו על סיפון ריסוס הספינות הגדול של קו החוף האלמוג כאן.

סיורי אקו מים מלוחים – הטיול התרבותי בנהר מולולה

הפלגה בנהר מולולה, ממש מעבר להישג ידם של אחוזות חוף הים המולטי-מיליוני הדולר כמו גם יאכטות-על יוקרתיות, היא ריסוס חוף האלמוגים, סירת עץ מסודרת בת המאה, ותיניו המגיעים לשמיים.

ריסוס קו החוף האלמוגי, המונח על ידי הבעלים סיימון תורנלי, שהוא עצמו של מורשת אוסטרליה ילידית כמו גם מורשת אי-טורס מיצר, הוא קו חוף חוף אלמוגים מסורתי בגודל 58ft.

ריסוס קו החוף האלמוגי הוא שנבנה בשנת 1925 לתוכניות התרסיס המקורי שג’ושוע סלוקום הפליג ביד אחת ברחבי העולם בין 1895 כמו גם 1898.

וכמו שסלוקום היה האדם הראשון שעבר את העולם בכוחות עצמו, כך שסיימון הפיק משהו ייחודי באמת; הראשון דומה לזה.

למה לצפות בסיור התרבותי של סיורי אקו מים מלוחים

במזח הסנט ליין, ברידג’ט מבצעת טקס עשן, מברכת אותנו למולדתה וכן מנקה אותנו כדי להבטיח שכולנו יכולים “ללכת על מדינה עם אותה טביעת רגל בדיוק.” המנגינה שלה מאפשרת לאבות הקדמונים, הישנים, מבינים שאנחנו ממש כאן כמו גם מבקשים מעבר ללא סיכון כמו גם במורד הנהר.

לפני שנצא לדרך, סיימון גם מנגן לנו את הדידגרידו. המוזיקה המהדהדת העמוקה שלה מצלצלת באוזנינו כשהצוות מפיל כמו גם אנו פוגעים בתוכנית לאורך נהר מולולה.

כשאנחנו הולכים, דודה ברידג’ט מספרת לנו את הסיפורים שלמדה מסבתה, שהגדילה אותה את דרכי קאבי קאבי המקובלות, העבירה סיפורים כמו גם הבנה אליה את השיטה שסבתה הייתה, כך תמיד הייתה במילניה.

ההסברים שלה על המשמעות של הארץ ממש כאן, בדיוק איך היא משווה כמו גם מדברים משלה כמו גם את ההיסטוריה של קאבי קאבי, הם חיוניים כמו שהיא מרתקת.

ארוחת הצהריים היא למעשה חגיגה זזה-תהלוכה בלתי נגמרת של בוש-טאקר טעים כמו גם פלטרים כשאנחנו מפליגים על הנהר, ומאזינים לדודה ברידג’ט מספרת את ההיסטוריה שלה.

חטיפים מוכנים להפליא של קנגורו, תנין, סרטנים בגריל, בוניה אגוז, אפילו משקה מעורב המשתמש גם בבוטניקות אוסטרליות, מגיעים מהמטבח, בנוסף לגבינה כמו גם צלחת צ’ארקוטרי.

יש אפילו בר שהוקם בו תוכלו לרכוש משקאות או בירות מעורבים הרבה יותר בזמן שאתם מטיילים.

אתם מוזמנים לרדת גם מתחת לסיפון. סיימון שמח מאוד מהשיפוץ-יש כמה תמונות של היצירה שצריך לעשות כמו גם מהריסוס של קו החוף של האלמוגים עם שירותו 115 שנה.

לפני שאנחנו עוזבים, דודה ברידג’ט מבצעת גם טקס אוקר על כולנו, מגנה עלינו מפני העולם כמו גם ברכה אותנו.

זו חוויה מדהימה מההתחלה ועד הסוף.

עם זאת אתה לא יכול לסייע לשאול מדוע אין הרבה יותר חוויות כמו אלה שמורות על ההיסטוריה המדהימה שמתנהלת עם הארץ הזו כמו הנהרות עצמם.

אולי אתה מגלה כמה מהתגובה מתוך כמה בדיוק היה קשה לסיימון אפילו לקבל אישור להתחיל את החברה כמו גם לשפץ את הסירה הזו, שהיא כשלעצמה אבן מגע של ההיסטוריה.

שוב, כמו גם, סיימון היה צריך להציע עם משקיעים כמו גם מועצות שאמרו לו פשוט להשתמש בסירה שגרתית או שזה לא היה רעיון של חברה ברת קיימא. כדי לראות טיולי אקו מים מלחיים עוברים את השנים הקשות ביותר לתיירות בזכות קוביד די אינדיקציה שכולם טועים.

אבל לאחר שהפליג עם סיימון, אנו יכולים לקבוע בסמכות שהם היו ממש עיוורים למקרה כמו גם בורים לחשיבותה של הרפתקה זו.

הפליגו עם סיורי אקו מים מלוחים

חווינו את הטיול התרבותי של מי המלח כמו גם יש מגוון טיולים שונים המוצעים להזמין כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *